Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pogrešani Melisa in Julija

Pogrešani Melisa in Julija

Njen oče prav, da gre za kult povezan s tisto Pranerco.

Kakšen kult?

Lana Praner, youtube – pogovarja se z gospodi, beži pred 5g, v cepivih so čipi …

Odgovor na objavo uporabnika
fotr175, 14.06.2022 ob 15:23

Njen oče prav, da gre za kult povezan s tisto Pranerco.

 

 

 

////https://www.youtube.com/watch?v=dJhRnTLJ-NA

 

Odgovor na objavo uporabnika
mala551, 06.12.2021 ob 09:28

če je anticepilka, še ne pomeni da ima psihične težave, da pa odpelje otroka sredi šolskega leta v tujino, praktično izgine, ignorira policijsko iskanje, otroka, ki ni samo njena last, skriva, to je znak težkih psihičnih težav. V svojem egoizmu se podzavestno za vse krivice, maščuje svojemu otroku, pod lažno pretvezo ljubezni. S pretirano zaščito, kaže da brez otroka ne zna funkcionirati. Mati ni zdrava, stabilna in je otroku neprimerna mati. ne glede na to kak je oče. Saj si ga je navsezadnje sama izbrala. Ampak take ženske iščejo samo seme in se grejo maščevanja na sodiščih, CSD-jih, šolah. Otrok pa bo imel posledice. In to se nosi iz generacije v generacijo.

Super komentar.

Mati je psihopatinja, ki to  skriva  s slikani lovljenjem metjev in bozanja žab. Tako menim jaz. Nevarna je otroku!  Ne izkljucujem nicesae  kar se lahko porodi v pokvarjenem umu.

Odgovor na objavo uporabnika
Super komentar, 14.06.2022 ob 21:29

Super komentar.

Mati je psihopatinja, ki to  skriva  s slikani lovljenjem metjev in bozanja žab. Tako menim jaz. Nevarna je otroku!  Ne izkljucujem nicesae  kar se lahko porodi v pokvarjenem umu.

Podpis pod to.

Primeru se javno posveča premalo pozornosti. Ugrabljen je mladoleten otrok nad katerim se izvaja pranje možganov. Punčka bo imela nepopravljive posledice. Mati je ne bo nikoli izpustila od sebe in s tem hcerki ukradla življenje. Že zdaj ji krade otroštvo. Tej Melisi ali nataši je treba za vedno vzeti vse otroke. Policija bi se mogla bolj angažirati in jemati primer kot resno grožnjo za otrokovo življenje. Ker pa je z materjo, ju verjetno sploh ne iščejo. Oče bo moral iskati pomoč povsod kjer jo.lahko dobi. obstaja vsaj 5 ljudi ki vejo kje sta in ti so soudeležen pri ugrabitvi otroka. Upam da jih oče toži.

Zanimivo, kako v medijih mati otroka vedno “odpelje”, oče pa ga vedno ugrabi, mati se vedno “bori za otroka” oče pa vedno zlorablja zakonodajo, mati “skrbi za otrokove koristi”, medtem ko oče škodi razvoju otroka…..

Dejanja matere so vedno pozitivna in oče pa je že sam po sebi negativec in seveda nasilnež….

Leiocephalus lunatus

Lana Praner z gospodi ni sekta, prej kult osebnosti, saj je ona glavna osebnost tega gibanja.

Ce je bil razlog izginotja korona in cepljenje, a ni ocitno, da tega razloga sedaj ze dolgo ni vec? Cepljenje nikoli ni bilo obvezno in tudi sedaj ni. Razlog po moje ni v cepljenju.

..a ju še vedno ni? Sem mislial, da sta se pojavili, ker ni bilo več nič slisat o tem…

Odgovor na objavo uporabnika
Natasa732, 04.05.2024 ob 20:44

Lana Praner z gospodi ni sekta, prej kult osebnosti, saj je ona glavna osebnost tega gibanja.

Ce je bil razlog izginotja korona in cepljenje, a ni ocitno, da tega razloga sedaj ze dolgo ni vec? Cepljenje nikoli ni bilo obvezno in tudi sedaj ni. Razlog po moje ni v cepljenju.

🤮🤮🤮🤮🤮

So se šli malo pogret, na toplo.

 

 

Ja, počitnice na otoku…mogoče Madeira ali Azori, tam so verjetno šle. Škoda da jih niso iskali tam…..

Točno tako, ni res, da je razlog cepljenje, ker le to nikoli sploh ni bilo obvezno.

Razlog se sigurno skriva čisto drugje (bo treba vprašati nekoga, ki ve…)

Samo ne vprašajte gospode lane praner, ki še do zdaj niso uspeli pravilno napovedati niti ene same stvari…

Odgovor na objavo uporabnika
…sobota, 04.05.2024 ob 21:11

..a ju še vedno ni? Sem mislial, da sta se pojavili, ker ni bilo več nič slisat o tem…

Ne ni ju. Na policija.si sta na seznamu pogrešanih oseb.

New Report

Close