Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ POMOČ NUJNO MOSKI IMAM BUTAST PROBLEM

POMOČ NUJNO MOSKI IMAM BUTAST PROBLEM

Moški in ženske na kaj lahko vpliva erekcija fizološko kot psihično

Teža

Odgovor na objavo uporabnika
Prosim moški pomagajte imam butast problem, 12.02.2024 ob 21:37

Moški in ženske na kaj lahko vpliva erekcija fizološko kot psihično

še dobro da si napisal vse o sebi, da imaš 98 let in bi rad še vedno namakal mrliča

Mislil sem napisati na kaj vse lahko vpliva prelomljena prisega ali lahko tudi neposredno vpliva na erekcijo ob misli ce prelomim prisego bom imel probelem z erekcijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Samo109, 15.02.2024 ob 21:35

Mislil sem napisati na kaj vse lahko vpliva prelomljena prisega ali lahko tudi neposredno vpliva na erekcijo ob misli ce prelomim prisego bom imel probelem z erekcijo.

Da, vzrok je lahko tudi v psihi. Sem nedolgo nazaj brala eno knjigo, kjer avtorica navaja, da te lahko obljube, ki si jih dal nekomu v partnerstvu držijo na distanci, da ne moreš normalno funkcionirat v novi vezi, ker si podzavestno še vedno v zaobljubi z osebo, kateri si se zaobljubil. Moški pa ste itak fenomeni, čustveni invalidi, ki z besedami prepričate nove partnerke, da ste popucali s preteklostjo, potem pa se vaša iskrenost izkaže v postelji, ko se korenjak ne dvigne zaradi nepredelanih travm in zamer iz preteklosti.

 

Ni nujno,ce bos sproscen bo ok

Herta bo vedla

🤣🤣🤣🤣 umrl sem ko sm to precito … bravo nias kaj hhhhhhhhhbbb

kaj je sedaj točno vprašanje?  kaj vpliva na erekcijo verjetno??  več tetosta, majn šepha. majn , špeha, več mišic, velikih mišičnih skupin,   boljša dajša erekcija. simpl.

New Report

Close