Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek politični čvek ali spodbujanje nestrpnosti?

politični čvek ali spodbujanje nestrpnosti?

Zdi se mi, da marsikatera razprava na tem forumu krši 63. člen ustave, ki pravi:

“Protiustavno je vsakršno spodbujanje k narodni, rasni, verski ali drugi neenakopravnosti ter razpihovanje narodnega, rasnega, verskega ali drugega sovraštva in nestrpnosti.

Protiustavno je vsakršno spodbujanje k nasilju in vojni.”

Sploh kar zadeva nacionalno nestrpnost.

In kje si našla takšno temo? KAr pa se definicije tiče, je pa vsakršno in vspodbujanje zelo širok pojem.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Tema o Arharju in Jankoviću, recimo.

Predlagam, da vojaško interveniramo na avstrjskem štajerskem, postavimo heiderja za poveljnika naše vojske, zavzamemo berlin in tako končno pridemo do dveh joškastih deklin, ki bi mi prinesle pivo!

Dej baba ber mal poste! 🙂 Pa ne mi rečt da nisem nestrpen!

Ne le nacionalna nestrpnost, tudi nestrpnost do žensk. Se umikam, tukaj nimam kaj iskati. Žal. Bi se z veseljem udeležila argumentirane politične debate, a ne take, ki temelji na predsodkih in nestrpnosti. A bom morala poiskati drug forum.

Ne prebavljam ženske v politiki 😉

Ma ti imaš danes slab dan. a ne vidiš, da je vse ena ful dobra zajebancija? Ki jo je pogruntal tudi jankovic in arhar…

g.minister napisal:

>
> Ma ti imaš danes slab dan. a ne vidiš, da je vse ena ful dobra
> zajebancija? Ki jo je pogruntal tudi jankovic in arhar…

Danes je nasploh en težak dan,saj imamo,med drugim,mlaj.

Bolje,da se človek v nobeno debato ne vtakne :))

g.minister napisal:

> Ne prebavljam ženske v politiki 😉
>

ti si pa en šovinist 🙂
>

New Report

Close