Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Pomemben "novi" simptom, na katerega opozarjajo nemški zdravniki

Pomemben "novi" simptom, na katerega opozarjajo nemški zdravniki

Poleg sedaj že večini verjetno dobro znanih, so nemški zdravniki med obolelimi izvedli različne vprašalnike, da bi čimbolj določno opredelili ključne simptome. skorajda vsi vprašani so poročali o začasni izgubi vonja in okusa in to do te mere, da npr. mati ni zavohala, da ima njen otrok že polno pleničko. Eden pomembnih opozorilnih znakov okuženja, ki se pojavi pred ostalimi simptomi torej zna biti izguba voha/okusa.

Vir: Inštitut za virologijo in HIV-raziskave na univerzitetni medicinski fakulteti v Bonn-u.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Haha, pri vsakem prehladu izgubim vonj in okus, letos že 3×.

Na to sem tudi jaz najprej pomislil. Ampak do te mere, da ne bi zavohal pokakanega dojencka pa vendarle – vsaj pri meni – se ni bilo tako hudo.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ma jaz npr rož ki naj bi dišale ne zavoham, vse kar smrdi pa bp.

Vseeno hvala za info.

Izguba voha okusa je že tako tipičen znak viroznih obolenj… mogoče tule še bolj v ospredju.. oz če tale mati ki ni vonjala polne pleničke ni neka strastna kadilka, ker kadilci imajo ravno zaradi tega že slabši okus in voh…ali pa bila preveč lena/šparovna, saj dejansko obstajajo take, ki na račun tega dete puščajo v polni plenički.

A tud to? No hvala za info

Pri meni je tako, tudi okusa ni čisto nič in takrat ne pojem nič čokolade, ker nima okus, voham pa tudi čisto nič, tdi močnega parfuma ne.

hvala!

hvala!
[/quote]

Seveda. https://www.aerztezeitung.de/Nachrichten/COVID-19-Patienten-berichten-ueber-Geruchs-und-Geschmacksverlust-407747.html

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

tudi jaz, velikrat prehlajena, ampak v januarju sem pa tako zbolela, prehlad, kaselj, sluz v pljucih – sem astmatik in mi je pomagalo samo inhaliranje pare s timijanom, da sem lahko dihala.

No, pa sem izgubila vonj in okus za CEL TEDEN, 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} NISEM VOHALA NITI 0.01{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ali imela okusa, tako da je možno. Razen, če sem jaz takrat imela korono 0.o

New Report

Close