Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek POJDITE VOLIT

POJDITE VOLIT

sej teb je vseen ja, k si na socialki, gre se za une k je treba davke plačevat
[/quote]

mogoče sem se narobe izrazil – mislil sem da jaz ne delam odločitev za državo
nisem pa na sociali striček, si upam trdit da več prispevam kot ti 😉


Ne narobe! NEUMNO si se izrazil! Odločaš o svojem denarju, ne o državnem, ker ima država samo tvoj denar.

Res je da živimo v kapitalizmu,ampak sam sistem je pa bolj podoben diktaturi kot pa demokraciji.Danes se samo odloča kdo bo pobral provizije od posla pri Drugem tiru levi ali desni.

Jaz sem že bila takoj po maši.


Ne narobe! NEUMNO si se izrazil! Odločaš o svojem denarju, ne o državnem, ker ima država samo tvoj denar.
[/quote]
Oslarije. Ko te oraubajo lahko ti odločaš malo morgen,kaj bo s “tvojim” denarjem.


Ne narobe! NEUMNO si se izrazil! Odločaš o svojem denarju, ne o državnem, ker ima država samo tvoj denar.
[/quote]
Oslarije. Ko te oraubajo lahko ti odločaš malo morgen,kaj bo s “tvojim” denarjem.
[/quote]
Ti si pač pokleka in ti nima smisla razlagati, da se nekaj da če hočeš!

moj glas je zabeležen. sedaj pa res dosti. nasvidenje in adijo.

Svojega mnenja neposredno ne izrazim z glasom za katerokoli opcijo. Z neudeležbo sem vseeno nekoliko bližje.

prav imaš, zato pa tudi jaz ne grem nikamor


V takih primerih sama oddam neveljavno glasovnico…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Manjka še cca. 100 000 glasov, če so do zdaj večinoma šli na volišča tisti, ki so proti. V treh urah se pa lahko nabere.


Oslarije. Ko te oraubajo lahko ti odločaš malo morgen,kaj bo s “tvojim” denarjem.
[/quote]
Ti si pač pokleka in ti nima smisla razlagati, da se nekaj da če hočeš!
[/quote]
Torej si dovolj blizu korita.

Dajte no telički, nehajte se napenjat. Eni in drugi ste oprani. Že samo vprašanje je postavljeno narobe. Drugi tir definitivno rabimo, tako da vprašanje ne more bit ja ali ne. Vprašanje bi moralo biti, za kakšen znesek.
Jaz ne moremo obkrožit proti, kljub temu da vem, da je vse skup lopovščina. Ker vem, da je drugi tir potreben, drugače se lahko od Luke Koper poslovimo. Za pa spet ne morem obkrožit, ker vem da je lopovščina. In sem ostal doma, pa naj naredijo po svoje, briga me.

Jaz bi uvedel obvezne volitve, v kolikor se jih ne udeležiš plačaš kazen 50eur.

Vsak gre lahko volit, pa četudi potem počečka glasovnico in jo s tem naredi neveljavno. Volilna udeležba bi bila, vsak bi izrazil svoje mnenje, tako ali drugače.

Tako pa imamo kup lenih državljanov, ki običajno samo cuzajo državo tako kot elita ki so jo pomagali izvoliti.


Ti si pač pokleka in ti nima smisla razlagati, da se nekaj da če hočeš!
[/quote]
Torej si dovolj blizu korita.
[/quote]
Naka!

itak bodo naredili po svoje, samo brez veze denar zapravljajo za referendum

ni mi jasno, kaj čemo mi odločat, če je državni zbor že sprejel zakon?!

In kaj bi imel od tega, če bi bilo 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} glasovnic neveljavnih? Bi to kaj spremenilo?

In kaj bi imel od tega, če bi bilo 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} glasovnic neveljavnih? Bi to kaj spremenilo?
[/quote]

adijo

Vprašanje ni ali ste za 2 tir ali ne. Upam da vsaj to veš.

nazaj

In kaj bi imel od tega, če bi bilo 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} glasovnic neveljavnih? Bi to kaj spremenilo?
[/quote]

adijo
[/quote]

Nič adijo, kakšen adijo? Očitno nimaš pojma, kaj bi se spremenilo, če bi bila večina glasovnic neveljavnih.
Ti jaz povem, kaj bi se spremenilo: samo to, da bi črno na belem imeli dokaze, da gre za butast in izsiljen referendum (kot že mnogo drugih). Sicer to ljudje vemo že zdaj, vendar očitno nekateri še zmeraj rinete z beticami skozi zidove. Pa nekako ne gre, aneda.

Vprašanje ni ali ste za 2 tir ali ne. Upam da vsaj to veš.
[/quote]

Večina itak pojma nima za kaj gre. S tistimi taglasnimi na čelu. Tisti, ki pa ve za kaj gre, hkrati ve tudi, da ima zelo omejene možnosti vpliva na bistveno.

Ne vem, od kje ljudem ideja, da je 2. tir tako pomemben. Je ta projekt pred zdravstvom, pred vsemi drugimi projekti? Ste sploh kdaj dejansko pogledali rezultate Luke Koper? Vcepili so vam idejo, da je treba tole zgraditi, ne glede na strošek. Četudi je daleč od vsake racionale. Nobenih pravih cifer, samo floskule.

Zgradite ga, samo ne potem jokat, ko ne bo od njega nobenega efekta, samo 2 milijardi pufa..

Še pol ure se lahko premišljujete.

Glede na odgovore tukaj mi je popolnoma jasno zakaj smo tako zaostali kot država.

Ker imamo tudi zaostale državljane, ki mislijo da so tu na svetu samo zato, da skrbijo za svojo rit. Vsak ki ne gre voliti vidi samo do razdalje svojega nosu.

New Report

Close