Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pogledala sem v njegov telefon in sedaj je vse narobe

pogledala sem v njegov telefon in sedaj je vse narobe

Meni je bolj hudo za tebe. Zakaj bi ostala s partnerjem kateremu očitno ne zaupaš in on tebi ne?!.. Škoda, da mu raje kot brskanje po osebnih stvareh , ga nisi direktno vprašala ,če te vara. Jaz sem pred leti tudi sumila pri svojem takratnem partnerju,da me vara in sem ga direktno vprašala. Priznal mi je da me vara in to z mojo bivšo kolegico. Srečna sem,da je postal moj bivši.
Pojdita vsak svojo pot .

Sramota je to, po tujih telefonih se ne brska, sploh pa se ne kliče kar povprek njegovih kontaktov. Kdo pa hoče bit skupaj s kontrolorjem? Monogamija vas res dela prifuknjene vse po vrsti, nimate več osnovnega dostojanstva.

Ne razumem ljudi, ki pravijo, da je telefon zasebna stvar. Moj telefon ne doživljam kot nekaj osebnega, zasebnega, privatnega in ne vem kaj še vse, vsaj ne v relaciji do resnega partnerja … Naj ga pogleda kadarkoli hoče. Pričakujem tudi obratno, kar pomeni, da je meni običajno, da lahko neobremenjeno pogledam na partnerjev telefo.
Sem imela problem s tem v eni vezi (stalno pod gesli, tudi na wc ga je vzel, nisem se smela oglasiti, če je zvonil … seveda se je izkazalo, da je osvajal in varal) in sem v naslednji partnerju kmalu po tistem, ko sva se spoznala povedala, da mi je pomembna stvar odkritost tudi na področju vprašanja zasebnosti glede telefona, fb-ja in e-maila. Se je strinjal z menoj, če se ne bi, pač ne bi bila par.
Dejstvo je, da je moških varalic veliko. Prva lučka meni začne svetiti, ko zavzame stališče, da se njegovega telefona ne smem dotakniti. To je zame ponižujoče in daleč od iskrenega, povezanega odnosa.

Si šla pa avtorica predaleč s tem, da si klicala okoli.

Je pa eden zelo redkih, ki je takoj priznal, da vara. Večina vara in še ko ga najdeš zanika.

Meni je bolj hudo za tebe. Zakaj bi ostala s partnerjem kateremu očitno ne zaupaš in on tebi ne?!.. Škoda, da mu raje kot brskanje po osebnih stvareh , ga nisi direktno vprašala ,če te vara. Jaz sem pred leti tudi sumila pri svojem takratnem partnerju,da me vara in sem ga direktno vprašala. Priznal mi je da me vara in to z mojo bivšo kolegico. Srečna sem,da je postal moj bivši.
Pojdita vsak svojo pot .
[/quote]

Seveda je telefon nekaj zasebnega, zato je tudi račun pisan na eno osebo, ne na dve, če je kakšno sranje, je EN odgovoren za to, če daš ti nekomu svojo cifro, jo daš ENEMU, ne celi njegovi žlahti in partnerju.

Telefon je v osnovi zasebna stvar, namenjena enemu človeku, vse ostalo so deviacije, izrojenost.

Sime? MI razložiš to logiko, da imaš ti zaklenjenega, njemu pa vse čekiraš? Kako ti pa nič ne uide, četudi briše??

čista provokacija, enga mulca. Ne more bit zrela oseba tako upaljena v glavo, da gre klicat vse ženske iz tipovega telefona, ni variante.., če bi bilo res in se bi nekdo non stop drkal s sms z nekom in to celo ne skriva, je pa veza za tistega, ki to gleda itak končana, saj je že cajt, s takšnim človekom čista zguba cajta, saj to ne more bit zrela oseba primerna za partnerstvo.

Kolikor vem, je račun vedno pisan na eno osebo, se ti ne zdi? Pa je v ozadju običajno več porabnikov.

Tako je, če SUMIŠ karkoli, je zaupanje itak že porušeno in človek z normalno samopodobo gre narazen, ne rabiš nobene potrditve, ker namreč že partnerja žališ s tem nezaupanjem. A če ti partner pove, da te je varal, tudi rabiš portrditev od drugih prič? Pa treba vedet podrobnost, če je bil analc, kako dolgo mu ga je vlekla, pa če sta po pasje? Ker mogoče se te hoče samo losat pa ti je dal lažno priznanje, kaj pa to?

Meni ni nič takega,če moja boljša polovica pogleda malo moj mobi in jaz njegova.
Če hoče mu vedno pokažem sporočila in klice ,ki sem jih dobila in on meni. Nič takega in nič hudega.

Odvisno. Če tvoja partner ali partnerica doživi nesrečo tudi moraš javiti svojcem in je praktično da imaš njihovo številko.

Kolikor vem, je račun vedno pisan na eno osebo, se ti ne zdi? Pa je v ozadju običajno več porabnikov.
[/quote]

Na eno osebo je, ja, druge osebe to koristijo z dovoljenjem te osebe. Če nimaš izrecnega dovoljenja za šnofanje po tujih telefonih, se tega pač ne počne. In če ima vsak svoj telefon, je še toliko bolj jasno, da je to zasebna zadeva, če imate samo enega za vse, potem je pa seveda drugače.

Odvisno. Če tvoja partner ali partnerica doživi nesrečo tudi moraš javiti svojcem in je praktično da imaš njihovo številko.
[/quote]

Njihovo številko ti da partner, če to želi in si jo shraniš na svoj telefon. Če doživi nesrečo, ima telefon itak zelo verjetno s sabo. Vse sorte idiotij ste si pripravljeni izmišljevat, da bi “upravičili” brskanje po tujem.

Glede tega telefona se morte pač prej zmenit. Če sta oba hobi detektiva, se verjetno zastopita, Če pa en misli, da je telefon od obeh, drug pa, da je zaseben, potem imate očitno zelo različne ideje o zadevah že iz fundamenta in verjetno nimate kaj skupaj iskat. Tale Polonca pa bi kar povozila vse želje tega svojega partnerja, niti ni pomembno, da noče z njo več bit, ona bi ga prepričala, da hoče. Ona bi imela eno lutko za “partnerja”, ki bo nardila vse po njeno.

To mi je najbolj smešno, on je vse taslabo, skriva, mogoče vara, moti se v vsem, polonca ma v vsem prav, ampak da bi pa šla narazen na njegovo željo, to pa neeeeeeeeeee, ni šans. “Varalico” (po lastnem mnenju) je treba obdržat za vsako celo. Torej polonca s tem priznava, da ga sama serje na veliko.

za vsako ceno*

Njihovo številko ti da partner, če to želi in si jo shraniš na svoj telefon. Če doživi nesrečo, ima telefon itak zelo verjetno s sabo. Vse sorte idiotij ste si pripravljeni izmišljevat, da bi “upravičili” brskanje po tujem.
[/quote]

Čudno jaz ne brskam po partnerjem mobiju in on ne po mojem,ker tako nič ne skrivama
drug pred drugim. Če si v zvezi in nekoga ljubiš,ne prikrivaš.
Besedo idiot prihrani za nekoga drugega.

Punca, pamet v glavo – ni ne edini, ne zadnji očitno.

Hudo ti je zanj? Zakaj? A misliš, da je edini, ki ima tička, s katerim si zadovoljna?

Ženksa, on zagotovo poleg na tebi, sedi še na nekaj ženskah :)))

Ker če bi imel čisto vest in nič imel z drugimi, ne bi tako “ponorel”, kot je – to si dobro zapomni, tisti, ki ponori, prikriva veliko.

Pozabi ga, ni te vreden.

Prav je naredila. Ima pravico vedeti s kom je skupaj, če se je sumljivo obnašal potem že ni kar tako vzela telefona v roke.

Zato pa zdaj pakira kufre, čeprav bi rada ostala.

Ve, s kom je skupaj. Skupaj je z nekom, ki mu je nesprejemljivo, da mu brska po telefonu in nadleguje njegove kontakte.

Če je tak pes in varalica, zakaj pa hočeš ostati z njim? Aja, si ugotovila, da si ga ti posrala, ne on?
Eni mate jajca. Raje se udrem v zemljo, kot da klicarim njegove kontakte in jih sprašujem kdo so. Pri meni bi moj partner klical moje sodelavce, večinoma moške, dostikrat smo na vezi tudi zvečer ali za vikend, službeno. Seveda bi znorela, ker bi ljudje v službi mislili, da imam norega partnerja, ergo sem tudi sama čez les. Od sramote bo me kap. Jasno, tip bi spokal kufre, takoj.

Evo, lepo.. Primerek spoštljivega, poštenega in nešvindlarskega odnosa je to.

Moram se še enkrat oglasiti, 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} forumašev me obsoja, tudi sama se zavedam, da nisem prav ravnala. Tip je tako zadržan, da iz njega prav nič ne izveš. Pač je takšen karakter. Ni mi drugega preostalo, kot da mu prečekiram njegov mobi. Nobenih poslovnih partnerjev nima noter, ker dela za tekočim trakom in še v moškem kolektivu, zato pa mi je padlo v oči teh pet deklet. Nikoli mi pa ni omenjal nobenih žensk niti bivših punc pa so bile v njegovem življenju. Imam pravico vedit tudi njegovo zgodovino, saj mi očitno marsikaj prikriva

Kakšen mesec nazaj, ko sem prišla iz nočne izmene je njegov avto stal pred blokom in je bil ta avto ogret in mi je takoj postalo sumljivo, da se je nekje “gonil” oprostite izrazu ampak ne najdem druge besede. In ko ga človek lepo vpraša kje je bil ponori kot divji konj !!

Upam, da me sedaj razumete.

New Report

Close