Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Polona Kambič

Polona Kambič

Vso podporo izražam Poloni Kambič.

Opozorila je na nepravnost odlokov in s tem tvegala svoj propad. Izjemno pogumna ženska.

Več takšnih županov bi potrebovali.

Eni tvegajo vse, mi pa tukaj vodimo pisarsko vojno. Ljudje pa umirajo po cepljenju. Naše ustavno zagotovljene pravice so kršene. Prava znanost je zanemarjena in utišana.

Predvidevam, da te vojne ne bo hitro konec.

Sem pa ponosna na vse Slovence, ki ne sledijo fašističnim ukrepom in vztrajajo v nevarni situaciji, da bodo tudi sami propadli – na ta ali oni način.

Ne vdajmo se, zavedni Slovenci. Vztrajajmo pri zavračanju kovidnih ukrepov. To smo dolžni zanamcem. Ostanimo prisebni.

Na koncu bomo zmagali. Saj vedno zmaga resnica.

Le za resnico je vredno živeti.  Pa četudi je zato potrebno umreti.

Odgovor na objavo uporabnika
Asena V., 20.11.2021 ob 11:11

Vso podporo izražam Poloni Kambič.

Opozorila je na nepravnost odlokov in s tem tvegala svoj propad. Izjemno pogumna ženska.

Več takšnih županov bi potrebovali.

Eni tvegajo vse, mi pa tukaj vodimo pisarsko vojno. Ljudje pa umirajo po cepljenju. Naše ustavno zagotovljene pravice so kršene. Prava znanost je zanemarjena in utišana.

Predvidevam, da te vojne ne bo hitro konec.

Sem pa ponosna na vse Slovence, ki ne sledijo fašističnim ukrepom in vztrajajo v nevarni situaciji, da bodo tudi sami propadli – na ta ali oni način.

Ne vdajmo se, zavedni Slovenci. Vztrajajmo pri zavračanju kovidnih ukrepov. To smo dolžni zanamcem. Ostanimo prisebni.

Na koncu bomo zmagali. Saj vedno zmaga resnica.

Le za resnico je vredno živeti.  Pa četudi je zato potrebno umreti.

Tvoja neumnost je resnica, ker 20 ljudi dnevno umre za covidom in to ni malo. A ko je za devet bolezni obvezno cepljenje ti je tudi kršena pravica?

tianonimno,

a lahko dokazes, da so umrli “za covidom”? Na kajsen nacin si bil seznanjen s to stevilko?

Tole žensko bi bilo potrebno strpati v arest. Neodgovorna do konca!

Odgovor na objavo uporabnika
tole, 24.12.2021 ob 13:49

Tole žensko bi bilo potrebno strpati v arest. Neodgovorna do konca!

tebe pa v norišnico kamor spadate vsi fašisti narcisoidni nacisti, ki se radi izživljate nad ljudmi!

New Report

Close