Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Pogorevc ni več vodja Peterletovega štaba

Pogorevc ni več vodja Peterletovega štaba

Takšnih stvari se pa ne počne en teden pred volitvami, če ni nekaj res hudo narobe.

http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=37&c_id=156385

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Peterle se je pač uklonil koprskemu županu Popoviču, ki je zagrozil z antikampanjo zaradi tega, ker je Pogorevc šef Peterletovega volilnega štaba. Popovič goji do njega osebno zamero, ker naj bi bil kot tedanji direktor policije odgovoren za Popovičev pripor in sodne postopke.

Očitno je nekaj res hudo narobe.

Takšne zamenjave, sedaj tik pred 2. krogom, pa samo slabšajo Peterletov položaj.

Nič več mu ne pomaga (ne zamenjave, ne podpora JJ in Uršike…..)

Peterleta nočem za predsednika.

Zato grem naslednjo nedeljo na volitve in bom volila TURKA.


Ampak Peterle pa zanika, da je do spremembe prišlo zaradi nezadovoljstva z volilnim izidom ter zaradi kritike, ki jo je o Pogorevcu javno izrekel koprski župan Boris Popovič.

Torej tu eden laže . Ti ali pa Petrle ???

Kaj menite kdo ?

Gotovo ga je zemenjal zato, ker je izjemno zadovoljen z njegovim delom. 🙂

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …


Ampak Peterle pa zanika, da je do spremembe prišlo zaradi nezadovoljstva z volilnim izidom ter zaradi kritike, ki jo je o Pogorevcu javno izrekel koprski župan Boris Popovič.

Torej tu eden laže . Ti ali pa Petrle ???

Kaj menite kdo ?[/quote]

Jaz na Peterletovem mestu tudi ne bi priznala, da me lahko ustrahuje en lokalni politikant. Bi mi bilo preveč nerodno.

Poleg tega je najbrž zgolj naključje, da je Pogorevca odstavil dva ali tri dni potem, ko mu je Popovič navil ušesa. In da mu je ta takoj po Pogorevčevi odstavitvi obljubil volilno podporo. Ti mu kar verjemi, meni pač ne more prodajati buč.


Ampak Peterle pa zanika, da je do spremembe prišlo zaradi nezadovoljstva z volilnim izidom ter zaradi kritike, ki jo je o Pogorevcu javno izrekel koprski župan Boris Popovič.

Torej tu eden laže . Ti ali pa Petrle ???

Kaj menite kdo ?[/quote]

Jaz na Peterletovem mestu tudi ne bi priznala, da me lahko ustrahuje en lokalni politikant. Bi mi bilo preveč nerodno.

Poleg tega je najbrž zgolj naključje, da je Pogorevca odstavil dva ali tri dni potem, ko mu je Popovič navil ušesa. In da mu je ta takoj po Pogorevčevi odstavitvi obljubil volilno podporo. Ti mu kar verjemi, meni pač ne more prodajati buč.[/quote]

Točno tako. Malo prej smo se pogovarjali, da je Popovič dal vetra Peterletu. Človek bi rekel, “saj ni res”. Pa je.

V kolikor Peterle ne bi odstavil Pogorevca, bi danes že viseli plakati po Sloveniji – proti Peterletu. To s plakati je Popovič zagrozil Peterletu in …..

Vendar Peterle si je s tem naredil še več škode, kot če bi Popovič izpolnil svoje grožnje. Mogoče bi celo Peterle s tako antipropagando, kot jo je načrtoval Popovič, dobil nekaj dodatnih glasov. Tako pa…pravi kekec, ki se ustraši enega lokalca. S tem je Peterle na nek način pokazal, da ni človek, ki bi držal besedo.
Torej moje mnenje.. njegov slogan “pravi za predsednika” ne drži.

Ta POgorevc je katastrofa, kaj tako nesposobnega težko vidiš.Res ne vem, zakaj ga je Peterle sploh najel, ta kup nesreče.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

peterle si je s tem dokončno zapečatil usodo in bo poraženec volitev eno leto se je matral s temi volitvami pa mislil kaj bo , zdej ga bo pa en outsider povozil za tako mimgrede.

Bi bil gospod Peterle res pravšnji predsednik države? Menim, da ne. Župan neke občine mu zagrozi, da bo prelepil mesto s plakati, ki mu odrekajo volilno podporo. Vzrok? Županu ni všeč gospod iz Peterletovega volilnega štaba. Lepo vas prosim, predsedniški kandidat se ustraši grožnje župana in ročno odslovi svojega sodelavca.

Oprostite, takega predsednika ne potrebujemo, ki bo za svojo slavo in čast pripravljen žrtvovati kogar koli, samo samega sebe ne. To ni predsedniška drža, to je strahopetnost. In imeli naj bi predsednika, ki bo vsaki grožnji popustil, namesto, da bi se pogumno odzval in uprl. Njegov slogan “Predsednik za vse državljane” je navaden lari-fari.

“Bomba” v korist sojenju Pogorevcu

Obvestilo o podtaknjenem eksplozivu spet lažno

Črna kronika, 6. november 2007 12:04
Ljubljana – RTV SLO

Ljubljanski policisti so evakuirali poslopje sodne palače na Tavčarjevi, potem ko so ob 8.30 prejeli klic o podtaknjeni bombi.

Policisti so pri tem zavarovali okolico, pri pregledu pa se je izkazalo, da je bilo tudi tokratno obvestilo lažno.

Ob deveti uri bi se na okrajnem sodišču morala nadaljevati obravnava zoper Marka Pogorevca. Nekdanjemu generalnemu direktorju policije sodijo zaradi domnevne zlorabe pravic med njegovim mandatom. Tako je anonimni klic o nastavljenem eksplozivnem telesu preprečil nadaljevanje sojenja, ko naj bi potekalo zaslišanje prič.

Nadaljevanje sojenja še ni znano.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

New Report

Close