Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pomladni topli dnevi

Pomladni topli dnevi

so očitno nastopili in ženske so se že oblekle v lahka sexi oblačila in prav užitek je sedeti zunaj lokala na sredi mesta in mimoidoče lepotice opazovati:-)Pač moški smo taki,kar je lepega je za pogledati.Pa ženske najbrž tudi?

Nikakor!….jaz gledam samo not v šalco od kave in nič okrog!

Hja…. tkole zgleda kafetkanje takrat ko imaš prikolico zraven….. če si pa s prijateljico pa sigurno vržeš učke še kam drugam…. no vsaj pri meni je tako…

Si šlogarca mogoče?Mi boš šlogala ko pridem v Mb?

Sweveda saj zato jih imaš in to zelo lepe ,sijoče.

:)))

Hvala..hvala….lepo da si prijazen…..

Seveda in sem rad v krogu prijaznih in pozitivnih ljudi.

ja, pa sem res.

Potem pa res moram priti k tebi….na šloganje

Sem odprl novo temo na to temo 😉

…danes?Upam,da te ni kaj bolelo včeraj in ponoči?:-)

Ojla….

Ja ti falot TI!!! Ne moreš pozabit al kaj?
NE nič me ni bolelo….

Aja…..dobro jutro srce….kako si?

Dobro jutro…ne zameri,če se malo šalim…Sem kar v redu in se veselim sončnega vikenda.Bom športal,greš zraven?:-)In kje si bila celo jutro?Jaz te čakam,da se pojaviš,a tebe ni ?

Sej sem bila tuki…se klikala me posti kje se skrivaš….
A vikend bo sončen…? Nisem še nič pogledala napovedi…. Tudi jaz bom sigurno športala…..že komi čakam….

Jaz sem pa tebe iskal med posti,veš:-)Srček samo,da me je pot pripeljala do tebe…In boš kolesarila ?Kam jo boš odbrcala?Greš na Šmarno z menoj?

Ja…tudi kolesarila. Mislim da je Šmarna preveč oblegana z meni poznanimi facami….da bi se tja odpravila s teboj….žal….

No ne mešaj vsega plevela z zdravimi rastlinami. Sam prav nič ne uživam izpasti totalni moron, da bi sedel “na sredi mesta” in vrtel glavo levo in desno za vsako mladoletnico, ki gre mimo. Niti mi ne potegne, da bi živel v iluzijah kako zanimivo to deluje na žensko populacijo. Sploh, ko se za njo obrača moški, ki bi lahko počel vse kaj drugega kot popoldne sedel na pivu.

:)))
Dobro jutro.

;)))
Pa še lepo je. Naj traja.

Lepo bi bilo, če bi bila kje drugje, z nekom. Ne tukaj v klinčevi pisarni.
Bi si ga privoščila sedajle….mmmm.
Hudiča, spet te misli. Grem delat. Hvala bogu, da je petek.

Ga opišeš? Je podoben otemnelemu kosu ožiljenega mesa? Ko ga držiš, ti ob težko sklenjeni dlani precejšen del buhti iz rok? Je tak, da ko ga stineš vztrepeta in prične kljuvati? Je topel in prijeten? Se cedi kaj iz njega?

Seveda in te bodo zatožili možu,da so te videli z enim moškim:-)

Grrrr….ondi……

sej grem…nisi prijazen…..danes…..

Koš poljubov na tvoje sočne ustnice bi popravilo tvoje razpoloženje?

Hmmmm? za probat bi bilo….

New Report

Close