Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek podprimo Kanglerja

podprimo Kanglerja

Ariadne , ne bodi jezna
tvoje pisanje mi je kar všečno
dodaj še kaj, pa še kdo…

Avtor: Ariadne
Datum: 23-10-06 14:08

Volitve so bile po pričakovanjih.

Bo pa drugi krog bolj zanimiv, ker je Petek že obljubil podporo Kanglerju, pa tudi za druge bi rekla, da imajo Pivca bolj v želodcu kot pa Kanglerja, tak da se zna zgodit, da bo policaj iz Dupleka novi župan maribora.

Matr, trije vici v enem, to pa že težko spraviš skup.

Vse javno mnenjske ankete kažejo, da bo zmagal g. Kangler.

Včeraj sem gledala soočenje na POP TV pa moram priznat, da mi je bil njegov nastop bolj všeč, kot njegovega protikandidata Pivca. Se mi zdi, da se je kar nekam spremenil, ne vem zakaj. Če bi jaz imela možnost bi volila Kanglerja, čeprav mi je Ljudska stranka tako malo mimo.

Za Pivca ne bi glasovala že zato ne, ker govori, da je neodvisen, pa se jasno ve, da je kandidat SDS. Ne vem, zakaj se nekateri skrivajo, ali jih je sram priznati kam spadajo.

No sicer pa mi svojega župana že imamo in dobili smo tistega, ki je najboljši. Sem kar zadovoljna.
L.p.

Viva, malo premisli,preden začneš s svojimi neumnostmi. Tudi tvoj kandidat Janković je baje bil neodvisen. Šala mala- ha-ha -ha!!!

Hehe… ja spremenil se je. LDS ga je podprla.

DK,
če gre za moje neumnosti, so pač moje in ne svoje. Šala pa kot vidiš, ni bila samo mala, ampak kar VELIKA.
L.p.

New Report

Close