Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pomoč – Desiderius_da_Pietri

Pomoč – Desiderius_da_Pietri

Samo zate 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=sk9cnG_Og7U%5B/quote%5D

No, s tem jimom si samo potrdil tisto, kar sem v zgornjem postu napisala.[/quote]

No evo še zate enga 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=4OT_kw48rI4

Pa ne se smejat 🙂

super avtor, se ti je že odkotalkalo…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

No evo še zate enga 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=4OT_kw48rI4

Pa ne se smejat :)[/quote]

Eh, nis resn.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Napisu sem na koga leti. Z vami drugimi nimam težav. Ne zasledujem nobenega, ker ni nihče tok zanimiv da bi ga sledil in tudi jaz nisem tok zanimiv da bi meni kdo sledil. Nehite me napadati, ker nobenmu nič nočem. Povedu sem za Desiderius_da_Pietri, da neha bit neprijazen in to je to. Upam, da si je to prebral in bo v bodoče to tudi upošteval. Če znam biti jaz prijazen, je lahko tudi on in tudi ostali, kajne? 🙂

Jeba je k te noben ne mara, ker si bevskajoče ščene. O kulturi in prijaznosti pa nimaš pojma.
Nekako te sumim, da si laltentni #${04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}&?, ki nima svojega življenja!

[attachment=0]Facebook-535f34.png[/attachment]

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Uf… Kaj naj recem?

Nekdo pravi, da naj bi s svojim pisanjem nekomu povzrocil gorje. Naj mi bo oprosceno, ce se kadarkoli kaj pisal proti komu. Po pravilu se drzim tega, da se posvecam situaciji, dogodku, okoliscinah, konceptu in ne posamezniku, kot osebi. A verjetno sem se kdaj tudi zmotil.Za vse gorje, ki sem ga povzrocil, bom placal ceh.

Obzalujem vsako besedo, s katero sem koga neposredno prizadel. Iskreno se opravicujem. In v podoce bom se bolj pozoren na to, da se ognem napacni rabi druge osebe ednine.

Zal vec kot to preko foruma ne gre.
Zeljko Petrusic (aka Desiderius_da_Pietri)

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Vidim, da se znaš tudi opravičiti. Mogoče se pa moj pogled na tebe spremeni, če boš v bodoče bolj prijazen. Biti brez dlake na jeziku je lepo, ampak treba je tudi znati izbrati trenutek za to. Kdaj kdo rabi pač samo prijazno besedo in ne tvojega jezika. Včasih lahko komu to prinese veliko veselje v življenju ali pa mogoče rešitev pred čem slabim. To se tudi posredno nanaša na druge ljudi, ki si ne zavedajo kaj lahko težka beseda v hudi stiski naredi človeku. Hvala, ker si se oglasil in si prebral temo.

lep pozdrav

Miha

Vidim, da se znaš tudi opravičiti. Mogoče se pa moj pogled na tebe spremeni, če boš v bodoče bolj prijazen. Biti brez dlake na jeziku je lepo, ampak treba je tudi znati izbrati trenutek za to. Kdaj kdo rabi pač samo prijazno besedo in ne tvojega jezika. Včasih lahko komu to prinese veliko veselje v življenju ali pa mogoče rešitev pred čem slabim. To se tudi posredno nanaša na druge ljudi, ki si ne zavedajo kaj lahko težka beseda v hudi stiski naredi človeku. Hvala, ker si se oglasil in si prebral temo.

lep pozdrav

Miha[/quote]
Jeba kje tole skrivanje za tujimi imeni!


Imaš težave z mano, ker ne prenesem bevskačev in lažnivcev!

Ja hudo je, če te več ljudi postavlja na laž, pa še kar bevskaš![/quote]

Veš kaj, viden bevskač tule gori si ravno ti…

Vidim, da se znaš tudi opravičiti. Mogoče se pa moj pogled na tebe spremeni, če boš v bodoče bolj prijazen. Biti brez dlake na jeziku je lepo, ampak treba je tudi znati izbrati trenutek za to. Kdaj kdo rabi pač samo prijazno besedo in ne tvojega jezika. Včasih lahko komu to prinese veliko veselje v življenju ali pa mogoče rešitev pred čem slabim. To se tudi posredno nanaša na druge ljudi, ki si ne zavedajo kaj lahko težka beseda v hudi stiski naredi človeku. Hvala, ker si se oglasil in si prebral temo.

lep pozdrav

Miha[/quote]
Jeba kje tole skrivanje za tujimi imeni![/quote]Res je, zanimivo bi vas bilo spoznat, kaki ljudje ste to v reali :-), ja tudi tebe, si na enakem nivoju kot avtor in si dežural 24 ur dnevno in takoj skočil ob pojavi mojega vzdevka in avatarja, zdaj pa ko si pretumast, in zamenjam par vzdevkov, pišem pa enako, te pa več ne moti. 🙂 Vsi razumni me pa tako prepoznajo, ne glede kak vzdevek si nadenem. 🙂

Kdovjoka sedaj tu? On je predstavljen kot trd oeh, zakaj sedaj ti jokaš, ker ti ego ne dopušča drugačnih vpogledov. Hard to breathe …

Poleg tvoje potrebuješ še eno, drugačno žensko.

Matr, res ste pacienti vsi po vrsti.

Samo nekaj mi pa tukej ne gre skup, avtor. Da ima ta, ki si ga opisal neprijazne odgovore, moram reč, da sem začuden nad tem, saj se mi zdijo njegovi odgovori vedno poglobljeni, mogoče celo preveč in jih neham že na začetku brat in kar je najvažnejše, prijazni.
Rekel bi, da je možakar fer saj se tukaj predstavlja s svojim pravim imenom in priimkom, kdo od rednih udeležencev ima muda, da se tako odkrije pred ostalimi udeleženci tukaj… Videl sem, da ga eni prav nesramno žalijo tudi zaradi nacionalnosti kateri pripada….. itak, šoder od ljudi, skrit v svojem brlogu, kdo pa, če drug to počet.
Možakar je kakor jst opažam situacijo en bolj skuliranih rednih obiskovalcev na tej sceni, poleg mene seveda, kar se fair play-a tiče..

Včasih ali vedno je treba brati tudi med vrsticami. Tip je inteligenten, a hkrati prepotenten manipulator. To je vse. Njegov slog pisanja je seveda eleganten, kar daje vtis prijaznost, vendar je to le krinka. Pa še dobra, med drugim si nasedel tudi ti. Vsak njegov prispevek je le poln njega samega, njegove t.i. inteligence in genialnosti, njegovega vseznalstva in vsevedeneja, on ve vse, mi ne vemo nič, ker on ima na vseh področjih nadpovprečne rezultate iq testov, mi pač ne. Ima nekaj zaslepljenih sledilcev, njim ne oporeka, nikoli. Zakaj bi, saj ga častijo in mu prikimavajo. Kdor mu ne, ga elegantno in prefinjeno negira in ponižuje, česar vsak ne razbere na prvo žogo. Ja, tako dober je, da se te njegove patologije skorajda bojim …


To se pa popolnoma strinjam, ter dodajam tole….
Če se na internetno osebo ne navežeš, te ne more in ne sme prizadeti.


To se pa popolnoma strinjam, ter dodajam tole….
Če se na internetno osebo ne navežeš, te ne more in ne sme prizadeti.

Meni je pa on čisto ok tip…v bistvu še preveč razlaga za enga moškega.
Med vrsticami pa ne mislim “brat “. Saj, če napišemo kaj pol to tudi mislimo tako. Nisem podlasica !

Pa sej pravm, da se ne pogalbljam v njegovo filozofijo. Ok., hvala, ker si opozoril/a na možne nizke udarce, ki jih ima. Tudi jst ne berem med vrsticami, saj so mi njegovi posti krepko predolgi in zafilozofirani ampak jebi ga, jst ga vidim kot prijaznega človeka, vsaj do zdej.
Vseeno je neko merilo za mene to, če človek, da svojo sliko kot avatar dost velik dokaz, da tip ni glumac. Zdej, da se pa nekdo rad pohvali, paaa, kaj čes naj ima svoje veselje, če mu je to v zadovoljstvo, mene ne moti, bi rekel, da sem celo vesel za ljudi, ki jim rata in uspejo.


To se pa popolnoma strinjam, ter dodajam tole….
Če se na internetno osebo ne navežeš, te ne more in ne sme prizadeti.[/quote]

Tako je indijski tulipan, tudi meni je čudno, da se kdo sploh ubada z nekom na interenetu. Mene je to filing, ko pridem sem, kot, da pridem v kavarno in vidim ene in iste face, pa tud kakšne nove, malo podebatiram z njimi, popijem kakšno pijačo in grem svojo pot, seveda sem vesel prijaznega pozdrava in za trenutek besen, če me kdo pošlje nekam ampak to tako je, pride pa mine…..tak je lajf.


Evo, dobra analiza. S tem, da tista njegova “eleganca in prefinjenost” hitro preide v odkrito pokroviteljstvo in celo žaljenje, ko malo vztrajaš pri argumentiranju nebuloz, ki jih sicer lepo prodaja raznim mandolincam tu. 🙂 Takrat pa pokaže pravi obraz, ki ni nič kaj lep in prijazen.
Kljub baje nadpovprečnemu IQ in IT izobrazbi pa dela takšne neumnosti, da vesoljnem svetu razgalja ne samo sebe, pač pa tudi svojo familijo. To kaže ne da je glumac, pač pa nespameten glumac, ki mu je lastni ego zasenčil razum.

Vidim, da se tema nadaljuje malo in bi dodal eno malenkost temu.
Ne boj se tistega, ki odkrito pove kaj si misli, boj se tistega lepega, prijetnega, diplomatskega načina komunikacije. Nekaj je sigurno za bregom… 🙂


Odkrito ti povem, da si mešalec dreka, pokvarjenec, lažnivec, nizkotnež!

New Report

Close