Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek POJDITE VOLIT

POJDITE VOLIT

Saj tudi vsi vodilni v državi mislijo samo na svojo rit oziroma če smo iskreni vsi na tem svetu najprej mislimo na svojo rit in šele na to na ostale.

Torej, dva se pričkata katere sem plačevala več desetletij, sedaj me pa vabita naj grem sodit kateri ima prav?

Ja grem, če mi plačata v višini plačanih davkov -kar sem jih potrošila+ zakonite obresti.

bom, ko bodo volitve… tokrat niso.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Pa še to: hočem zastonj elektronski podpis, in softver na moj komp, da bom sodila od doma. Sicer ne naredim niti pol koraka.

Pa še to: hočem zastonj elektronski podpis, in softver na moj komp, da bom sodila od doma. Sicer ne naredim niti pol koraka.
[/quote]
Hvala enako! Pa za Linux tudi.

Zdaj je, kar je. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Kje bodo Kovačić in kompanija napraskali denar za neuspeli referendum?

Praskanje je naloga Brgleza, on se je usral.

Praskanje je naloga Brgleza, on se je usral.
[/quote]
Brglez je samo naredil kar narekuje zakon, če nek Kovačić nabere dovolj enakomislečih!

Prav jezi me, ko toliko denarja, 3,3 miljone evrov vržejo naši vrli parlamentarci v zrak.

zakaj pa ne bi, če pa jim dovolimo! 🙁

KAJ JE ZDAJ TO ZA ENA TEMA, VOLIŠČA SO ZAPRTA ŽE


Povolilna depresija 😉

Praskanje je naloga Brgleza, on se je usral.
[/quote]

Prase staro je celo otresal, da bo račune poslal parlamentarnim strankam, ki so sprejele zakon, kot da so one izsilile referendum? Stari je res zmešan, potrebna bo obravnava v Polju (skupaj s tistim klovnom, ki je rogovilil na soočenju v četrtek).
Madona no, a brez teh norcev v politiki res ne gre????

Praskanje je naloga Brgleza, on se je usral.
[/quote]

Prase staro je celo otresal, da bo račune poslal parlamentarnim strankam, ki so sprejele zakon, kot da so one izsilile referendum? Stari je res zmešan, potrebna bo obravnava v Polju (skupaj s tistim klovnom, ki je rogovilil na soočenju v četrtek).
Madona no, a brez teh norcev v politiki res ne gre????
[/quote]

sama teleta v politiki, treba jih prepovedati :))) pa referendume tudi!

New Report

Close