Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Polarni sij ni več za brat. Tipu se odtrga vsak večer

Polarni sij ni več za brat. Tipu se odtrga vsak večer

Predvsem ti rabiš zdravniško pomoč – psihiatrično!!
[/quote]Vsako od vas ima pravico do tolažbe, ki vam bo najbolj pomagala, magari več osebnosti v enem truplu, za vsako osebnost drugačna tolažba. 😅

Igzekli. Dokler ne moreš mojega nicka povezati s konkretno osebo, sem tujec. Isto velja za vse udeležence anonimnega foruma pa naj bo še taka kloaka. Na koncu je vedno tako: Preneseš težo nebrzdanega opletanja ali ne? Če preneseš, malo vrneš, malo požreš. Če ne preneseš, zapustiš debato.


Ti ne moreš kot multinično kljjse sploh imet osebnega nivoj, ne?

Drugače pa, ej ludeki, pa jaz sem še vedno v samem vrhu popularnosti. 😅
[/quote]

Si prepričan? Da te ni Vagabund že prehitel?

..eksplozija ni več daleč.
[/quote]Ne bo, bom se zvečer potrudil in nadomestil, da ne razočaram oboževalk, ker zdaj sem na šihtu. Klinc, slava zahteva trud. 😅

Ne bo, bom se zvečer potrudil in nadomestil, da ne razočaram oboževalk, ker zdaj sem na šihtu. Klinc, slava zahteva trud. 😅
[/quote]

Jep. Si en tak mali hudiček, ki stalno hodi srat na isti kup.

Še krimiči ne vedo o polarnem kot vi tukaj štepate, 1 2 3.
Al imate fantazijo al ste jasnovidni?

O sosedu, ki živi vrata od mene 20 let ne vem toliko kot ve tu tapakate o polarnem.
Samo geniji.

Njega je treba obravnavati posebej. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Opaziti je tudi v tem postu, da tisti, ki tako s prstom kažejo na drugega, sami počno enako, le na drug način.
Le s kom bi se nekateri kregali, če določenih dotičnih uporabnikiv ne bi bilo tu.
In avtorica je ‘dobronamerno’ odprla post z nasvetom ignoriranja, ki ga je sama še najmanj upoštevala pri svojem kreganju. Najprej sama s seboj. Da je lahko odprla pot, še drugim pri tem. To je tudi svojevrsten fenomen, da odpreš temo z namenom, kdo bo koga. Sam pa nič kriv, ko dela ravno tisto, kar se drugemu očita.

Meni so ti izlivi dobesedno nepojmljivi.
Pa da ne bo pomote, ne mislim na polarno drisko, pač pa na vse te, ki v tej temi histerično skačejo do stropa, cvileč “mene pa že ne bo žalil, moje osebno dostojanstvo je sveto, ne dovolim tega ne dovolim onega, prijavimo ga, blokirajmo ga, na osebnem nivoju se pa ne pustim, preveč se cenim …”.
Sprašujem se, prvič: kaj vam res ni jasno, da vas tip ves čas samo provocira (ker uživa ob vsakem vašem skoku v luft, ob vsakem vašem živcu, ob vsakem vašem prenabreklem čustvu) in vi mu vedno znova radovoljno zlezete na limance, kar mu daje gorivo za nadaljnje izpade, – in drugič: o kakem osebnem dostojanstvu in osebnem nivoju to govorite? (človek je anonimen, vi ste anonimni -> ne pozna vas, torej, kako lahko govorite o osebnem žaljenju vaše osebe, če vas kot osebo sploh ne pozna? Vam res ni jasen nesmisel teh trditev?).

Včasih bi bilo dobro, da bi se vprašali: če moderatorji dopuščajo te njegove driske, potem najbrž obstaja razlog, kajne? In ta je lahko, kaj? Bravo, kliki. In vi ste samo kolesje v tem sistemu klikov, ki jih, precej obsežno, poganja polarna driska. Manipulirajo z vami, on v svoje namene, forum v svoje. Lutke.
Meni je, toliko kolikor njegovo, smešno tudi vaše norenje. Tip zmerja vsevprek, vi skačete vsevprek. In prosim, ne mi zdaj, da bi drugače govorila, če bi mene zmerjal. Sem ženska in me to, da bruha čez cel ženski spol, gane ravno toliko kot pes, ki laja 5 km stran. Zakaj bi me prizadela zmerljivka neznanca, ki me ne pozna, ki ne ve, če sem dejansko tudi res tisto, za kar me označuje. Prizadela bi me edino, če bi se v zmerljivki tudi sama videla in prepoznala. Vsi se radi vidimo v pozitivni in lepi luči in želimo, da bi nas takšne videli tudi drugi.
Ampak, kaj nam mar?? Če mi tole trobilo reče, da sem pobezljana puhoglavka, komu mar? Da bom zaradi tega prizadeta, ker žali moje osebno dostojanstvo? Ga hitela prijavljati (komu sploh?) in v tem iskati zavezništvo ravno tako prizadetih neznancev? Ali ne bi bilo za vaše duševno zdravje bolje, da bi namesto s prizadetostjo, stvar jemali s humorjem? Mi je rekel puhoglavka? Ok, njegov problem, ne moj.
Actually …, si grem kar registrirat ta nick. Je zabaven. 🙂

Alo, zdaj sam sebi odgovarja.

Nepojmljivo, koliko je vmes sijal z drugimi imeni


Draga kokoš.
Da ti repliciram, pes ki laja 5 km stran, tebe ne moti, živcira pa vse, ki so zraven!


Draga kokoš.
Da ti repliciram, pes ki laja 5 km stran, tebe ne moti, živcira pa vse, ki so zraven!
[/quote]

Mirne volje mi lahko rečeš puhoglavka. Pobezljana.

On v bistvu ne provocira, žal.
Če bo kdaj kakšna čisto nevtralna brezvezna tema, da bo on sodeloval – zelo hitro pade na isti raven.
Drugače imaš pa prav. Okej, krši vsa možna pravila internetne komunikacije (in ne, svoboda govora ni to, da lahko napišeš vse, kar se ti tisti moment sprdne, BTDT), ampak saj ga ni treba brati. Meni je enostavno nezanimiv, ker vem, kaj bo napisal. Mogoče kak enovrstični odgovor po pomoti zaznam, tako kot v tej temi.
Aja, vsaj začasno se ga utiša, ko se omeni preživnina za hčer in njeno očetovstvo. Čudežno ponikne oziroma mora čudežno na šiht.

Mirne volje mi lahko rečeš puhoglavka. Pobezljana.
[/quote]

Lepo sta me nasmejala, z Ottom. Prosim. Nadaljujta.

p.s. polarni bo vesel, da je ustvaril MON blagovno znamko 😉

Mirne volje mi lahko rečeš puhoglavka. Pobezljana.
[/quote]

A ni pravilno puhloglavka?

Prav zamislila bi se, če bi me kdaj v kateri temi slučajno pohvalil. Prav strašno bi mi bilo, kje sem ga v življenju tako hudo polomila, da se on strinja z mano. Nočem, da se strinja z mano. Zanj hočem biti ponorela ločenka in puhloglavka srednjega spola. V tem primeru sem pomirjena, da je z mano vse v redu.

A ni pravilno puhloglavka?

Prav zamislila bi se, če bi me kdaj v kateri temi slučajno pohvalil. Prav strašno bi mi bilo, kje sem ga v življenju tako hudo polomila, da se on strinja z mano. Nočem, da se strinja z mano. Zanj hočem biti ponorela ločenka in puhloglavka srednjega spola. V tem primeru sem pomirjena, da je z mano vse v redu.
[/quote]
A zdaj pa bi vse rade bile pobezljane puhoglavke? Nak, če prej niste hotele, ko se vam je ponujalo, ste zamudile vlak. Sprijaznite se.


A zdaj pa bi vse rade bile pobezljane puhoglavke? Nak, če prej niste hotele, ko se vam je ponujalo, ste zamudile vlak. Sprijaznite se.
[/quote]

Polarni ima dovolj veliko greznico za vse 🙂


Če bi imelo vsaj kanček pameti, bi lahko bilo hvaležno, saj ti polarci in podobni omogočajo, da lažje izrazš svoje frustracije in sovraštvo.
Zato rabiš manj tablet, saj izražanje čustev deluje terapevtsko.

Če so frustracije premočne, pa bolni multinicki kar sami odpirajo provokativne teme.

Imaš zelo prav. in dobesedno zafrustrirano začne napadati preko pogovorov take ženske, za katere začuti, da so verbalno sposobne komunicirati na dosti višjem nivoju, da so bolj “razgledane”, kot pa on sam. To ga omejuje, zato začne nesramno sikati, žaliti in sekati čisto brezveze.
Mu je pa brezveze metaiti” pingpong” žogico. v obliki besednega dvoboja, ker ga to samo razvnema, verjetno isto, kot koga drugega kak dober orgazem napirmer….. Ker v tem “pingpongiranju” večkot očitno uživa (Polarni nick – ok, razumemo, bipolarna motnja….)

Je pa res škoda, če alkohol to dela pri njemu. Bo samo še slabše.

On v bistvu ne provocira, žal.
Če bo kdaj kakšna čisto nevtralna brezvezna tema, da bo on sodeloval – zelo hitro pade na isti raven.
Drugače imaš pa prav. Okej, krši vsa možna pravila internetne komunikacije (in ne, svoboda govora ni to, da lahko napišeš vse, kar se ti tisti moment sprdne, BTDT), ampak saj ga ni treba brati. Meni je enostavno nezanimiv, ker vem, kaj bo napisal. Mogoče kak enovrstični odgovor po pomoti zaznam, tako kot v tej temi.
Aja, vsaj začasno se ga utiša, ko se omeni preživnina za hčer in njeno očetovstvo. Čudežno ponikne oziroma mora čudežno na šiht.
[/quote]

Kje sem pa napisal, da je svoboda govora vse kar se ti tisti moment sprdne?
Daj no… saj sem razumljivo napisal kje so meje in kako naj bi reagirali na prestopanje meja.


mi nismo anonimni nicki – za nicki – kupom črk so ljudje z dostojanstvom in spoštovanjem. očitno ti tega ne veš in ne razumeš.
čeprav anonimni so še vedno ljudje, kateremu ne moreš kar zmetati v obraz kar ti zloba zahoče in prsti tipkajo.
[/quote]
Oseba z dostojanstvom in samospoštovanjem vedno piše registrirana.
Multinicki sebe degradirate na nivo ničvrednega, psihično motenega ničvredneža, ki ni vredno nič.

Zato, če nimaš samospoštovanja, še toliko bolj pričakuješ od drugih neko leporečje, saj te vsaka kritika spomni na tvojo slabo samopodobo.
In namesto odpiranja bezveznih tem in poskusa spreminjanja drugih in celega sveta, raje pojdi k psihiatru in začni delat na sebi.

Imaš zelo prav. in dobesedno zafrustrirano začne napadati preko pogovorov take ženske, za katere začuti, da so verbalno sposobne komunicirati na dosti višjem nivoju, da so bolj “razgledane”, kot pa on sam. To ga omejuje, zato začne nesramno sikati, žaliti in sekati čisto brezveze.
Mu je pa brezveze metaiti” pingpong” žogico. v obliki besednega dvoboja, ker ga to samo razvnema, verjetno isto, kot koga drugega kak dober orgazem napirmer….. Ker v tem “pingpongiranju” večkot očitno uživa (Polarni nick – ok, razumemo, bipolarna motnja….)

Je pa res škoda, če alkohol to dela pri njemu. Bo samo še slabše.
[/quote]

Ni res! Alkohol ga naredi zanimivega. Šele takrat se sprostijo vsi njegovi potenciali, razen v hlačah.

Kje sem pa napisal, da je svoboda govora vse kar se ti tisti moment sprdne?
Daj no… saj sem razumljivo napisal kje so meje in kako naj bi reagirali na prestopanje meja.
[/quote]

Aja aja, ne vemo, kaj je svoboda govora in sovražni govor pa to. Ha. Ne, niti slučajno to niso samo osebni napadi nate kot na dejansko osebo iz mesa in krvi, ampak tudi žaljenje, poniževanje in zmerjanje določene skupine prebivalstva itd. Na primer žensk. Ne zdaj mene kot Micke Kovačeve, ampak celega mojega spola.


Oseba z dostojanstvom in samospoštovanjem vedno piše registrirana.
Multinicki sebe degradirate na nivo ničvrednega, psihično motenega ničvredneža, ki ni vredno nič.

Zato, če nimaš samospoštovanja, še toliko bolj pričakuješ od drugih neko leporečje, saj te vsaka kritika spomni na tvojo slabo samopodobo.
In namesto odpiranja bezveznih tem in poskusa spreminjanja drugih in celega sveta, raje pojdi k psihiatru in začni delat na sebi.
[/quote]

Sej to veš, da zaradi registriranega nicka še nimaš dolgega? Ta tvoj registrirani nick ne pomeni nič, nikomur razen tebi. Ni nobena posebna valuta, ker se lahko registrira vsak, ki ima minuto časa. In se nato spet odjavi. Pa spet prijavi. In registrira še en nick.
Ne vemo, ali ti vedno pišeš samo kot Robi s par pikami. Ne moreš nam tega zagotoviti in ne moremo ti tega verjeti na besedo. In ker ni nikjer v vesolju zagotovila za to, je tvoj registrirani nick enakovreden mojemu neregistriranemu, torej je vreden reci in piši – nič. Zero. Null. Niente. Rien de rien.


Oseba z dostojanstvom in samospoštovanjem vedno piše registrirana.
Multinicki sebe degradirate na nivo ničvrednega, psihično motenega ničvredneža, ki ni vredno nič.

Zato, če nimaš samospoštovanja, še toliko bolj pričakuješ od drugih neko leporečje, saj te vsaka kritika spomni na tvojo slabo samopodobo.
In namesto odpiranja bezveznih tem in poskusa spreminjanja drugih in celega sveta, raje pojdi k psihiatru in začni delat na sebi.
[/quote]

Robi, ne strinjam se s tabo glede multinuckov.
Jaz sem bila kar nekaj let registrirana, pred dobrim letom ali slabima dvema letoma pa sem doživela tule precej napadov name in sem se umaknila v anonimo. Zdaj v vsaki temi pišem z drugačnim vzdevkom, le kadar se v isti temi oglasim večkrat, uporabim istega.
In mislim, da se nas je precej starih registrirancev umaknilo v anonimnost ravno zaradi tega.

New Report

Close