Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pomlad je tu – ALI NE BI DAROVALI SVOJIH SPOLNIH CELIC

Pomlad je tu – ALI NE BI DAROVALI SVOJIH SPOLNIH CELIC

Razmislite o tem.

Zdaj ko vse cveti. Ko se prebuja toliko življenj. Zdaj je pravi čas.

Čakamo na vas.

Čakajoča!!!
Že okoli 5 dni je minilo, pa vidim da nisi še nič ujela.

No pa povej, kako ti jih dostavim…..najraje bi ti jih dal osebno, ma povej prej malo več…kakšen način dostave ti je všeč…))), pa kje…
najraje tu dol pri morju, se bolj prime ))))

gigi

Gigi, raje vzami svoj post “nazaj”, da te ne bo ravno ta bolečina v življenju še kako klofala!!!! Ali pa tvoje otroke! To niso heci, ampak življenjske stiske ljudi, iz katerih se ni pametno hecati. Saj veš…. ta ista palica te lahko prav kamlu useka po hrbtu. In bo bolelo, da bo kaj!

Taja…….
saj govorimo vendarle o eni najlepših stvari, ki jih počnemu v življenju….
pomlad….ljubezen….otroci….)))))
čakajoča čaka, mi pa moramo pomagati…..(zakaj omenjaš palice) saj se ne bomo tepli))))), le za ljubezen gre,,,,,,. Da bi pa rad osebno predal željeno je pa samo po sebi umevno…a ne…
LP Taja.

Gigi, tudi, če sedaj olepšuješ in leporečiš…. dojel si bistvo. In to je pomembno.

Taja, taja……
Kot vidiš….no pa saj ne vidiš….Ta tema ni na straneh,. kjer ljudi tarejo stiske, čakajoča namreč spusti v eter full posrečen naslov ali temo, kakor želiš, ter nič na kaže na kakšno stisko. Sama pa iz te posrečene teme oz. zagotovo teme ki vleče na hec in veselje delaš sceno. Punca……imaš težave sama s sabo ali partnerjem oz. ne vem s kom……Življenje je dosti lepše.če se le potrudimo.
Čakajoča zagotovo nima teh težav, ampak se veseli življenja(maj). Preveč vidiš vse črno in resno al …..ne vem kaj naj ti še rečem.

Jaz sem razumel bistvo….le ti ga nisi.
Še vedno pa bi čakajoči osebno predal paket.Po naslovu ki ga je spravila sem gor sem prepričan, da gre za zelo pozitivno žensko in najbrž tudi prijetno.Saj ljudje z težavami,problemi,črnogledi itd. takih tem niti ne preberejo, kaj šele da bi prišli z njimi na da.
ps.
Mogoče bi ga pa raje ti prevzela, pa se ne upaš…….

.no lep pozdrav z morja Taja

Gigi….

Preberi:
http://med.over.net/phorum/read.php?f=67&i=19118&t=18858
http://med.over.net/phorum/read.php?f=67&i=18906&t=18906
http://med.over.net/phorum/read.php?f=67&i=18994&t=18994
http://med.over.net/phorum/read.php?f=67&i=18858&t=18858

Dragi Gigi, ja, imam probleme, ker za enkrat ne morem dobiti najlepšega imena na svetu – MAMA. Pa čeprav nimava z možem problemov z jajčnimi celicami, sočustvujem z vsemi, ki te probleme imajo. Ampak vem, da bo za vse nas enkrat prišel ta srečni trenutek – starševstvo.

Bistvo je le, da je človek v svojih izjavah takten. Tvoj odgovor pa bi sodil morda edino v forum KAR TJA V EN DAN…

By the way, res hvala za tvoje spermije. :))))) Kako velikodušno!

Želim ti čim več ljubezni!!!!

…………..Opravičilo………………..

Taja…..sedaj vidim da sem zavozil…..

Se opravičujem in ti želim veliko uspeha…

ps.
Ko sem naletel na to temo na teh straneh mi je vse skupaj delovalo v štosu, pa sem tako tudi reagiral. No sedaj pa vidim da gre zares….seveda šele ko sem prebral snov iz tvojih poslanih povezav..

Še enkrat le Pozdrav in veliko sreče…

lp

Ni blema, Gigi!

Velik sončka tut nazaj na Primorsko iz LUBLANE!

OK taja…

No ko boš pa v Portorožu, si pa vabljena na kavo, pa bova okol tega še kšno rekla… tako brez jeze….ok….

Lep pozdrav iz Sončnega Portoroža.

OK, zmenjeno!

O ti Gigi.

Prav rada bi se odzvala na tvojo ponudbo, vendar jaz potrebujem žensko spolno celico. Do te pa ni tako lahko priti kot do moške.
Vseeno hvala.

In naj ti povem, da sem se od srca smejala vanjinemu dopisovanju s Tajo.

Pozdrav obema.

Ej, čakajoča, sej tale Gigi sploh ni slab. Hotel je bit za štose in je naletel na prav tanartabol občutljivo Tajo. :))) s foruma, ki mu je prala možgane. A ne Gigi?

Tudi od mene LP!

HE,HE….
se niti smejat ne morm “ornk”
sm se počutu kot ĆUK .ko sm videl da ne gre za štose…..
ma smo se pa malo prepucavali, ne )))))

Ale pozdarvljeni obe……
čao z morja

New Report

Close