Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek podjetje CLOUDWORKERS – pomoč!!

podjetje CLOUDWORKERS – pomoč!!

Zdravo. Izpolnil sem prijavo za mesto chat moderatorja za podjetje Cloudworkers. Nisem še dobil ogovora od njih.
Preveril na Redditu da so legit firma in kakšno je delo. Sem seznanjen in se strinjam.
Zanimam me če kdo dela pri njih? V tujini so okej razmere, kako je pri nas? Kako je s plačilom, ker v tujini so različne tarife. In izplačujejo 10 ali 14? In to izplačujejo npr. od 10.4 pa do 10.5., na plačilni dan 14.5? Ali pa je od 1.4 do 31.4. na plačilni dan 14.5?

Hvala za odgovore, upam, da se najde kdo ki dela.

Ziv ziv
Ni odgovor na vprasanje, ampak vprasanje. Razmisljam da bi tudi jaz delala za njih in opazam da je blo tole objavljeno ze par mesecev nazaj, pa me zanima ce si dobil odgovor/podpisal pogodbo.. ce si kako je, se splača delat?
Hvala in lp

https://www.trustpilot.com/review/cloudworkers.company?page=2
Tukaj si poglej, kaj nekateri pišejo o tem.

Mi lahko kdo potrdi, da je dobil nakazan denar? Sem vse izpolnil in hočem začeti delati…

Jaz delam za njih skoraj eno leto, prvia tri meseca so bila zelo tešla. za vsa tri sem zaslužila približno 90 Eur, potem sem pa pač postala negdo ki je to sprejel kakor delo, lažeš, negdo drgi si in pač se moraš s tem sprijaznit, ni lahko, psihično te kar malo ubije, potem pa najdeš način, imaš stalne klijente,kar se plačila tiče so zelo korektni, jaz napišem kakšnih 3500-3900 spaoročil na mesec in plačilo je ko ti odbijejo DDv od 270 Eur do 320 Eur, ne napišem pa vsak dan enako, saj nisi ravno vsak dan sposoben da lahko pišeš pravljice in lažeš, sedaj v Marcu in Aprilu so pa zapslili nešolane moderatorje ki so uspeli uničiti vse, tako da je zelo teško delati, saj so obrisali vse informacije, izgubili smo stalne klijente, mi stari moderatorji pa mo se malo umaknili, ker naš team lider ni naredil nič, čeprav smo prijavljali vse napake…Ampak kar se glavne ispostave v Švici tiče so zelo korektni.

Odgovor na objavo uporabnika
Pika590, 03.05.2022 ob 10:31

Jaz delam za njih skoraj eno leto, prvia tri meseca so bila zelo tešla. za vsa tri sem zaslužila približno 90 Eur, potem sem pa pač postala negdo ki je to sprejel kakor delo, lažeš, negdo drgi si in pač se moraš s tem sprijaznit, ni lahko, psihično te kar malo ubije, potem pa najdeš način, imaš stalne klijente,kar se plačila tiče so zelo korektni, jaz napišem kakšnih 3500-3900 spaoročil na mesec in plačilo je ko ti odbijejo DDv od 270 Eur do 320 Eur, ne napišem pa vsak dan enako, saj nisi ravno vsak dan sposoben da lahko pišeš pravljice in lažeš, sedaj v Marcu in Aprilu so pa zapslili nešolane moderatorje ki so uspeli uničiti vse, tako da je zelo teško delati, saj so obrisali vse informacije, izgubili smo stalne klijente, mi stari moderatorji pa mo se malo umaknili, ker naš team lider ni naredil nič, čeprav smo prijavljali vse napake…Ampak kar se glavne ispostave v Švici tiče so zelo korektni.

Pika, ali je potrebno imeti odprt s.p. ali kako je s tem? Koliko na mesec pa se da zaslužit cca?

Hvala.

Jaz lahko potrdim, da sem dobil plačano ravno pred 7mimi dnevi na paypal račun

Mene pa zanima koliko ur dnevno delas?

Zdravo me lahko pokličete kako deluje paypal?

 

030 531 535  lepo prosim

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10837, 17.09.2023 ob 14:35

Jaz lahko potrdim, da sem dobil plačano ravno pred 7mimi dnevi na paypal račun

Hello Me lahko kontaktiras kako se uporablja paypal  imam nekaj vprašanj 030 531 535

Živjo. Še mogoče vedno delate za njih ? Koliko se da zasluziti v mesecu in koliko casa zapravite ?

Hvala 🙂

Glede na napisano, ti jaz ne bi dal niti 50€.

V kakšnem jeziku pa to delaš? Ker slovenski ti očitno ne gre. Še google translate boljše spiše :).

Delam za njih nekaj mesecev ampak je plačano zelo zelo slabo ker moraš med klepeti dolgo časa čakati.. in dobiš 8 centov na odgovor, in če cel da gor visiš imaš mogoče 100 odgovorov. ampak res.. konstantno moraš imet odprt chat.. pravijo da lahko pošlješ 60 odgovorov na uro ampak jih niti toliko ne dobiš za odgovoriti.. mogoče če si ves čas gor da dobiš 60 chatov na 3 ure

New Report

Close