Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Počiva gmajnica v tihoti….

Počiva gmajnica v tihoti….

🙂 dobro jutro gmajniška tihota… Dobro in lepo jutro in en krasen dan, ki se kaže v temini tele noči….. Ma bo ziher en lep dan danes :))) ker je 🙂 ura še tolk zgodna 🙂

Frend’s of mine…… Have a good time!!!!!!!

Jani se zdej poslavlja za dva dni in… se beremo v petek 🙂 Čau!

Jani čau…srečno pot,pa gled le priden bod!!
Pa ne pozabi mojga nasveta o dihanju….

Ja ja res je lepo jutro.Muca je že vse postorila po hiši,zdej kofetka in čaka v miru,da vojska vstane…potem pa drill…dokler tazasdnji ne odide iz stanovanja..potem bo pa spet mir,tišina..muca gre tazadna pa tud tazadna pride domov..tako…
Lep dan vsem,baje da bo danes spet moj ljubi dežek marsikoga razveselil….ijujj!!
Hej ljudi danes je že sreda..mmm pa kolk hitr čas beži,to ni res…kmalu bo november!!! Še dobra dva tedna in uh potem smo doma 4 dni….uhhh čisto prehitro čas polzi skozi te dni…..
Naredite si dan lep…pravi moja mama….in sedaj vam želim to tudi jaz!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jani, ” dijo ! Ja, nasveta od dihanja res ne smeš pozabit. Mene je spravil v smeh, tebi bo pomagal k boljšemu zdravju.
Muca, heheh…vojska…
yap, res bo dežek in pol bo vse mokro..
si videla, s kakšno brzino drvi k nam božič. Najprej moramo pa res te štiri praznične dni skoz dat :)))

Lep dan in ****
zajček

halooo? ljudje božji – bogi Jani – razumem da gre nekdo spat ob taki uri, da pa mora vstat ob taaaaaaki uri – božčki – severnici se globoko smilijo vsi ki morajo vstati pred 5 uro zjutraj – je taka zaspanka da gre kvecjemu ob taki urci spat…

da boste lazje dihal, se bom spravla neki napisat:)))

gmajna mejte se!!

Moj, moj, moj, NAŠ Jani – ajd, srečno pot,
vrni se kmalu in zdrav in vesel in z veliko
veliko željo in potrebo po tem, da nas bereš!
Da si z nami, da si naš ……….

Cmoka. In – mej se, boy!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Sam še pomaham ti v pozdrav in pošiljam enga cmočka na lička..lep dan..muca šiiiiiibaaaaaaaaaaaa!! Bye bye

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Madonca mariči, kje si ?

ej, a si ti poznala tega pevca Oliverja Antauerja, je stanoval tuki blizu naju ?

ne da bi vedela – mi pa nekam znano zveni….

ej zajček kakšen komad dele vrtijo Zucchero Vaila Morena under the moon light yeahhhhhhh

in severnica plešeeeeeeeeeeeeeeeee

in se vrti….zemlja pleše tja med zvezde…

čudno da ni odgovora !

Ne vem, a si res pisal ob tej uri, ki jo vidim na ekranu.. Ce si, izgleda da ima Tjavendan 24 urno dezurstvo, hehe.. Lep pozdrav in se vesel jutrisnji dan..

Jezki jeseni lazimo okrog samo se ponoci..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

ja, ježek, je bla res ura taprava :)))) je blo treba ob 4.30 že odpeketat od doma :))

Jani je za non stop dežurstvo :)))))))))

New Report

Close