Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pogledala sem v njegov telefon in sedaj je vse narobe

pogledala sem v njegov telefon in sedaj je vse narobe

Ma skensli ga če je neresen kaj se sploh ubadas z njim.? S takim neresnezem se ne moreš it resne veze in imeti družine

Očitno mu ni toliko mar zate, da bi s tabo delil stvari, ki se tičejo obeh. verjetno nima namena imet poglobljenega čustvenega odnosa, njemu zadostuje “tehnično razmerje”, hkrati tudi ti nisi ženska, s katero bi lahko nekaj takega izkusil, glede na to kaj si dovoliš…

S takimi dejanji ne boš pridobila na zaupanju (na čemur naj bi temeljila zveza), zato se raje poslovita, ker očitno nista za skupaj, oz sta skupaj iz napačnih razlogov, žal.

je znak slabe vesti. Ce bi bil bp bi mu bilo to dejanje kvecenjmu ljubko in smesno. Ti imas slabe obcutke in nekaj ti govori,da ni vse ok. Mmoj nasvet: zbezi preden se se bolj zapletes in po nepotrebnem zakompliciras zivljenje. Naletela si pac na idiota. Ni jih tako malo.

Ja spakiri, kaj čakaš? Itak med vama ni zaupanja. Če bi bilo, mu ti ne bi brskala po telefonu, on pa ne bi odreagiral kot je. Čeprav njegovo reakcijo tud razumem. Haloo, da greš klicat ženske, ki jih ima shranjene :))

Zato, ker ima drugo, oz. dela na tem, da bo jo imel. Ti si pri njem že zgodovina, če pa še nisi, boš pa samo njegova punca, ena druga pa porivačica!

Moja žena ima moj telefon stalno v dosegu rok, ničesar ji ne skrivam, itd … isto ona. In to že par let … če bo en ali drug začel težit, da nima kdo kaj po mojem ali njenem telefonu šlatat … je to 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} znak, da so v igri tri osebe (ali več) in ne več dve.

In potem je on ljubosumni norec…

No, to da si šla klicat druge ženske, si ga osramotila in je upravičeno jezen. Sebe si pokazala kot neka obupana ženska, ki klicar naokol.

Ni pa ok, če si piše in briše sporočila. Zakaj ti ne pokaže telefon? Tukaj je nekaj sumljivega.

Ne glede na vse, verjento te nima dovolj rad. Verjetno maš sama sebe dolvolj rada da ne boš ostajala s takim človekom.

Hm, kakšen človek moraš biti, da se ti zdi ljubko, če nekdo nadleguje tvoje znance po telefonu in jih zaslišuje, kdo so in zakaj si pisarijo s tvojo boljšo polovico?

Ženska je nora, brska po telefonu, kliče popolne tujke in jih zaslišuje, in preverja, kako topla je havba od avtomobila, pa se segreje že, če greš en km do pumpe. In to zaradi enega kekca s poklicno šolo, ki dela za tekočim trakom?

Kolikor vem, je račun vedno pisan na eno osebo, se ti ne zdi? Pa je v ozadju običajno več porabnikov.
[/quote]

Res? V kakšnem primeru je več uporabnikov razen v firmi, na policiji, uradih in podobno? Kolikokrat se ti zgodi, da pokličeš privat mobitel cifro in se oglasi kdorkoli od petih do desetih družinskih članov?
Moj partner lahko kadarkoli pogleda ali uporabi moj telefon, sploh ni problema, enako računalnik. Vendar ne z namenom, da preverja, kaj jaz počnem. Sploh nekateri od vas čutite razliko med uporabljanjem in preverjanjem?

No jaz pa njegovega ne smem gledat. Zaklenjenega ima cirka dve leti in nastavljeno geslo in ga tudi skriva pred mano. Vem, da nisem zdrava ampak opekel se bo sam. Pa naj igra igro ce mu tako pase!
Koliko dolgo bo igral pa sam ve.

Kako pa veš, da ima geslo? Si že hotela šnofat, pa ni šlo, zato ga upravičeno skriva.

Kako pa veš, da ima geslo? Si že hotela šnofat, pa ni šlo, zato ga upravičeno skriva.
[/quote]

Ma spelji se. Take stavke zase obdrzi!

Ma spelji se. Take stavke zase obdrzi!
[/quote]

Zavrnjeno. Še naprej bomo razkrinkavali šnofače in vsiljivce.

Za obstanek veze je potrebno zaupanje!
Ampak zakaj je potem geslo,če ga potem pred partnerjem skriva?
S tem še bolje dokazuje,da ni vredn zaupanja!

Geslo je zato, da je partnerica prisiljena zaupat, ker ne more šnofat. (seveda tudi velja obratno) – ravno tako test zaupanja.

Kako pa veš, da ima geslo? Si že hotela šnofat, pa ni šlo, zato ga upravičeno skriva.
[/quote]

Kako pa veš- a imaš slabo vest!
Sindy tebi pa želim vse dobro!Bodi previdna!Srečno

Kako pa veš- a imaš slabo vest!
Sindy tebi pa želim vse dobro!Bodi previdna!Srečno
[/quote]

Jo imaš ti zaradi šnofanja? Zdaj si pa ostalo pred zaprtimi vrati (oz. telefonom). Hehehe.

Uglavnem stvar je sledeča. Ker se vsako-dnevno srečujem s tovrstnimi problemi je problem sledeč, da pa je nekaj na tem! Ker če skrivaš pomeni, da zaupanja ni vreden tisti, ki skriva. 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je varanja.

Obratno je: Če nekomu odrežeš dostop do informacij, je to zato, ker ni zaupanja vreden, seveda to narediš za svojo zaščito. Če se vaš partner ščiti pred vami, morate sebe pogledat, problem je v vas.

Seveda tudi ne moreš nekoga kontrolirat in se delat, da ti zaupaš. Zaupaš lahko tudi brez informacij – če jih nujno potrebuješ, pač pomeni, da ne zaupaš.

Tako kot pri tej babi iz prvega prispevka. Da gre moje kontakte klicat, si takoj naštimam 5 gesel, pa sploh ni nič sumljivega pri meni – samo pred zmešanci se jasno zaščitiš, da ti ne delajo bruk.

Mogoče imata skupen mobi paket.
Če bi ljudje prej vprašali za podrobnosti kot obsojali bi bil svet veliko lepši.

Legenda, lmao

New Report

Close