Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Pomoc prehod meje ita

Pomoc prehod meje ita

Pozdravljeni!

Prosim za pomoc!

Sem iz goriškega konca, kjer je prehajanje meje dovoljeno ce prebivas na v obmejnem pasu zraven ita. Torej mejo z ita lahko prehajam. Problem je da imam jaz stalno prebivališče napisano v ljubljani, zacasno pa na goriškem . Kljub temu da ze celo življenje zivim v novi goirici, ampak ker je mama iz Ljubljane, je avtomaticno dala se moje stalno preb. v Lj. Zanima me, ali lahko mejo prehajam (zacasno preb imam na goriskem – ampak to seveda ne pise na osebni). Ali lahko kaj storim, kam poklicem da bi mi izdali potrdilo da zivim na goriskem? Sem obupana

Hvala za pomoč

Če bi bila obupana, bi skok na upravno enoto vse rešil.

Tako pač zdaj pojej župo, ki si jo pretkano skuhala s prijavo prebivališča zaradi potnih stroškov.

Pa oprosti za hudobno opazko, to mi je pač prvo padlo na misel. Sam postopek zamenjave naslova je namreč enostaven.

 

Je jasno napisano da velja tudi za tiste z začasnim bivališčem. Torej pojdi po potrdilo o začasnem bivališču če ga nimaš in je problem rešen. Pa naslov si spremeni že enkrat. To je tvoja odgovornost, ne odgovornost tvoje mame. Koliko si pa stara? In kaj točno tako življenjsko pomembnega je na italijanski strani da si tako obupana da ti ne rata prvega zadetka na googlu o prehodu it meje prebrat?

Odgovor na objavo uporabnika
jasno napisano, 18.06.2021 ob 12:04

Je jasno napisano da velja tudi za tiste z začasnim bivališčem. Torej pojdi po potrdilo o začasnem bivališču če ga nimaš in je problem rešen. Pa naslov si spremeni že enkrat. To je tvoja odgovornost, ne odgovornost tvoje mame. Koliko si pa stara? In kaj točno tako življenjsko pomembnega je na italijanski strani da si tako obupana da ti ne rata prvega zadetka na googlu o prehodu it meje prebrat?

Sesljan jo muči, da bi si šla tamalo močit v morje.

New Report

Close