Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pomoc- orgazem pri moskem

Pomoc- orgazem pri moskem

Imam eno cisto konkretno vprasanje.
Kako najbolse izpeljat fafanje ko tipu pride?
Moj prejsnji fant (1.) ni maral fafanja, in mu ga nikoli nisem do konca. Moj sedajsni fant fafanje obozuje 🙂
Nimam pa izkusenj s tem kaj storiti takrat ko mu prihaja. Aja, I usually swallow 🙂

Ali med orgazmom drkati/fafati naprej, pocasneje, se ustaviti, ..?
Prosim za kakšen nasvet.

moj najraje vidi, da ne preneham z nobeno obliko draženja. večkrat dam v usta kaj hladnega (sladoled, smetano, šampanjec…), to mu podaljša užitek. ko mu pride, mu pustim, da sam določa tempo, s tistim, kar imam v ustih, pa rahlo stopnjujem pritisk, in to je to.

bi morda moški katero rekli???;)

najbolje je na koncu, še močnejše sesanje, lizanje…..
…najbolje, da ne ostane nobena kapljica zunaj…. 🙂
to sem doživljal zadnje mesece in blo je ok!
Samo po kakšni minuti ko ti pride, je pa zadeva že tako občutljiva, da ni več priporočljivo fafat! Čeprav bi ona kar še pa še…..

Vidim da slovenke ne fafajo rade ali pa nasvete raje cuvajo zase 🙂

Koora, Jos1, hvala 🙂

Pupa.počakaj do jutri! Preko vikenda je tule mrtvo!

rade vlečemo, rade….torej, že ena predhodnica je napisala, da njenemu paše mrzlo, no mojemu tudi, tko da imava tudi midva neko mrzlo pijačo zravn ali sladoled, potem najprej z eno roko v kombinaciji z usti, potem dodam še drugo roko, pa samo z rokama, nato se preselim malo na jajčka ampak ga istočasno še z roko, ena od varjant je da si daš v usta močen mint bonbon recimo Hals, Fischerman´s friends in mu ga vlečeš, eni ful obožujejo to, eni ne marajo, no boš videla, ……potem se ga lotiš lahko tudi s kobinacijo usta in prstek na rinček in mu ga masiraš, če vidiš da sprejema to, malce posliniš in ga mu daš v ritko….ufff mogo je tega…sam malo eksperimentiraj 🙂

good luck

Zaja

http://www.unikatnazaja.blog.siol.net/

aja, jo sori, mace površno sem prebrala tvoje vprašanje, zanima te kako na koncu, jaz se moram v trenutku, ko mu prhaja malce umirit, ne sem bit prehitra in ne sme biti premočno…..največkrat ga vprašam, na kakšen način hoče, da mu pride…to je to…

http://www.unikatnazaja.blog.siol.net/

Ko se mu orgazem začne, ne liži več ampak mu ga samo sesaj. Glava mora biti takrat nedotaknjena, na toplem in mokrem. Z roko pa mu ga samo povleci do glave in nikakor čez glavo. Če v fafanju uživa, boš dosegla s tem največ. Jaz ne uživam preveč, bistveno bolj ‘pa, ko jaz ližem 😉

Hm, jaz sem tudi že “svašta” doživel, lahko pa rečem, da mi je ugajalo čisto vse. Če me kaj trenutno zmoti, to povem, sicer pa vedno pustim ženkam, da same opravijo. Zanimivo je, koliko je različnih prijemov, načinov… Če kakšna vpraša, odgovorim, sicer pa je vse bolj tako, po občutku. In, verjemite, tako je tudi najbolje!
In ni res, da Slovenke ne znajo vlečt, ali pa da ne uživajo v tem…

Zaja odlično,ti si res fantastična.Obvladaš.Superca si.

…. 😉

http://www.unikatnazaja.blog.siol.net/

uf..Zaja…se priporočam! 🙂

New Report

Close