Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Poljaki so zakon

Poljaki so zakon

Poljaki so zakon. Ne spustijo nobenega migranta v državo. EU jih podpira.

… pa še pedrom ne dovolijo propagande zganjati! In prav imajo. To je normalna država z zdravo moralo.

Podpora Poljakom.

Jaz pa ne razumem, zakaj jih ne spustijo noter? Saj imajo oboji praktično enake vrednote.

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 15.11.2021 ob 23:35

Jaz pa ne razumem, zakaj jih ne spustijo noter? Saj imajo oboji praktično enake vrednote.

Se strinjam, imajo enake vrednote, podobno miselnost in nazore… Ne vem od kod jim ta strah pred praktično svojimi brati…

ko vidim vso energijo na belarus strani žice sem očaran.kako bo ta moč prav prišla ob obnovi sirije.asad jih bo vesel.nihče ne izgleda podhranjen,izčrpan.so pa revčki otroci,katere uporabljajo z sceno

Jaz pa ne razumem, zakaj jih Belarusija ne spravi pod streho? Če se že investirali v letalske prevoze za dovoz teh ljudi, kakšno pojstlo in deko bodo že spravili skupaj.

treba je vedeti, da Poljaki ne marajo kaj preveč Beloruse, Ruse in Nemce. To sovraštvo traja že od druge svetovne vojne dalje. Mislim da vračajo kontra Belorusom. Naj se oni ukvarjajo z begunci.

Odgovor na objavo uporabnika
kuzla423, 15.11.2021 ob 21:30

Poljaki so zakon. Ne spustijo nobenega migranta v državo. EU jih podpira.

I ❤️ Poland, njihova politična in demografska stališča 👍. Ker so slovensko govoreče področje, bom pri vsakem odpiranju mej in podpiranju eu zahtev preselila svoje imetje v poljsko (ali slovaško) ekonomijo, ker so mi bližje Tri korake nazaj, pet naprej. Življenje v sloveniji postaja preveč albansko in kosovarsko.

 

 

Ti Poljaki so odločen narod. In enotni. Pri njih ni nevladnih organizacij, ki bi se borile proti lastnemu narodu, kot v sloveniji.

A res? Kdaj pa so nazadnje vrgli geja s strehe na Poljskem? Ali pa kamenjali žensko, ker je bila zunaj brez spremstva? Daj ne bluzi. Domov si jih pelji ene par.

Odgovor na objavo uporabnika
jegeh, 16.11.2021 ob 10:24

A res? Kdaj pa so nazadnje vrgli geja s strehe na Poljskem? Ali pa kamenjali žensko, ker je bila zunaj brez spremstva? Daj ne bluzi. Domov si jih pelji ene par.

Namenjeno Desperadodajki, klinčevo citiranje ne dela spet.

Odgovor na objavo uporabnika
jegeh, 16.11.2021 ob 10:24

Namenjeno Desperadodajki, klinčevo citiranje ne dela spet.

Kar precej nasilja je tam nad geji in ženskami. Saj je tudi pri nas. Preseli se na Poljsko.

Tudi jaz nimam nic proti Poljakom. Vse najlepse o njih. Sploh pa ne zoper pani. Sam sem vec let sluzbeno vozil na Poljsko. Po dolgem in sirokem sem jo prevozil. Pa malo poznam te ljudi. Med drugim so zelo veliki verniki. Res je tudi, da so slozni in da drzijo skupaj. Res je tudi, da ne marajo kaj prevec tujcev. Ko te pa enkrat sprejmejo med sebe so pa to najbolj dobrosrcni ljudje kar jih poznam.

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 16.11.2021 ob 10:40

Kar precej nasilja je tam nad geji in ženskami. Saj je tudi pri nas. Preseli se na Poljsko.

A resno primerjaš odnos islama do gejev z našim? Kakšno nasilje pri nas? Besede? Prosim te no.

Veste, da na Poljskem skoraj ni več posilstev? Seveda sami statistično ne, ker so ženske ugotovile, da jih nima smisla prijavljat, ker vse prijave obležijo v predalih.

Ja, tudi to je Poljska.

Tile migranti niso klasični migranti, ampak so belorusko orožje, s katero hoče Lukašenko izsiljevat Evropo. In zakaj Poljska ne sprejme ponujene pomoči EU  in Forexa pri obrambi meje? Ker gre za napad na zunanje meje EU.

 

Je pa seveda svojevrstna ironija, da se najbolj migrantski narod na svetu tako brani migrantov. := Oni so naseljeni po celem svetu (20 milijonov), k njim ne sme pa nihče priti.

Pozabljaš pa, da so Poljaki migrirali za delom in v ciljni državi to tudi delajo. Tole gre pa večina v socialo in brezdelje.

V tej igri skoraj ni otrok. So mladi fantje, ki so uporabljeni kot orožje.

Tudi če nikogar ne spustijo notr, se še vedno dogajajo ilegalni prehodi.

Poljaki vodne topove, solzivec, vse kar hočejo na migrante. Nihče jih ne preganja tako kot slovenske nevladne organizacije preganjajo slovenske policiste

Jaz ne vidim razlike med tem, da mudžahedini porinejo geja s strehe ali ga neonaciji zbrcajo do smrti. Med tem, da kamenjajo žensko zaradi domnevnega prešuštva tam ali jo polijejo z bencinom in zažgejo tukaj.

New Report

Close