Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu pomoč pri izbiri darila

pomoč pri izbiri darila

To pa ne! Da bi jih barabe ukradle….
Lep dan ljubči!

enako tebi, sladkoba…lubčka…

povej mi nekaj, si ti enkrat pisal o tem, da sta z drago vstavla v luknjico (saj veš ktero, tisto vlažno in sočno??!!v ktero paše smo tvoj, hehe) tudi kroglice, pol pa si jih komaj ven dobil??? oz. nekaj podobnega??…

Mislim, ej folk, noro dobri ste vi in vaši predlogi, ni kaj, sem vedla kam se moram obrnat po pomoč.

Odločitev je pa takšna, da bom uporabila vsega po malem, pa na koncu še vedno veliko.

Vam poročam, kako se je izšlo, naslednji teden.

Hvala, super ste, res enkratni predlogi, tangice ja pa vroča, željna in zlata ribica. Mi je zelo všeč.

l

…. in da se je hudič strgal in ena not ostala? Točno to!

hvala, točno to!!!

Tudi pri tebi ljubic@??

Ja zato pa so prijatelji…..

ne še, KIR, ne še…nekaj sta me zadnjič lunca in diskreten mamila s tem dodatkom, pa nisem prepričana, če bo vse to šlo v mojo luliko…hehe…spomnila pa sem se tudi, da si ti s tem imel neke težave…evo…
bolj me skrbi, da ne bo to men vse nekam not zlezlo, mi pa res ni, da bi dežurnemu dohtarju dovolila, da rije po men…s prsti, hihi…
hkrati pa razmišljam, da bi na to vrvico privezala še eno, daljšo…saj razumeš, kajne?!!!
vidva pa sta jo strgala?? ejejej, na to nisem pomislila…maš dolge prste?? hehe…

cmoka zate…sem se pa nasmejala zdajle, ob tem pisanju…

ja, vrvica se je strgala in krogljica je ostala not! Pol pa mal strahu in moj dolg prst in dobila sva jo ven

New Report

Close