Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Podatek o lokaciji telefona

Podatek o lokaciji telefona

Zdravo. Mene pa zanima, če kdo ve, ali mi lahko moj operater mobilne telefonije posreduje podatek o tem, kje se je moj telefon nahajal na določen dan v nekem časovnem okvirju? Npr. od 16.00 do 20.00? Info bi potrebovala zaradi dokaza, da se ta čas nisem nahajala na neki lokaciji.

Hvala za vaše komentarje in lepo nedeljo vam želim.

Najbolje da pokličeš svojega operaterja..

Seveda jih lahko posreduje. Samo ne tebi.

Bo treba kar najprej na policijo, potem pa na sodišče. Samo pri obojih ne boš prišla dlje od vratarja, imajo pomembnejše opravke od tvoje bagatele.

Saj menda ne gre za umor, kajne?

Ne, seveda ne gre za umor.  Gre za to, da naj bi na parkingu pri službi eni ženski ruknila avto. Policiji je navedla, da je to bilo ob 18.20. Ker je baje nekdo to videl. Jaz se sicer ne spomnim za 2 tedna nazaj čisto natančno kje sem ob kateri uri bila, ampak ob 18.26 sem vila pa ziher že doma, saj me je ravno takrat klicala mama. V 6 minutah pa ni osnovnih pogojev, da prispem od službe do doma. Zato bi rada imela ta izpisek. Ne vem, zakaj bi morala to preko policije urejat? Saj je moj telefon in mene zanima…

A to si varala koga pa moraš dokazati da nisi?

Take stvari ljudem ne povejo, to so sodne info, ko nekoga pogrešanega iščejo..

    Nikogar nisem varala. Šla sem direkt iz službe domov. Ta kao očividec trdi, da me je videl da sem ob 18.20 ruknila ta avto, jaz pa bi rada dokazala, da je to nemogoče, ker sem bila ob 18.26 že doma. Samo za to gre. Ker sicer mi grozi globa za pobeg s kraja nesreče,… Na mojem avtu ni nobene sledi, da bi koga butnil, to je potrdil tudi policaj ob ogledu.

Jaz dobim na mail od operaterja vasi mesec Google map posodobitev .za cel mesec do minute točno piše čas in lokacija. Lahko najdem, da sem šla od doma ob 8.00 , z avtom prevozila 6 km in ob 8.07 prišla do trgovine Merkur itd…

Dobro bi bilo, da si nastaviš za prihodnje aplikacijo za sledenje telefonu, ki ima tudi zgodovino. Potem lahko sama dokažeš, kje si bila v danem trenutku.

Zaenkrat pa dvomim, da ti bo s tem postregel Telekom. To naredijo na podlagi sodne odločbe, ki jo pridobi policija. V tem primeru ne bodo tega preverjali. Lahko pa pokličeš operaterja in vprašaš, morda so to pripravljeni narediti na tvoje stroške.

drugače pa:

https://www.monitor.si/clanek/google-vse-ve/154230/

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ninchy204, 05.05.2024 ob 06:29

Zdravo. Mene pa zanima, če kdo ve, ali mi lahko moj operater mobilne telefonije posreduje podatek o tem, kje se je moj telefon nahajal na določen dan v nekem časovnem okvirju? Npr. od 16.00 do 20.00? Info bi potrebovala zaradi dokaza, da se ta čas nisem nahajala na neki lokaciji.

Hvala za vaše komentarje in lepo nedeljo vam želim.

Lej, jutri je ponedeljek in delovni dan. Stopi do prve poslovalnice SVOJEGA OPERATERJA. Dobila boš verodostojne podatke, ki te zanimajo.

Tukaj te bodo samo zvezali in zavajali, zvedela ne boš nič uporabnega.

Dobro opravi!

Odgovor na objavo uporabnika
Ninchy204, 05.05.2024 ob 08:55
    Nikogar nisem varala. Šla sem direkt iz službe domov. Ta kao očividec trdi, da me je videl da sem ob 18.20 ruknila ta avto, jaz pa bi rada dokazala, da je to nemogoče, ker sem bila ob 18.26 že doma. Samo za to gre. Ker sicer mi grozi globa za pobeg s kraja nesreče,… Na mojem avtu ni nobene sledi, da bi koga butnil, to je potrdil tudi policaj ob ogledu.

Ninči (butasto) tako je to, tako kot ti tu na forumu podtaknejo vse sorte, tak ti lahko v reali. Dobro je, da se človek bori a proti spletkarjem ne boš mogla veliko. Obstaja na cesti prava organizacija, ki dela samo to: delajo škode da povlečejo od zavarovalnic denar. Mogoče si njihova naključna žrtev, mogoče greš komu na jetra in so te zasledovali. Sodišču in policiji pa ziher ni mar kje si ti bila in bodo definitivno izterjali globo. Njim je važen samo keš in nič drugega! Take ljudi volite in jim zaupate.

Skratka nična možnost da dokažeš pravico

New Report

Close