Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poljubila sem dekle in bilo je vauuuu!

Poljubila sem dekle in bilo je vauuuu!

Všeč mi je ko ljudje živijo neoziraje se na mnenja drugih, seveda če s tem ne delajo škode drugim.
Jaz na tvojem mestu za enkrat fanta ne bi vpletala. Počakaj, da sama s sabo sploh razčistiš kaj se je zgodilo.

Punca, ne zapletaj se, če nimaš odprte zveze.. Fant bo prej ali slej izvedel, če imata skupne prijatelje in mu ne bo všeč.. Prav tako pa ne boš fer do druge punce, če boš sedela “na dveh stolih”. Če te je ta punca tako hitro opazila in vedela, kaj si želiš, je verjetno lezbijka ali biseksualna in če tudi sama ni že v zvezi, si bo dolgoročno želela kaj več kot le občasno poljubljanje in/ali občasen seks…
Ohrani ta spomin kot nekaj lepega in pojdi naprej…

Sanje večine fantov. Njegova punca z drugo punco. Definitivno povej fantu, pa tudi punco nujno poišči. Se znate vsi trije imeti še prav fino.

Jaz sem tudi že kar nekaj punc poljubil in ja, bilo je vauuuu. Fanta pa ne bi nikoli.

Priporočam ti, da fantu ne poveš. Malo še počakaj. Imam občutek, da zgodba z poljubom še ni zaključena. fantu lahko poveš tudi kasneje, pač prilagodiš čas in kraj. Ne razumem zakaj te morala zafrkava. Gre za tvoje življenje in nikomur nisi dožna polagati računov.

Ma kakšen pm, kakšna morala in merila? Kakšna merila? A tisto, ko nekdo nekoga pretepa, pa je vse skoraj ok, ko nekdo pošlje skupino ljudi pobit, poklat neko drugo skupino ljudi … pa se mu reče častnik … a taka morala? To je častno in moralno, ko pa punca poljubi punco, fant fanta, potem gre pa svet k vragu. Ne, prijatelj slabe glasbe … to je edini način, da ta svet ne bo zares šel v pm. Termin moralno je najbolj zlorabljen termin na tem planetu.

Bravo punca, upam, da se še najdeta in užijeta, kar se da užiti življenja. Če ne zdaj, kdaj?

We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile.

Lepo. Trdim, da mora vsak v življenju probati vse. Življenje je samo eno.

Kako sladke probleme imaš! Takoj zamenjam s tabo!

Ne mešaj fanta v tvojo igrico. Revežu bo padla samopodoba!

En teden je naokrog. Predvidevam, da vi žurerji pač petke izkoristite za žuriranje. Povej, si jo našla oz je kaj novega iz tedna, ki je za nami?

🙂
osjetim “nur”

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Vaš fant po vsej verjetnosti nima nič proti, da vi dekleta poljubljate.

Pač je bila kemija! Zakaj bi se človek omejeval s spolom? Živimo v času, ko je fino biti odprtega duha. Eksperimentiraj in uživaj! S tem nikomur nič slabega ne delaš. Življenje je tvoje!

Ko bi ti vedela kako mene zanima razplet tvoje zgodbe. V mladih letih sem imela podobno izkušnjo. Sem povedala fantu in kar nekaj let smo bili nerazdružljivi trio.

New Report

Close