Najdi forum

pogreb

Na pogreb grem. Hudo mi je, ker sem pokojnika imela rada in ker za sabo pušča družino, ki bi ga še vedno rabila. Bojim se, da bom jokala ko dež in tega ravno ne bi rada, saj jim na tak način ne bom nič v pomoč.
Razmišljala sem o Persenih, pa ne vem – pomaga kaj? Vzamete kaj, kadar vas čaka taka situacija?
Hvala!

Vzamem kar mamin apaurin ker sem bolj jokave sorte.

Apaurina nimam. To je samo na recept, kajne?

V soboto grem na pogreb 22,5 letnice,ki se je ubila na težkem cestnem motorju,kot sopotnica.Kar tako malo za hec jo je popeljal prijatelj,ko pa ni obvladal več jeklenega konjička,se je pa zgodilo ta najhujše.Ne znam povedati,kako mi je hudo.
Petletni bratec in še ne štiriletna sestrica,jo bosta zagotovo zelo pogrešala.Da o njeni mami ne govorimo!

: ((
groza : (

js sm pred dvema letoma skoraj tako zgubila 16-letnega brata – na motorju, ga je pobral pijan taxist.
to so bolečine in strah, ki nikoli ne minejo, niti s časom. taki ljudje rabijo močno podporo. solza naj tečejo!
js sm v enem tednu, ko je bil bratec v komi, toliko prejokala, da mi je na koncu zmanjkalo solz.
sožalje,
lu-na

Lek ima tablete Deprim z izvlečkom šentjanževke. Brez recepta.

Moje sožalje,

Tinka

Jaz sem vzela na dan mamičinega pogreba Persen 2x, ampak lahko ti povem da ni kaj dosti pomagalo. Veliko bolj mi je pomagalo, če sem solzam pustila prosto pot, saj bi me lahko drugače notranja bolečina v duši zadušila, ker jo tako zelo čutiš.

Jokaj, lažje ti bo, verjemi. Poleg tega moram priznati, da vsi tisti dobronamerni nasveti na dan pogreba sploh niso prišli do mene. Upam, da razumeš kaj hočem povedat.

New Report

Close