Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Polarni sij ni več za brat. Tipu se odtrga vsak večer

Polarni sij ni več za brat. Tipu se odtrga vsak večer


hči biološko ni njegova. je sad materinega loverja tekom zakona in ne živi z njim, niti stikov nimata.
[/quote]

To smo že slišali, da hči ni njegova. Ampak uradno naj bi jo vseeno priznal, vsaj tako so pisali.
Sam že ne bo povedal, ima preveč dela z žaljenjem puhloglavk ter tudi vseh ostalih žensk. Skratka, vsega, kar nima penisa in jajčkov med nogami:-) Še nisem prebrala, da bi kdaj karkoli slabega napisal za moškega. Obratno, on za moške vedno najde opravičilo, tudi za tiste, ki pretepajo ženske ali jih celo ubijejo. Polarni hitro ugotovi, da so si puhloglave babe same krive…


hči biološko ni njegova. je sad materinega loverja tekom zakona in ne živi z njim, niti stikov nimata.
[/quote]
Če mu je žena že v zakonu natikala rogove je jasno, zakaj je tako zagrenjen…
Še dobro, da ni babi zavil vrat!


hči biološko ni njegova. je sad materinega loverja tekom zakona in ne živi z njim, niti stikov nimata.
[/quote]

Vseeno pa plačuje preživnino zanjo, kar se meni zdi prijetno sprevrženo s strani bivše in njenega ta novega. Ker govorimo pač o polarcu. Res, dobro sta to ubodla. Plačata sicer tu in tam kazen zaradi onemogočanja stikov, ampak bilanca je pa vseeno pozitivna.
Resno: ženska verjetno ve, zakaj preprečuje stike, in ji dam prav. Denarna kazen je majhna cena za to, da zaščiti otroka. Sina ni mogla, je bil že prevelik, in očitno je kot žrtev bil že preveč ranjen, da bi se lahko uprl mučitelju, izbral je obrambo, da se skuša mučitelju čim bolj prikupiti in tako preživeti s čim manjšimi posledicami, pa še sestrico in mamo je tako zaščitil. To je pravzaprav kar značilen odziv žrtve na trpinčenje, ena od najpogostejših možnosti.
Otrok, ki ga starš recimo brutalno pretepa za štirimi stenami, se ga bo recimo v javnosti držal za roko kot klop, da vsi mislijo, kako je navezan nanj, kako rad ga ima. V resnici se mu tako skuša prikupiti, da jih mogoče ne bi fasal.

Zdaj pa namesto za BTDT-ja te iste misli usmeri na blodnje polarnega. Voila! You can thank me later. 🙂
[/quote]
česa ti ne razumeš – mene njegova dejanja ne prizadenejo, ker ne govorijo o meni. kljub temu pa imam osebno dostojanstvo in ne dovolim,da me nekdo na osebnem nivoju blati in žali.
Ti nariše, da ti bo jasno in razumljivo, ker kako večkrat enako napisati,da boš razumela, ne vem več. ker se namreč že ponavljam.
žaljiv in nesramen in sovražni govor z razlogom ni dovoljen. In ne bi smel biti dovoljen niti polarcu.

To smo že slišali, da hči ni njegova. Ampak uradno naj bi jo vseeno priznal, vsaj tako so pisali.
Sam že ne bo povedal, ima preveč dela z žaljenjem puhloglavk ter tudi vseh ostalih žensk. Skratka, vsega, kar nima penisa in jajčkov med nogami:-) Še nisem prebrala, da bi kdaj karkoli slabega napisal za moškega. Obratno, on za moške vedno najde opravičilo, tudi za tiste, ki pretepajo ženske ali jih celo ubijejo. Polarni hitro ugotovi, da so si puhloglave babe same krive…
[/quote]

Hči se je rodila, ko sta bila še poročena, in je bil avtomatsko on vpisan kot oče. Ker tega ni uredil do hčerinega petega leta, zdaj ne more več.

Še odgovor eni drugi: jaz mislim, da je bilo ravno obratno. Da ga je žena varala, ker je bil on tak, in nekako je vedela, da je drugače ne bo pustil pri miru kot tako, da zanosi z drugim in gre direktno k drugemu moškemu. Pa še očitno ni šlo čisto po planu, ker ni spodbijal očetovstva.


česa ti ne razumeš – mene njegova dejanja ne prizadenejo, ker ne govorijo o meni. kljub temu pa imam osebno dostojanstvo in ne dovolim,da me nekdo na osebnem nivoju blati in žali.
Ti nariše, da ti bo jasno in razumljivo, ker kako večkrat enako napisati,da boš razumela, ne vem več. ker se namreč že ponavljam.
žaljiv in nesramen in sovražni govor z razlogom ni dovoljen. In ne bi smel biti dovoljen niti polarcu.
[/quote]
Ti ne moreš kot multinično kljjse sploh imet osebnega nivoj, ne?

Drugače pa, ej ludeki, pa jaz sem še vedno v samem vrhu popularnosti. 😅


zakaj si domišljaš da si nekdo, ki bi me prizadel. zame si navaden tujec in me boli briga zate.
žaljivke na osebnem nivoju pa prizadanjeo vsakega, ker skrunijo njegovo dostojanstvo.In so tudi na javnem forumu nedopustne.
javne žalitve in blatenje dobrega imena niso dopustne in so odraz nizkotnosti tistega, ki jih izreka in ne povedo o osebi kateri so namenjene prav ničesar. Kljub temu jih slednja iz lastnega dostojanstva ne bo nikoli dopustila.

tebi očitno to ni jasno.

res ne domišljaj,da si nekdo posmemben,da bi si tako k srcu gnali tvoje zapise – si navaden tujec za vakega soforumaša tukaj gor – razen tistega, ki ga osebno poznaš (če je kakšen) za ostale si pa v bistvu isto kot oseba, ki zdajle hodi po pločniku mimo mojega bloka – torej navaden tujec.
[/quote]

Si ne domišljam, mi pa ni vseeno kaj puščam za seboj zaradi mene samega.
Hehe… blatenje in žaljenje anonimnega nicka? Bat jes ofkors!
Pomemben? Nope, to pa res ne. Forum z mano ali brez mene živi naprej, kakor pač moderatorji usmerijo.
V bistvu sem še manj kot oseba na pločniku pred tvojim blokom, sem anonimni nick, s katerim se pregovarjaš o mejah svobode govora.

Zdaj pa namesto za BTDT-ja te iste misli usmeri na blodnje polarnega. Voila! You can thank me later. 🙂
[/quote]

+1

Vseeno pa plačuje preživnino zanjo, kar se meni zdi prijetno sprevrženo s strani bivše in njenega ta novega. Ker govorimo pač o polarcu. Res, dobro sta to ubodla. Plačata sicer tu in tam kazen zaradi onemogočanja stikov, ampak bilanca je pa vseeno pozitivna.
Resno: ženska verjetno ve, zakaj preprečuje stike, in ji dam prav. Denarna kazen je majhna cena za to, da zaščiti otroka. Sina ni mogla, je bil že prevelik, in očitno je kot žrtev bil že preveč ranjen, da bi se lahko uprl mučitelju, izbral je obrambo, da se skuša mučitelju čim bolj prikupiti in tako preživeti s čim manjšimi posledicami, pa še sestrico in mamo je tako zaščitil. To je pravzaprav kar značilen odziv žrtve na trpinčenje, ena od najpogostejših možnosti.
Otrok, ki ga starš recimo brutalno pretepa za štirimi stenami, se ga bo recimo v javnosti držal za roko kot klop, da vsi mislijo, kako je navezan nanj, kako rad ga ima. V resnici se mu tako skuša prikupiti, da jih mogoče ne bi fasal.
[/quote]

Odlično napisano, dobra analiza.

To smo že slišali, da hči ni njegova. Ampak uradno naj bi jo vseeno priznal, vsaj tako so pisali.
Sam že ne bo povedal, ima preveč dela z žaljenjem puhloglavk ter tudi vseh ostalih žensk. Skratka, vsega, kar nima penisa in jajčkov med nogami:-) Še nisem prebrala, da bi kdaj karkoli slabega napisal za moškega. Obratno, on za moške vedno najde opravičilo, tudi za tiste, ki pretepajo ženske ali jih celo ubijejo. Polarni hitro ugotovi, da so si puhloglave babe same krive…
[/quote]

Uh.. ja. Pretežno se spravlja na žensko populacijo. Če mu pa kdaj repliciraš pa mu ni všeč, se loti tudi npr. mene. 😉
Pač en tak, ki veliko laja.

Si ne domišljam, mi pa ni vseeno kaj puščam za seboj zaradi mene samega.
Hehe… blatenje in žaljenje anonimnega nicka? Bat jes ofkors!
Pomemben? Nope, to pa res ne. Forum z mano ali brez mene živi naprej, kakor pač moderatorji usmerijo.
V bistvu sem še manj kot oseba na pločniku pred tvojim blokom, sem anonimni nick, s katerim se pregovarjaš o mejah svobode govora.
[/quote]
mi nismo anonimni nicki – za nicki – kupom črk so ljudje z dostojanstvom in spoštovanjem. očitno ti tega ne veš in ne razumeš.
čeprav anonimni so še vedno ljudje, kateremu ne moreš kar zmetati v obraz kar ti zloba zahoče in prsti tipkajo.

Forum bi moral uvest zdravniško pomoč za multinične. 😅

V bistvu mi je kar žal, da se da anonimno komentirat na tem forumu. Obvezna registracija in blokada uporabnika bi marsikatero temo rešila. Do takrat pa: preskok objave
On je pač zagrenjeni bedak in ga kot takšnega sploh ne jemljem resno.

Rule 34


mi nismo anonimni nicki – za nicki – kupom črk so ljudje z dostojanstvom in spoštovanjem. očitno ti tega ne veš in ne razumeš.
čeprav anonimni so še vedno ljudje, kateremu ne moreš kar zmetati v obraz kar ti zloba zahoče in prsti tipkajo.
[/quote]
Nič ti ne moreš bit, saj niti lastnega poimenovanja nisi sposobno, si le virtualno prdalo, ki se skriva samo pred sabo.

Predajam ti čast polarcdregatoja! 😉
[/quote]

[hashtag=metoo]#metoo[/hashtag]

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


česa ti ne razumeš – mene njegova dejanja ne prizadenejo, ker ne govorijo o meni. kljub temu pa imam osebno dostojanstvo in ne dovolim,da me nekdo na osebnem nivoju blati in žali.
Ti nariše, da ti bo jasno in razumljivo, ker kako večkrat enako napisati,da boš razumela, ne vem več. ker se namreč že ponavljam.
žaljiv in nesramen in sovražni govor z razlogom ni dovoljen. In ne bi smel biti dovoljen niti polarcu.
[/quote]

Žaljiv in nesramen govor še ni sovražni govor. 😉
Žaljenje in blatenje se uredi na osebni ravni, zato moraš za take reči tožiti v zasebni tožbi.
Sovražni govor pa se preganja po uradni dolžnosti.

Vaš link


mi nismo anonimni nicki – za nicki – kupom črk so ljudje z dostojanstvom in spoštovanjem. očitno ti tega ne veš in ne razumeš.
čeprav anonimni so še vedno ljudje, kateremu ne moreš kar zmetati v obraz kar ti zloba zahoče in prsti tipkajo.
[/quote]

Drži. Zdaj pa mi povej, če ga boš tožila zaradi žaljenja in blatenja tebe, ki se tu predstavljaš celo kot neregistriran nick, ki ga v resnici nihče od nas ne more povezati točno s tabo, točno z določeno osebo z imenom, priimkom, naslvovom?

Glede na izrazoslovlje bi rekla, da je Polarni originalno s kmetov – nekje s Kozjanskega. Priseljen v mesto, ki je še vedno vas in misli, da je boga za jaja prijel zaradi tega. Je že toliko podatkov objavil o sebi in družini, da so ga vsi v bližnji okolici prepoznali. Od tega, v katerem kraju živi, na katero šolo hodi njegov sin, s čim se ukvarja …Izraža se, kot da je star 70 let (izraz tumast pri nas uporabljajo samo še stari), ampak glede na starost otrok je verjetno vseeno nekaj mlajši.

To zatre odprto debato. Vsaka reč ima dve plati. Odprta debata / manj odkrita debata z registriranimi osebami.

[hashtag=metoo]#metoo[/hashtag]
[/quote]

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Ti ne moreš kot multinično kljjse sploh imet osebnega nivoj, ne?

Drugače pa, ej ludeki, pa jaz sem še vedno v samem vrhu popularnosti. 😅
[/quote]

Tudi polarni sij ni tvoj edini nick.
Po tipkarskih napakah se vidi, da ti narašča pritisk. Se že ne obvladuješ več.


Težko boš ti kaj pametnega reklo, ker bi za to potrebovalo pamet, ne?

In kaj pravzaprav cvilite multinične prismode, saj forum ni vaša mamica, da bo “nič krive sončke” tolažila,

BTDT, ti si zame še vedno tujec. 🙂 Registriran ali ne. Si zdaj ti manj odkrit? Če želim izrazit neko mnenje, ga bom v vsakem primeru. Jaz stojim za svojimi besedami.

Rule 34

Predvsem ti rabiš zdravniško pomoč – psihiatrično!!

Tudi polarni sij ni tvoj edini nick.
Po tipkarskih napakah se vidi, da ti narašča pritisk. Se že ne obvladuješ več.
[/quote]

..eksplozija ni več daleč.

New Report

Close