Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Policija v dijaških domovih v Postojni in Novi gorici zaradi nasilja mladoletnih migrantov

Policija v dijaških domovih v Postojni in Novi gorici zaradi nasilja mladoletnih migrantov

Dragi moji dobrodelnezi ,bistvo je naslednje ne mores biti dobrodelnez da se ne bi sam zrtvoval. Kdaj kje in koliko ste se dejansko do zdaj zrtvovali? Koliko ste namenili iz svojega denarja,koliko ur svojega casa ste jim podarili,koliko sob in postelj,koliko oblacil itd..
To da bi se sli dobrodelneze na tuj racun beri drzava jih hrani,drzava oblaci,drzava jih prenoci,drzava jih sola itd ..drzava pa smo ljudstvo in nasi davki, to ni dobrodelnost ampak gola hinavscina.
Pravi dobrodelnez bo poleg davkov namenil se nekaj ostalega osebnega denarja,casa,imetja lepo v tisini in brez velikih besed..
Torej kdaj zacnete?


Profi dobrodelneži so plačani za svoje delo.

Ampak tukaj se pa tudi ti dejansko motiš. Vsaj jaz zase vem, da sem velikokrat napisala, da ni vaša stvar, kako in koliko drugi pomagamo in rešujemo problem beguncev in migrantov (ker bi to pomenilo vedno nove napade, kako si drznemo pomagati komurkoli, ki ni po vaši volji). Torej odgovor dejansko dobite. Odgovor vam verjetno ni povšeči, ampak je zelo realen in zelo upravičen.


Profi dobrodelneži so plačani za svoje delo.[/quote]

Zdaj si me spomnil, da sem dejansko že enkrat hotela komentirati en zapis na Siolu o plačilu za prostovoljca poveljnika Civilne zaščite. Poveljnik Civilne zaščite, prav tako kot vsi pripadniki civilne zaščite seveda niso prostovoljci. To bi pa tudi novinarjem moralo biti jasno, če že navadni raji ni.

enkrat sem te vprašala čemu se boste muslimani odrekli ko boste prišli na oblast..ker temu se več ne moremo izogniti, imate previsoko nataliteto in preveč vas je v evropi

nisi odgovorila, samo meglo mešaš

boste ohranili vrednote..recimo prepoved masturbiranja, kontracepcije, spreobrnitev vseh ljudi v islam, nevernike pa na mestu ubit če se nočejo spreobrniti v islam…….[/quote]

Pa bi rekla, da veliko manj smrdi, če človek samo meglo meša, kot pa če meša drek, kar nekateri posamezniki tukaj neprestano počnete.[/quote]

A ti si se prišla pa kregati in provocirati že navsezgodaj?

Pa bi rekla, da veliko manj smrdi, če človek samo meglo meša, kot pa če meša drek, kar nekateri posamezniki tukaj neprestano počnete.[/quote]

A ti si se prišla pa kregati in provocirati že navsezgodaj?[/quote]

Seveda ne eno ne drugo.

Torej trdiš, da delavno ljudstvo upravičeno plačuje 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prisilno obdavčitev od svojega dela?

Kar v naravi že med nami domorodci pomeni npr 5 mio€ vstran vržene hrane na leto v osnovnih šolah…

Zakaj ne greš v tisti temi zagovarjat pravilnega početja?


Profi dobrodelneži so plačani za svoje delo.[/quote]
To niso dobrodelnezi ampak usluzbenci.
Dobrodelnez je tisti ki daje in nic ne pricakuje nazaj. Cim je dam das ni vec dobrodelnost ampak biznis.

Ampak tukaj se pa tudi ti dejansko motiš. Vsaj jaz zase vem, da sem velikokrat napisala, da ni vaša stvar, kako in koliko drugi pomagamo in rešujemo problem beguncev in migrantov (ker bi to pomenilo vedno nove napade, kako si drznemo pomagati komurkoli, ki ni po vaši volji). Torej odgovor dejansko dobite. Odgovor vam verjetno ni povšeči, ampak je zelo realen in zelo upravičen.[/quote]
Imas prav komu das svoj denar ni moja stvar,ampak komu das mojega pa je.
Ko bojo dajali le svoj me ne bo brigalo,mojega pac ne zelim dati njim. Moj denar moja pravica in ne tvoja.

Ampak tukaj se pa tudi ti dejansko motiš. Vsaj jaz zase vem, da sem velikokrat napisala, da ni vaša stvar, kako in koliko drugi pomagamo in rešujemo problem beguncev in migrantov (ker bi to pomenilo vedno nove napade, kako si drznemo pomagati komurkoli, ki ni po vaši volji). Torej odgovor dejansko dobite. Odgovor vam verjetno ni povšeči, ampak je zelo realen in zelo upravičen.[/quote]
Imas prav komu das svoj denar ni moja stvar,ampak komu das mojega pa je.
Ko bojo dajali le svoj me ne bo brigalo,mojega pac ne zelim dati njim. Moj denar moja pravica in ne tvoja.[/quote]

Tvoj denar je tvoja stvar. Ker pa si državljanka, je nekaj tvojega denarja tudi od države, da ima sredstva za urejanje naših skupnih problemov. Mislim, da bi tebi in tudi ostalim moralo biti to že zdavnaj jasno.


Imas prav komu das svoj denar ni moja stvar,ampak komu das mojega pa je.
Ko bojo dajali le svoj me ne bo brigalo,mojega pac ne zelim dati njim. Moj denar moja pravica in ne tvoja.[/quote]

Tvoj denar je tvoja stvar. Ker pa si državljanka, je nekaj tvojega denarja tudi od države, da ima sredstva za urejanje naših skupnih problemov. Mislim, da bi tebi in tudi ostalim moralo biti to že zdavnaj jasno.[/quote]
Mi je kristalno jasno. Vendar nekaj drugega je nejasno in sicer dobrodelnezi bi povisali davke namesto da bi vzeli iz svojega osebnega premozenja in to podarili.
Recimo primer za bolje razumevanje. Vzamejo mi 20 e jih pac dam ker tako je davke je treba placat. Ampak potem pride jozica s kompanijo in rece premalo bo dajte se 20e ker pride se 15 novih iz maroka kjer lej ga vraga sploh ni vojne ampak oni so vojni begunci po jozicino. Po katerem kljucu ze?. Ne jozica ti in kompanija dajte vsak po 40 pa bodite dobrodelni. Jaz sem svoj prispevek ze dala.

Tvoj denar je tvoja stvar. Ker pa si državljanka, je nekaj tvojega denarja tudi od države, da ima sredstva za urejanje naših skupnih problemov. Mislim, da bi tebi in tudi ostalim moralo biti to že zdavnaj jasno.[/quote]
Mi je kristalno jasno. Vendar nekaj drugega je nejasno in sicer dobrodelnezi bi povisali davke namesto da bi vzeli iz svojega osebnega premozenja in to podarili.
Recimo primer za bolje razumevanje. Vzamejo mi 20 e jih pac dam ker tako je davke je treba placat. Ampak potem pride jozica s kompanijo in rece premalo bo dajte se 20e ker pride se 15 novih iz maroka kjer lej ga vraga sploh ni vojne ampak oni so vojni begunci po jozicino. Po katerem kljucu ze?. Ne jozica ti in kompanija dajte vsak po 40 pa bodite dobrodelni. Jaz sem svoj prispevek ze dala.[/quote]

Hm..pa ne spomnim se, da bi kjerkoli videla kakšen poziv, da moramo dati denar za begunce ali migrante. Razna društva sicer na svojih spletnih straneh objavljajo potrebe po pomoči (ki jih določeni protibegunsko nastrojeni aktivisti vedno najdejo in tolčejo po njih), ampak kaj več pa mislim da se ne dogaja. Za razliko od protibegunskih aktivistih, ki po vseh možnih javnih kanalih pozivaja na protibegunske proteste. In so potem užaljeni, ko se jim kdo zoperstavi. Mimogrede: tista punca, ki je organizirala zadnji protest v Črnomlju, ima baje zelo jasen politični profil. Tako da je govoriti o spontanhi prostestih državljanov in civilnih iniciativ samo poskus metanje peska v oči.


Imas prav komu das svoj denar ni moja stvar,ampak komu das mojega pa je.
Ko bojo dajali le svoj me ne bo brigalo,mojega pac ne zelim dati njim. Moj denar moja pravica in ne tvoja.[/quote]

Tvoj denar je tvoja stvar. Ker pa si državljanka, je nekaj tvojega denarja tudi od države, da ima sredstva za urejanje naših skupnih problemov. Mislim, da bi tebi in tudi ostalim moralo biti to že zdavnaj jasno.[/quote]

jaz nisem imela nič proti ko je slovenija sprejemala bosanske begunce..ni jih sploh bilo opaziti

a lahko razložiš zakaj je vojna na bv skupni problem bližnjega vzhoda in evrope in zakaj to ni problem bogatih arabskih držav in preostalega sveta….

Tvoj denar je tvoja stvar. Ker pa si državljanka, je nekaj tvojega denarja tudi od države, da ima sredstva za urejanje naših skupnih problemov. Mislim, da bi tebi in tudi ostalim moralo biti to že zdavnaj jasno.[/quote]

jaz nisem imela nič proti ko je slovenija sprejemala bosanske begunce..ni jih sploh bilo opaziti

a lahko razložiš zakaj je vojna na bv skupni problem bližnjega vzhoda in evrope in zakaj to ni problem bogatih arabskih držav in preostalega sveta….[/quote]

jah…nisem si jaz izmislila globalizacije…. Begunci na naših mejah in preko njih pa so jasen skupni problem, kajne. V reševanju tega problema imamo očitno deljena mnenja. Ampak ker smo v civilizirani Evropi, je treba pri tem problemu ravnati po vrednotah in zakonih te Evrope. Se strinjava?


Mi je kristalno jasno. Vendar nekaj drugega je nejasno in sicer dobrodelnezi bi povisali davke namesto da bi vzeli iz svojega osebnega premozenja in to podarili.
Recimo primer za bolje razumevanje. Vzamejo mi 20 e jih pac dam ker tako je davke je treba placat. Ampak potem pride jozica s kompanijo in rece premalo bo dajte se 20e ker pride se 15 novih iz maroka kjer lej ga vraga sploh ni vojne ampak oni so vojni begunci po jozicino. Po katerem kljucu ze?. Ne jozica ti in kompanija dajte vsak po 40 pa bodite dobrodelni. Jaz sem svoj prispevek ze dala.[/quote]

Hm..pa ne spomnim se, da bi kjerkoli videla kakšen poziv, da moramo dati denar za begunce ali migrante. Razna društva sicer na svojih spletnih straneh objavljajo potrebe po pomoči (ki jih določeni protibegunsko nastrojeni aktivisti vedno najdejo in tolčejo po njih), ampak kaj več pa mislim da se ne dogaja. Za razliko od protibegunskih aktivistih, ki po vseh možnih javnih kanalih pozivaja na protibegunske proteste. In so potem užaljeni, ko se jim kdo zoperstavi. Mimogrede: tista punca, ki je organizirala zadnji protest v Črnomlju, ima baje zelo jasen politični profil. Tako da je govoriti o spontanhi prostestih državljanov in civilnih iniciativ samo poskus metanje peska v oči.[/quote]

a se je fajn norega delat ha? hehhe si me spravila v smeh…še tisti ki so šli samo čez so državo stali čez tisočaka vsak pa je država na strani muslimanov tako da je objavila samo najnujnejše stroške ki so se ji zdeli potrebni objavit jih..tako da lahko mirno računamo še nekajkrat toliko..kolegica dela v bolnišnici v mariboru..z rešilci so jih vozili za malenkost vamo tamo..pri nas si pa lahko kak nepokreten starček samo taksi naroči ker mu rešilec ne pripada..da ne govorim kaj vse mi je povedala o njih..eh ne bom rajši ker ste mnogi pri zajtrku


Dokler država za 28 migrantov (ne beguncev) v Postojnskem in Novo Goriškem internatu da pol milijona evrov (500.000) letno, to je povprečno 28.000 evrov na enega, toliko časa boš kar tiho, da pomagaš. S čim pa? In ker vidim, da se seznam na Slovenski filantropiji ne manjša, ampak veča tudi tu na pomagate. Kje pa so še ti migranti? Nastanjeni pri tebi doma? Potem so to tvoji gostje. Slovenska filantropija in kar je še teh kao dobrotnih organizacij se financira iz državnega denarja torej posledično iz mojega davkoplačevalskega denarja. Vse zato, ker so nekateri namesto,da bi se borili doma, ušli v Evropo. In tam pustili svoje najdražje, ženske, stare in otroke. A ti pa ne živijo v vojni? Dejte babe se zbrat no!
Sploh pa povej , kdo financira nastanitev telih migrantov? Ti in tvoji prijatelji! Še čaja in cukra jim ne nosite, kaj šele, da jih financirate. Oni pa kruh golobom- v posmeh tistim, ki pod njihovimi okni v azilnem domu cesto kopljejo.

Hm..pa ne spomnim se, da bi kjerkoli videla kakšen poziv, da moramo dati denar za begunce ali migrante. Razna društva sicer na svojih spletnih straneh objavljajo potrebe po pomoči (ki jih določeni protibegunsko nastrojeni aktivisti vedno najdejo in tolčejo po njih), ampak kaj več pa mislim da se ne dogaja. Za razliko od protibegunskih aktivistih, ki po vseh možnih javnih kanalih pozivaja na protibegunske proteste. In so potem užaljeni, ko se jim kdo zoperstavi. Mimogrede: tista punca, ki je organizirala zadnji protest v Črnomlju, ima baje zelo jasen politični profil. Tako da je govoriti o spontanhi prostestih državljanov in civilnih iniciativ samo poskus metanje peska v oči.[/quote]

a se je fajn norega delat ha? hehhe si me spravila v smeh…še tisti ki so šli samo čez so državo stali čez tisočaka vsak pa je država na strani muslimanov tako da je objavila samo najnujnejše stroške ki so se ji zdeli potrebni objavit jih..tako da lahko mirno računamo še nekajkrat toliko..kolegica dela v bolnišnici v mariboru..z rešilci so jih vozili za malenkost vamo tamo..pri nas si pa lahko kak nepokreten starček samo taksi naroči ker mu rešilec ne pripada..da ne govorim kaj vse mi je povedala o njih..eh ne bom rajši ker ste mnogi pri zajtrku[/quote]

Da, bodi povsem tiho. Ker se na tem portalu ne sme govoriti o pozitivnih izkušnjah z begunci, se tudi o negativnih nima kaj govoriti. Upam, da vam je to jasno.


Dokler država za 28 migrantov (ne beguncev) v Postojnskem in Novo Goriškem internatu da pol milijona evrov (500.000) letno, to je povprečno 28.000 evrov na enega, toliko časa boš kar tiho, da pomagaš. S čim pa? In ker vidim, da se seznam na Slovenski filantropiji ne manjša, ampak veča tudi tu na pomagate. Kje pa so še ti migranti? Nastanjeni pri tebi doma? Potem so to tvoji gostje. Slovenska filantropija in kar je še teh kao dobrotnih organizacij se financira iz državnega denarja torej posledično iz mojega davkoplačevalskega denarja. Vse zato, ker so nekateri namesto,da bi se borili doma, ušli v Evropo. In tam pustili svoje najdražje, ženske, stare in otroke. A ti pa ne živijo v vojni? Dejte babe se zbrat no!
Sploh pa povej , kdo financira nastanitev telih migrantov? Ti in tvoji prijatelji! Še čaja in cukra jim ne nosite, kaj šele, da jih financirate. Oni pa kruh golobom- v posmeh tistim, ki pod njihovimi okni v azilnem domu cesto kopljejo.[/quote]

Vidoi vidi, kako imate preštet vsak evrček…


Mi je kristalno jasno. Vendar nekaj drugega je nejasno in sicer dobrodelnezi bi povisali davke namesto da bi vzeli iz svojega osebnega premozenja in to podarili.
Recimo primer za bolje razumevanje. Vzamejo mi 20 e jih pac dam ker tako je davke je treba placat. Ampak potem pride jozica s kompanijo in rece premalo bo dajte se 20e ker pride se 15 novih iz maroka kjer lej ga vraga sploh ni vojne ampak oni so vojni begunci po jozicino. Po katerem kljucu ze?. Ne jozica ti in kompanija dajte vsak po 40 pa bodite dobrodelni. Jaz sem svoj prispevek ze dala.[/quote]

Hm..pa ne spomnim se, da bi kjerkoli videla kakšen poziv, da moramo dati denar za begunce ali migrante. Razna društva sicer na svojih spletnih straneh objavljajo potrebe po pomoči (ki jih določeni protibegunsko nastrojeni aktivisti vedno najdejo in tolčejo po njih), ampak kaj več pa mislim da se ne dogaja. Za razliko od protibegunskih aktivistih, ki po vseh možnih javnih kanalih pozivaja na protibegunske proteste. In so potem užaljeni, ko se jim kdo zoperstavi. Mimogrede: tista punca, ki je organizirala zadnji protest v Črnomlju, ima baje zelo jasen politični profil. Tako da je govoriti o spontanhi prostestih državljanov in civilnih iniciativ samo poskus metanje peska v oči.[/quote]
Poziv? Kdaj smo pa se dobili poziv. Oni nic ne pozivajo. Samo ukazejo in hop davki so visji. Videno ze tisockrat.
Pa bom zastavila drugace zakaj jih bogate arabske drzave ne vzamejo,saj bi jih morale so bratje po bogu. Oni bi jim morali prvi vrata odpret. Cemu hodijo iz nevojnih obmocij sem? Pred cem tako masovno bezijo? Pred vojno ne ker je ni,bos rekla pred revscino. Ej tudi evropa ima svojo revscino ki je ne zna ali ne zmore omejiti. Zakaj je vecina moskih mar njihove zenske niso v strahu in revne?
Moje mnenje, ne bezijo ampak prihajajo s tocno dolocenim namenom povezanim z sirjenjem vere.


Dokler država za 28 migrantov (ne beguncev) v Postojnskem in Novo Goriškem internatu da pol milijona evrov (500.000) letno, to je povprečno 28.000 evrov na enega, toliko časa boš kar tiho, da pomagaš. S čim pa? In ker vidim, da se seznam na Slovenski filantropiji ne manjša, ampak veča tudi tu na pomagate. Kje pa so še ti migranti? Nastanjeni pri tebi doma? Potem so to tvoji gostje. Slovenska filantropija in kar je še teh kao dobrotnih organizacij se financira iz državnega denarja torej posledično iz mojega davkoplačevalskega denarja. Vse zato, ker so nekateri namesto,da bi se borili doma, ušli v Evropo. In tam pustili svoje najdražje, ženske, stare in otroke. A ti pa ne živijo v vojni? Dejte babe se zbrat no!
Sploh pa povej , kdo financira nastanitev telih migrantov? Ti in tvoji prijatelji! Še čaja in cukra jim ne nosite, kaj šele, da jih financirate. Oni pa kruh golobom- v posmeh tistim, ki pod njihovimi okni v azilnem domu cesto kopljejo.[/quote]

Vidoi vidi, kako imate preštet vsak evrček…[/quote]
Saj je naš, tvoj pa dvomim, da je sploh kakšen! Starke nore!

Hm..pa ne spomnim se, da bi kjerkoli videla kakšen poziv, da moramo dati denar za begunce ali migrante. Razna društva sicer na svojih spletnih straneh objavljajo potrebe po pomoči (ki jih določeni protibegunsko nastrojeni aktivisti vedno najdejo in tolčejo po njih), ampak kaj več pa mislim da se ne dogaja. Za razliko od protibegunskih aktivistih, ki po vseh možnih javnih kanalih pozivaja na protibegunske proteste. In so potem užaljeni, ko se jim kdo zoperstavi. Mimogrede: tista punca, ki je organizirala zadnji protest v Črnomlju, ima baje zelo jasen politični profil. Tako da je govoriti o spontanhi prostestih državljanov in civilnih iniciativ samo poskus metanje peska v oči.[/quote]
Poziv? Kdaj smo pa se dobili poziv. Oni nic ne pozivajo. Samo ukazejo in hop davki so visji. Videno ze tisockrat.
Pa bom zastavila drugace zakaj jih bogate arabske drzave ne vzamejo,saj bi jih morale so bratje po bogu. Oni bi jim morali prvi vrata odpret. Cemu hodijo iz nevojnih obmocij sem? Pred cem tako masovno bezijo? Pred vojno ne ker je ni,bos rekla pred revscino. Ej tudi evropa ima svojo revscino ki je ne zna ali ne zmore omejiti. Zakaj je vecina moskih mar njihove zenske niso v strahu in revne?
Moje mnenje, ne bezijo ampak prihajajo s tocno dolocenim namenom povezanim z sirjenjem vere.[/quote]

Pa ne že spet ta mantra… Ali res ne znate poiskati odgovorov? Džizs.


Mi je kristalno jasno. Vendar nekaj drugega je nejasno in sicer dobrodelnezi bi povisali davke namesto da bi vzeli iz svojega osebnega premozenja in to podarili.
Recimo primer za bolje razumevanje. Vzamejo mi 20 e jih pac dam ker tako je davke je treba placat. Ampak potem pride jozica s kompanijo in rece premalo bo dajte se 20e ker pride se 15 novih iz maroka kjer lej ga vraga sploh ni vojne ampak oni so vojni begunci po jozicino. Po katerem kljucu ze?. Ne jozica ti in kompanija dajte vsak po 40 pa bodite dobrodelni. Jaz sem svoj prispevek ze dala.[/quote]

Hm..pa ne spomnim se, da bi kjerkoli videla kakšen poziv, da moramo dati denar za begunce ali migrante. Razna društva sicer na svojih spletnih straneh objavljajo potrebe po pomoči (ki jih določeni protibegunsko nastrojeni aktivisti vedno najdejo in tolčejo po njih), ampak kaj več pa mislim da se ne dogaja. Za razliko od protibegunskih aktivistih, ki po vseh možnih javnih kanalih pozivaja na protibegunske proteste. In so potem užaljeni, ko se jim kdo zoperstavi. Mimogrede: tista punca, ki je organizirala zadnji protest v Črnomlju, ima baje zelo jasen politični profil. Tako da je govoriti o spontanhi prostestih državljanov in civilnih iniciativ samo poskus metanje peska v oči.[/quote]

Pri tem vprasanju je narod enoten in sploh ni vazno, kdo je organizator protestov. Vazna je udelezba in ta je bila zelo velika. To je eno redkih vprasanj, kjer se je slovenski narod zdruzil, razen seveda redkih ekstremistk kot si sama.

Hm..pa ne spomnim se, da bi kjerkoli videla kakšen poziv, da moramo dati denar za begunce ali migrante. Razna društva sicer na svojih spletnih straneh objavljajo potrebe po pomoči (ki jih določeni protibegunsko nastrojeni aktivisti vedno najdejo in tolčejo po njih), ampak kaj več pa mislim da se ne dogaja. Za razliko od protibegunskih aktivistih, ki po vseh možnih javnih kanalih pozivaja na protibegunske proteste. In so potem užaljeni, ko se jim kdo zoperstavi. Mimogrede: tista punca, ki je organizirala zadnji protest v Črnomlju, ima baje zelo jasen politični profil. Tako da je govoriti o spontanhi prostestih državljanov in civilnih iniciativ samo poskus metanje peska v oči.[/quote]

Pri tem vprasanju je narod enoten in sploh ni vazno, kdo je organizator protestov. Vazna je udelezba in ta je bila zelo velika. To je eno redkih vprasanj, kjer se je slovenski narod zdruzil, razen seveda redkih ekstremistk kot si sama.[/quote]

Ni enoten. He he, še na madžarskem so tvoji somišljeniki v manjšini.

a se je fajn norega delat ha? hehhe si me spravila v smeh…še tisti ki so šli samo čez so državo stali čez tisočaka vsak pa je država na strani muslimanov tako da je objavila samo najnujnejše stroške ki so se ji zdeli potrebni objavit jih..tako da lahko mirno računamo še nekajkrat toliko..kolegica dela v bolnišnici v mariboru..z rešilci so jih vozili za malenkost vamo tamo..pri nas si pa lahko kak nepokreten starček samo taksi naroči ker mu rešilec ne pripada..da ne govorim kaj vse mi je povedala o njih..eh ne bom rajši ker ste mnogi pri zajtrku[/quote]

Da, bodi povsem tiho. Ker se na tem portalu ne sme govoriti o pozitivnih izkušnjah z begunci, se tudi o negativnih nima kaj govoriti. Upam, da vam je to jasno.[/quote]

kako si prišla sedaj na pozitivne izkušnje..a bi odgovorila prosim na katero od vprašanj? aja v prazno pišem…ti se dalaš noro ali pa nora si..po moje prvo..muslimanska propaganda

Da, bodi povsem tiho. Ker se na tem portalu ne sme govoriti o pozitivnih izkušnjah z begunci, se tudi o negativnih nima kaj govoriti. Upam, da vam je to jasno.[/quote]

kako si prišla sedaj na pozitivne izkušnje..a bi odgovorila prosim na katero od vprašanj? aja v prazno pišem…ti se dalaš noro ali pa nora si..po moje prvo..muslimanska propaganda[/quote]

Zgoraj je ena opisala izkušnje iz dijaškega doma, ki je predmet obravnave v tej temi. In te izkušnje so pozitivne. In takoj nato se je vsul plaz usajanja na njen post. in to sem danes komentirala. In nato se je začela tale današnja debata. Evo, tako je to bilo.

New Report

Close