Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pomoč – Desiderius_da_Pietri

Pomoč – Desiderius_da_Pietri


Imaš težave z mano, ker ne prenesem bevskačev in lažnivcev!

Ja hudo je, če te več ljudi postavlja na laž, pa še kar bevskaš![/quote]

Samo še ta odgovor ti namenim, potem sem pa nehal s teboj. Bevskaš in provociraš ti s svojimi žaljivimi komentarji. Na laž pa postaviš vsakič sebe, ko komentiraš v svojem stilu 🙂 Drugače me pa tvoje bevskanje sploh ne gane in ne vem zakaj rineš v to temo, če ni namenjena tebi? Ali ti manjka pozornosti, ki jo ne dobiš dovolj doma, da jo iščeš tukaj mogoče?

Lep pozdrav

Nekdo, ki ima dovolj pametovanja nekaterih ljudi, ki jim je dolgčas v življenju in ne znajo početi drugega kot škodavati nekomu. Pričakujem njegov odgovor zakaj je tega treba…[/quote]

Piši mu na ZS, pa se tam zmenita.[/quote]

Ima rad javno komentiranje in naj bo tako… Javno vsem na očeh


Imaš težave z mano, ker ne prenesem bevskačev in lažnivcev!

Ja hudo je, če te več ljudi postavlja na laž, pa še kar bevskaš![/quote]

Samo še ta odgovor ti namenim, potem sem pa nehal s teboj. Bevskaš in provociraš ti s svojimi žaljivimi komentarji. Na laž pa postaviš vsakič sebe, ko komentiraš v svojem stilu 🙂 Drugače me pa tvoje bevskanje sploh ne gane in ne vem zakaj rineš v to temo, če ni namenjena tebi? Ali ti manjka pozornosti, ki jo ne dobiš dovolj doma, da jo iščeš tukaj mogoče?

Lep pozdrav[/quote]
Naka, skušam se postaviti za NEKOGA, ki ga nekdo napada!

Piši mu na ZS, pa se tam zmenita.[/quote]

Ima rad javno komentiranje in naj bo tako… Javno vsem na očeh[/quote]

Daj ne seri in ne delaj se heroja, ter ne izzivaj in ne sikaj, ker se lahko tole tvoje bevskanje hitro konča.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Ima rad javno komentiranje in naj bo tako… Javno vsem na očeh[/quote]

Daj ne seri in ne delaj se heroja, ter ne izzivaj in ne sikaj, ker se lahko tole tvoje bevskanje hitro konča.[/quote]

Imava midva kakšen nesporazum, da imaš tak komentar? Naj to jemljem kot grožnjo? Sem bil do tebe kaj nekorekten pri mojih izjavah?

Daj ne seri in ne delaj se heroja, ter ne izzivaj in ne sikaj, ker se lahko tole tvoje bevskanje hitro konča.[/quote]

Imava midva kakšen nesporazum, da imaš tak komentar? Naj to jemljem kot grožnjo? Sem bil do tebe kaj nekorekten pri mojih izjavah?[/quote]

Nesporazuma ni, nikdar nikomur ne grozim, vem samo, da sikaš in netiš prepire s temo, ker ti je očitno dolgčas in se zajebavaš z ljudmi, ki imajo registrirano ime, da jih lažje zasleduješ, če so se slučajno kdaj ne strinjali s teboj, oz. so ti napisali kaj takega, kar ti tisti trenutek ni bilo všeč.
Brezveze se spuščaš v brezplodne debate.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Ima rad javno komentiranje in naj bo tako… Javno vsem na očeh[/quote]

Daj ne seri in ne delaj se heroja, ter ne izzivaj in ne sikaj, ker se lahko tole tvoje bevskanje hitro konča.[/quote]
Oklepna krota, a bi se ti poročila z mano???☺☺☺
Uf, si me zrajcal!

In koga je Desi prizadel? Tebe? S čim? ;-)))))))

Ima rad javno komentiranje in naj bo tako… Javno vsem na očeh[/quote]

Daj ne seri in ne delaj se heroja, ter ne izzivaj in ne sikaj, ker se lahko tole tvoje bevskanje hitro konča.[/quote]

Nič nimam proti tebi in bi želel, da ne napišeš več tega, ker ni namenjeno tebi. Brezvestno odgovarjati nekomu, ki kliče na pomoč (čeprav preko foruma) in mu zato še poslabšati stanje s svojim dolgim jezikom ni sprejemljivo. Če ne veš za kaj se gre, potem prosim (samo enkrat prosim, drugič nič več!), da se umakneš s te teme.

lep pozdrav

Daj ne seri in ne delaj se heroja, ter ne izzivaj in ne sikaj, ker se lahko tole tvoje bevskanje hitro konča.[/quote]

Nič nimam proti tebi in bi želel, da ne napišeš več tega, ker ni namenjeno tebi. Brezvestno odgovarjati nekomu, ki kliče na pomoč (čeprav preko foruma) in mu zato še poslabšati stanje s svojim dolgim jezikom ni sprejemljivo. Če ne veš za kaj se gre, potem prosim (samo enkrat prosim, drugič nič več!), da se umakneš s te teme.

lep pozdrav[/quote]

Če jaz hočem debatirati z nekom konkretno, ne odpiram teme, kamor lahko vsak napiše kar hoče, ampak poskusim stopiti v stik z dotično osebo, tvoja tema je pa javna, kamor si dal desijevo glavo na pladenj, sicer ne vem s kakšnim namenom, ampak meni se to ne zdi prav. Ne rabiš me niti enkrat prositi, ker ni potrebe. Kar se pa umika tiče, pa ne vem no…..Pika.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Schildkrote

Če ga poznaš mu povej, da preden napiše dokončen pogled na svet oz. neko rešitev ( ki njemu odgovarja, čeprav nekomu naredi zmedo), naj premisli in raje ne odgovori, če nima izkušenj. Če pa ima vsega preveč in ne ve kam bi s časom, potem pa ni primeren za tovrstno dejavnost pomoči ljudem. Zaradi njegovega ”realnega” pogleda na svet, ko je nekdo prosil za pomoč tukaj, se mu je še poslabšalo stanje. Zato naj ne brenči več, če ne zna… Ljudje pridejo sem z namenom, da se jim pomaga v duševni stiski, ne pa da se ga še bolj zabije z nekimi norijami in se ga pahne v še hujšo stisko…

Ne moreš verjet, kako v živo zadane in moti vedno iste nerigistrirane osebke, če je nekdo malo pametnejši in bolj izobražen, kar Desiderius_da_Pietri zagotovo je. Ne rečem da ima vedno prav in da znajo bit njegovi dolgi monologi, ki so odraz balkanskega temperamenta tudi moteči, ampak je zagotovo prijeten človek in tudi človek na mestu.

Kaj vraga je s temi ljudmi, da v virtuali čisto izgubijo samokontrolo in mislijo, da bi lahko nekomu kar zapovedovali, da ne piše? To morajo bit prisotne res hude duševne motnje, da se nekdo tako odziva.

za pomoč ljudem v duševni stiski so psihologi, psihiatri ipd. ne pa neki neznanci na netu… sam si dokaz za to, če te en desi na monu s parim besedam pahne še bolj na dno je to znak, da si zrel za zdravljenje v določeni ustanovi.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Za duševne stiske obstajajo forumi, kamor se lahko obrnete npr.
https://med.over.net/forum5/viewforum.php?f=526
https://med.over.net/forum5/viewforum.php?f=533
https://med.over.net/forum5/viewforum.php?f=6

Bo zdaj šlo?

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

za pomoč ljudem v duševni stiski so psihologi, psihiatri ipd. ne pa neki neznanci na netu… sam si dokaz za to, če te en desi na monu s parim besedam pahne še bolj na dno je to znak, da si zrel za zdravljenje v določeni ustanovi.[/quote]
Gunč, iz izkušenj vem , da so uni “sa sela” boljši, kot tisti iz šole!

Gunnar Who the fu*ck are you now? A si ti mogoče Desiderius_da_Pietri? Pa kva ku*rca se mešate vsepovsod je*bemu ma*ter. Ta ku*rbež od Desiderius_da_Pietri nej neha svoj gob*ec vrtet in naj bo bolj prijazen z ljudmi. Naj piše zgodbe, naj piše pesmi, mene boli ku*rac, ampak samo kur*čevo bolj prijazen bodi in nehi kur*čevo težit pa otresat svojo piščavko… Človk proba lepo, prijazno, kulturno se izražat but noooo…. You just don’t give AF

Gunar je pa še en, k je registriran in ga lahko zasleduješ. :))))

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

tudi desi občasno… v bistvu smo vsi desiderius če te že zanima. ti si pa kdo?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Za duševne stiske obstajajo forumi, kamor se lahko obrnete npr.
https://med.over.net/forum5/viewforum.php?f=526
https://med.over.net/forum5/viewforum.php?f=533
https://med.over.net/forum5/viewforum.php?f=6

Bo zdaj šlo?[/quote]Ne bo šlo želvica (bug daj še sto let ostala enaka:-), ker ti vedno isti pacienti sploh ne berejo napisanega, ampak zgolj gledajo forum po vzdevkih, predvsem registriranih, ki so vedno enaki in primitivno napadejo vzdevek, oziroma to kar si kot osebo v svojih blodnjah predstavljajo pod tem vzdevkom, ker se čutijo ogrožene in manjvredne ob pojavi tega vzdevka na forumu.

Gunar je pa še en, k je registriran in ga lahko zasleduješ. :))))[/quote]

A se boš bolš počutil/počutila, če se še jaz registriram? Te zanima kdo sem mogoče?

Gunar je pa še en, k je registriran in ga lahko zasleduješ. :))))[/quote]

A se boš bolš počutil/počutila, če se še jaz registriram? Te zanima kdo sem mogoče?[/quote] Še vedno boš pa napadalo anonimno. 🙂

Problem je v tebi kot sem zgoraj napisal, ti napadaš svojo predstavo osebe pod določenim vzdevkom, ker se počutiš manjvrednega. Kaj ta dejansko piše te ne zanima in običajno sploh ne prebereš z izjemo kakih osebnih podatkov, ki jih beležiš in prirejaš in shranjuješ. Takih vas je nekaj na forumu in ste rak rana tega foruma.

Za duševne stiske obstajajo forumi, kamor se lahko obrnete npr.
https://med.over.net/forum5/viewforum.php?f=526
https://med.over.net/forum5/viewforum.php?f=533
https://med.over.net/forum5/viewforum.php?f=6

Bo zdaj šlo?[/quote]Ne bo šlo želvica (bug daj še sto let ostala enaka:-), ker ti vedno isti pacienti sploh ne berejo napisanega, ampak zgolj gledajo forum po vzdevkih, predvsem registriranih, ki so vedno enaki in primitivno napadejo vzdevek, oziroma to kar si kot osebo v svojih blodnjah predstavljajo pod tem vzdevkom, ker se čutijo ogrožene in manjvredne ob pojavi tega vzdevka na forumu.[/quote]

Hehe, hvala. Še dobr, da imam trden oklep. Pacienti pa, kot pacienti.
Buh ti dej zdravja. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Gunar je pa še en, k je registriran in ga lahko zasleduješ. :))))[/quote]

A se boš bolš počutil/počutila, če se še jaz registriram? Te zanima kdo sem mogoče?[/quote]

Zarad mene se nihče ne rabi registrirat, ker meni to ne pomeni veliko, ker se da normalno debatirati z normalnimi ljudmi, neglede na to, kakšne barve ima nik. Ne, me ne zanima kdo si, imam pa že predstavo, kakšen si kot človek do človeka in ti povem, da mi taki ljudje ne ležijo najbolj kot sogovorniki.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

A se boš bolš počutil/počutila, če se še jaz registriram? Te zanima kdo sem mogoče?[/quote] Še vedno boš pa napadalo anonimno. 🙂

Problem je v tebi kot sem zgoraj napisal, ti napadaš svojo predstavo osebe pod določenim vzdevkom, ker se počutiš manjvrednega. Kaj ta dejansko piše te ne zanima in običajno sploh ne prebereš z izjemo kakih osebnih podatkov, ki jih beležiš in prirejaš in shranjuješ. Takih vas je nekaj na forumu in ste rak rana tega foruma.[/quote]

Samo zate 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=sk9cnG_Og7U

Še vedno boš pa napadalo anonimno. 🙂

Problem je v tebi kot sem zgoraj napisal, ti napadaš svojo predstavo osebe pod določenim vzdevkom, ker se počutiš manjvrednega. Kaj ta dejansko piše te ne zanima in običajno sploh ne prebereš z izjemo kakih osebnih podatkov, ki jih beležiš in prirejaš in shranjuješ. Takih vas je nekaj na forumu in ste rak rana tega foruma.[/quote]

Samo zate 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=sk9cnG_Og7U%5B/quote%5D

No, s tem jimom si samo potrdil tisto, kar sem v zgornjem postu napisala.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

New Report

Close