Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Policija v dijaških domovih v Postojni in Novi gorici zaradi nasilja mladoletnih migrantov

Policija v dijaških domovih v Postojni in Novi gorici zaradi nasilja mladoletnih migrantov


ne skrbi, konec se bliža, kmalu, ne se bat[/quote]

Zate. :-D[/quote]
za begunce dragica; meje se zapirajo, na obzorju je nova finančna kriza, hujša kot ta leta 2008, tenzije naraščajo, domorodci se bomo borili za lasten (finančni) obstanek in ko se gre zabiti al ne biti tudi humanitrarcem padejo maske z obraza in prvi bodo na udaru…veš kdo

Zate. :-D[/quote]

Zdaj, ko sem te že ustrelila, pa jemljem besedo in smeh nazaj. Ni bilo na mestu.[/quote]
zakaj le, vsaj enkrat pokažaš svojo človeško plat in se ne pretvarjaš, to ti naj bo vodilo za vnaprej; kaj češ, taka si; človeška


Daj naslov, pa daruj za začetek. Na straneh slovenske filantropije so njihove potrebe, seznam se noče zmanjšat. Saj za čaj in cuker prispevaj, pa tist polnilc za Acer dej, pa moški parfum tud. Edino kar je nekdo daroval so boksarske rokavice- 2 para seveda. Ostalo je še vedno nespremenjeno. Daruj!

In koliko jih spraviš v svoje stanovanje in preživiš s tvojimi financami?
Ti naj kar pridejo, imej jih.

Kaj je dokončno potrjeno?

To, da so na policiji seznanjeni s primerom in da so posredovali v dijaškem domu.
Da gre za problematične mulce.
Da so enega morali premestiti.

Glede na situacijo sem prepričana, da so bili poklicani na posredovanje, ko je bila skrajna sila.
In tega, zakaj so morali posredovati, ne vemo, se mi pa zdi zelo pomembno.

Zame je tole en larifari.

Kaj je dokončno potrjeno?

To, da so na policiji seznanjeni s primerom in da so posredovali v dijaškem domu.
Da gre za problematične mulce.
Da so enega morali premestiti.

Glede na situacijo sem prepričana, da so bili poklicani na posredovanje, ko je bila skrajna sila.
In tega, zakaj so morali posredovati, ne vemo, se mi pa zdi zelo pomembno.

Zame je tole en larifari.[/quote]

če ne bi en policist objavil na netu slike ki je dokazovala da je baričevič leta in leta mučil pse bi obveljala uradna verzija in sicer da je treba spoštovati pieteto umrlega in da ni nobenega dokaza da so psi bili seksualno zlorabljani in mučeni

tako bi marcel štefančič napisal isto kot pišejo tara senza itd in sicer ostanimo pri temi z mladoletnimi muslimanskimi migranti ni nič narobe nič se ni zgodilo ostanimo pri temi

je tako? ali je kaka razlika…


Razlika je velika.
Baričevič je bil mrtev, karkoli bi mu lahko dokazali, ga nebi mogli sodit, ker je pač mrtev.
Mučenje živali je zgolj prekršek, to še kaznivo dejanje ni. Preiskovanje nekih prekrškov katere naj bi zagrešil že umrli, je za policijo in davkoplačevalce čista izguba časa in denarja

Pri migrantih pa gre za kazniva dejanja, storilci živi, ponovitveno nevarnost velika…,

Sem dijakinja, ki biva v dijaškem domu Nova Gorica, kjer imamo mladoletne migrante brez spremstva staršev. Sicer ne vem, ali imamo mi res tako srečo da smo dobili migrante, ki so mirni in ne kažejo znakov da bi bili do kogarkoli žaljivi, nasilni, torej pretepaški ali nekaj takega. Zdi se mi, da je 10 migrantov(samo fantje), stari 16,17 let.
Z veliko večino dijakov se tile migranti dobro razumejo, z nekaterimi so se celo spoprijateljili(igramo nogomet, odbojko, gremo v fitnes, večerno druženje-do 21h zvečer,…), med drugim z mano in ti fantje so mi “razbili” mit o tem kakšni naj bi bili migranti, kakršne nam predstavijo mediji in drugi, se opravičujem izrazu, kreteni!
Ne vem, kako je v drugih dijaških domovih, kjer začasno bivajo mladoletni migranti, ampak v našem domu je strah, da bi kdo od pribežnikov koga fizično napadel, popolnoma odveč!
Dokler nekateri ne boste doživeli osebnega stika z migranti in slišali njihovih pretresljivih zgodb, bodite raje tiho, ker so konec koncev tudi oni samo ljudje…
Upam, da se ne vsul naval negativnih kritik na moj komentar!:)
Pa lep večer še naprej:)

LAŽEŠ PA ŠE ZA DIJAKINJO SE IZDAJAŠ

LAŽEŠ PA ŠE ZA DIJAKINJO SE IZDAJAŠ[/quote]

Ne pa ne lažem in če sem poštena z enim migrantom celo dejtam so ful hudi loverji tako, da nimate pojma.

Pa kaj se me boš še spomnila no haha :)))

LAŽEŠ PA ŠE ZA DIJAKINJO SE IZDAJAŠ[/quote]

Ne pa ne lažem in če sem poštena z enim migrantom celo dejtam so ful hudi loverji tako, da nimate pojma.[/quote]

Domu si ga odpel, da ga naujo delavni ljudje futral kokr tebe šolal, sprot ti bo pa še pičko materino zrihtal.
Kar pogumno, se bota že s fotrom zmenila čemu nau kj pasal.

TOO!!

TOO!![/quote]

TOO bo kmal brisano….


Razlika je velika.
Baričevič je bil mrtev, karkoli bi mu lahko dokazali, ga nebi mogli sodit, ker je pač mrtev.
Mučenje živali je zgolj prekršek, to še kaznivo dejanje ni. Preiskovanje nekih prekrškov katere naj bi zagrešil že umrli, je za policijo in davkoplačevalce čista izguba časa in denarja

Pri migrantih pa gre za kazniva dejanja, storilci živi, ponovitveno nevarnost velika…,[/quote]

Potemtakem bi tudi o Hitlerju ne smeli napisati ničesar, ker je mrtev in ni ponovitvene dejavnosti.

Berem o Obami…povsod zgleda isto..povsod sprijenci na oblasti, povsod ko jim kdo stopi na prste zatrtje resnice tudi z umorom če je treba…

tisti vanabi dijakinji pa želim ene 15 otrok in še pet žena za njo, po možnosti otroških nevest..ker od muslimanov so samo Kurdi normalni, ostali so za mnogoženstvo, pedofilijo itd itd..naj ne misli nobena da bo muslimana prevzgojila, oni odgovarjajo svojim plemenom, ne ženskam.:-)

Očitno zdaj človek niti pozitivne izkušnje z nekom, ki določenim ne paše, ne sme imeti (sklepam po usajanju pod postom, ki ga je napisala dijakinja). Jao, bedniki.

Domu si jih prpeli, pa si mejte pozitivne izkušnje, vam nihče ne brani. Ne boš pa talala pozitivnih izkušenj na račun drugih delavnih ljudi, imaš vso pravico s svojim denarjem/premoženjem razpolagati kakor tudi drugi.

Pa še nekaj: daj če najdeš, en sam link poišči, kjer so migrantje s svojim denarjem kupili flet/bajto/kmetijo,…. in se interirali na način kot to počnejo domorodci. Več tisoč evrov za šverc preko meja jim ni problem dat, ne bi si pa kupili strehe nad glavo ali npr fuka. Kaj je treba posiljevat dečke v bazenih, če grejo pa lahko po storitev v kurbnhause? No daj objasi pametnjakovička…

Sicer pa, zakaj jim sama ne nudiš pozitivne izkušnje? nastavi jim pičko, da ne bojo stradali…[/quote]

Spet ena, ki ne ve, kaj vse bi si izmislila, samo da bi škodo drugim delala. :-S

enkrat sem te vprašala čemu se boste muslimani odrekli ko boste prišli na oblast..ker temu se več ne moremo izogniti, imate previsoko nataliteto in preveč vas je v evropi

nisi odgovorila, samo meglo mešaš

boste ohranili vrednote..recimo prepoved masturbiranja, kontracepcije, spreobrnitev vseh ljudi v islam, nevernike pa na mestu ubit če se nočejo spreobrniti v islam…….

enkrat sem te vprašala čemu se boste muslimani odrekli ko boste prišli na oblast..ker temu se več ne moremo izogniti, imate previsoko nataliteto in preveč vas je v evropi

nisi odgovorila, samo meglo mešaš

boste ohranili vrednote..recimo prepoved masturbiranja, kontracepcije, spreobrnitev vseh ljudi v islam, nevernike pa na mestu ubit če se nočejo spreobrniti v islam…….[/quote]

Pa bi rekla, da veliko manj smrdi, če človek samo meglo meša, kot pa če meša drek, kar nekateri posamezniki tukaj neprestano počnete.

Opa. :-DDD

Opa. :-DDD[/quote]

Opa-hopa na goli otok, pa boš tam gofljo vrtela ko boš kamne lizala! Tako se bo zgodilo s komunajzarskim nafukom, če vam prej vaši bratje z mačetami krvi ne spustijo.

Sve se vrati, sve se plati! Vprašanje je samo, v kateri generaciji…[/quote]

A se niste proti golim otokom borili? Kaj pa proti guantanamu?

A se niste proti golim otokom borili? Kaj pa proti guantanamu?[/quote]

Pejd me svojim gostom, ki bi jih za tuj denar gostila, zatožit.[/quote]

Glej, ne vem, kaj naj bo v zatožnici. Ker mi nisi odgovorila na vprašanji in zdaj ne vem, ali naj izpostavim en greh ali nasprotni greh.

enkrat sem te vprašala čemu se boste muslimani odrekli ko boste prišli na oblast..ker temu se več ne moremo izogniti, imate previsoko nataliteto in preveč vas je v evropi

nisi odgovorila, samo meglo mešaš

boste ohranili vrednote..recimo prepoved masturbiranja, kontracepcije, spreobrnitev vseh ljudi v islam, nevernike pa na mestu ubit če se nočejo spreobrniti v islam…….[/quote]

Pa bi rekla, da veliko manj smrdi, če človek samo meglo meša, kot pa če meša drek, kar nekateri posamezniki tukaj neprestano počnete.[/quote]

spet izognitev odgovoru..morda si senza upa odgovoriti..njej verjetno ne gleda čez ramo njen muslimanski mož

Pa bi rekla, da veliko manj smrdi, če človek samo meglo meša, kot pa če meša drek, kar nekateri posamezniki tukaj neprestano počnete.[/quote]

spet izognitev odgovoru..morda si senza upa odgovoriti..njej verjetno ne gleda čez ramo njen muslimanski mož[/quote]

Zdaj pa menda že razumeš, da sem spregledala, kako se vrtijo mnenja na mon. Da nima smisla karkoli odgovoriti. V Senzi še niste ubili upanja na boljši mon. 😀

Glej, ne vem, kaj naj bo v zatožnici. Ker mi nisi odgovorila na vprašanji in zdaj ne vem, ali naj izpostavim en greh ali nasprotni greh.[/quote]

Saj očitno ne veš odgovorov tudi na moja vprašanja, niti ne znaš poiskati predlaganega…

Na, tle maš zajtrk: “Pa bi rekla, da veliko manj smrdi, če človek samo meglo meša, kot pa če meša drek, kar nekateri posamezniki tukaj neprestano počnete.”[/quote]

Jap, megla je zunaj. 😀

New Report

Close