Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu položaji

položaji

Kateri je vaš najljubši položaj? A smo o tem že kaj pisali?! Naj začnem: meni je najljubša klasika; ženska zgoraj, ker uživam, da lahko sama tempiram tempo. Zelo mi je tudi všeč, če sem zgoraj, obnjena s hrbtom proti njemu. Kateri položaj je pa vam najljubši?
Dajmo, lp.s

69

absolutno lotosov cvet :))

Ne vem, če mislim prav. On sedi na postelji s stegnjenimi (?) nogami, ona na njem, obrnjena proti njemu.

prav?

definitvno “od zadi”…

ja, od zadi je tudi moj najljubši položaj

Karkoli samo, da ni doma v postelji !

Nekako so mi všeč vsi enako, bolj se mi gre, da seksam takrat, ko mi paše in, ko mi paše ne razmišljam dosti kaj je bolje in kaj ne.

Venusss, kakšen je ta položaj lotosov cvet? Me full zanima.

Krejzi girl,total!

najljubše mi je zadnje čase, če sem jaz zgoraj……….definitivno najlepše
pa mi pride, če sediva………čarobno………takrat paševa skupaj kot ključ
in ključavnica………….mislim, jaz že komaj čakam, da pridem iz službe…..
tale forum je pa kar rajcig…….

lp a.

ma nimam pojma, se mi zdi da sedita obrnjena drug proti drugemu in si noge nekak prepleteta
ne vem, sem že zdavni brala kamasutro in mi je to ostalo v spominu :)))) tko fajn se sliši

ej… vsaka čast, to je blo pa pošteno :-)))

po pesje :-)))

pa tako, da je ona zgoraj, obrnjena proti meni s hrbtom… njami…

no, ja, če mi da noge na rame in se fejst odpre tud ni nič narobe :-)))

ampak zna bit zanjo boleče, zato že dolgo nisem počel takih prismodarij
:-)))

… že kar nekaj let :-(((

hm… pa še res je…

ampak za nas, ki smo že malo v letih… nikol ne veš, kdaj te štihne v hrbtu

(:-P)

Položaj, da ležim v naslonjaču, pijem pir, gledam fuzbal, ženska pa kleči pri nogah, pa mi ga fafa!

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

pa fajn. če ma ploščato glavo, da lahk odložiš pir (:-P)

Spider in mm – ob vajinih komentarjih pasem se prav nasmejala. Sodelavec me je kar čudno pogledal preko mize :-)))

Jaz se glede polozajev nisem obremenjevala..prepustila sem se toku dogajanj…vazno mi je bilo, da sem se sprostila in uzivala dvesto na uro … :))))…

Ta dva sta res faci.

Men se zdi, da je vsak tisti trenutek najboljši. Sicer pa tak, pri katerem ženi čim prej in čim večkrat pride. Torej nisem egoist?!

eh eh eh eh…. povprečno nezanimiva slinasta pohotneža (:-P)

A ne spajder???

Najrajs mam takle polozaj. Tipcku se s pizdo vsedem na kurca, tko da sm s hrbtom proti njem obrnjena, in medtem ko ga jaham mi pa najbolsa frendica picko divje lize.morte probat zakooooooon!!!!!!!!
Pa doggija tut obozujem. Tipcek me od zadi v picko poriva,medtem mi pa frendica od spodej joske noro lizeeeeeeeeeee mmmmmmmmmm, to je najbols fuuuuukkkkk!!!!!

mala14: full so mi vsec taksne divje bejbe kot si ti. Si ze kar predstavljam kako bi te v ritmu seksi glasbe fukal v usta. Vem da bi ti blo vsec!
Upam in zelim si, da bova tud midva (moj vedno trdi kolega in jaz) lahko te kdaj vroce obdelovala, ne bo ti zal. Mam feeling da si prava potrebna seksi kurbica ki ji norega seksa nikoli ni zadosti?!
ps. Si mogoce ze fafala naenkrat dva pohotna tica??

žrebec + pridem na dom = fafanje dveh pohotnih tičev,

New Report

Close