Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pohod ob zici

Pohod ob zici

Pozdravljeni.

Mene pa zanima kontrolna točka št.6-Fuzine.Kje je to,katera ul.st.?Prihajam od drugod in pojma nimam,kje blizu pustiti avto.Pise trpinceva ulica.samo ta ulica je dolga.Hvala vam za odgovore.

Tudi ne vem, kje je, ampak zakaj ne vprašaš kar tistega, ki ti je odredil štempljanje?

Na pohod se lahko priklučiš tudi na rudniku preden gres na golovec,pa pustis avto pri npr Supernovi

Vprašsj Jajota. On je bil večkrat za žico 😂😂😂

Parkiras pred Hoferjem na Fuzinah, ce me spomin ne vara, je tocka na mostu pri gradu ali tam okoli nekje.

Odgovor na objavo uporabnika
na mostu, 08.05.2024 ob 05:38

Parkiras pred Hoferjem na Fuzinah, ce me spomin ne vara, je tocka na mostu pri gradu ali tam okoli nekje.

Pa še par evrov naj vzame s sabo, da bo lahko plačal, ko mu bodo odpeljali avto.. 🤣🤣🤣

V Fužinah je veliko brezplačnih parkirnih mest. Poglej pri Gradu Fužine ali med bloki. V sobotah je doma manj prebivalcev (morje, obisk sorodnikov) in ss dobi parkirni prostor.

Naloži si mobilno aplikacijo PST: Pot ob žici v kateri imaš točen zemljevid trase, z vsemi ulicami

K6 je v bližini Fužinskega gradu, 100m stran čez most Ljubljanice, takoj čez cesto je kontrolna točka

Ker se na pohod odpravljamo okoli 7 ure zjutraj, računaj tudi, da bodo parkirišča zasedena že od cca 6.30 dalje.

Mislim,da bom startal na kontrolni točki št.5 pri Mercatorju.Hvala vam.

New Report

Close