Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek poganjalec

poganjalec

ja hvala, pridna!

Call me stupid, ampak jst ne vem, kaj je poganjalec. Sem mislila, da govorite o triciklu, ki je lahko gugalnikhkrati in ima zadaj ročico, da tamalga poganjaš…ampak tole ni to. Menda?1
A je to pol avto???????

Meni se poganjalci zdijo vsa tista “vozila”, na katerih otrok lahko sedi in se poganja z nogami. Jaz poganjalec pravim tudi triciklu, ker ga naša mlajša nikoli ni vozila ampak samo poganjala. “Uradni” poganjalci so brez pedal.

1Missy!
Ker sem roza barbie poganjalec, ki ga je ponujala Jala odstopila šestici, sem ostala brez poganjalca 🙁
Prosim, spomni se name, ko se boš odločila vašega pognat od hiše! Z veseljem ga pridemo iskat!
Imej lep dan! Pa, pa…

Mitrije, sedaj se bom vsakič, ko se bom spotaknila, spomnila nate 🙂

Lp
M.

Meni pa je zdaj žal, da nisem imela še enega modrega :((

Jala, ne sekiraj se! Prepričana sem, da je hrošček prišel v prave roke in da bo pupa nad roza barvo in barbie stilom bolj navdušena kot moj pobalinko!
Sigurno se bo našel tudi za nas kakšen “hrošček”!
Preživi krasen večer, pa hvala za ponudbo! Zelo cenim!
Pa, pa…

smo že sprobali hroščka, tamala sedi na njem ko grof in se smeje! Mislim, da ji je všeč! Še enkrat hvala Jali. Mitrije, upam, da res dobiš kakšnega bližje. Lepo se mejte!!!

Jaz tudi prodam poganjalec v roza barvi z ograjico, pa ročko, pa podstavek za nogice, se pa vse odstrani, ko je otrok večji.lp

Šestica* !
Ni bil problem v tem, da smo iz Maribora, poganjalec pa je bil v Ljubljani! Imamo namreč kar nekaj kandidatov v Ljubljani, ki bi ga lahko prevzeli. Niti to me ni motilo, da je roza barve, ampak mogoče le to, da je (po besedah Jale) barbie izvedba in da bomo razočarani (imamo namreč fantiča).
Po pravici povedano, si se mi zasmilila in ker imaš pupiko, se mi je zdelo bolj primerno, da ga odstopim vam!
Lepo se imejte in uživajte v vožnji po stanovanju! Pa, pa…

New Report

Close