Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pomoč prosim

Pomoč prosim

Možiček bo imel kmalu rojstni dan,jaz sem pa brez erotičnih in temu podobnih idej.

HELP!!!

Poskrbi za prijetno vzdusje, da vaju ne bo nihce motil, vecer je, svecke povsod okoli vaju, da bo svetlo, naj se usede v njemu najljubsi fotelj, nastimaj glasbo, in ti uprizori nagajiv vecer..seksi..romanticn..zapeljiv..zrajci ga…bodis zapleses striptiz, ali se pozibavas kar tako..v zapeljivem perilu, skratka delaj kaj tazga, kar ga znori,kaj ga pa ves le ti!
Vmes lahko nastimas se hrano..za grickat…naj bo hrana med vama, kot del igranja..lahko tudi kocka ledu…pijaca..naj polzi po tebi..njemu..naj skrka..naj bo tu kaksna dobra krema…cokoladna..naj bo hrana ki jo obozujeta in to skombinirajta z vama, naj gre po vama predno si jo polizeta, posrkata iz sebe, vajina telesa naj bosta kroznika;)

Lahko mu napises na listek le, dragi pridi sem in sme ob doloceni uri, naj bo to neka posebna restavracija..mehiska..indijska..italijanska..taka ki jo obozuje…pusti ga cakat mcn..minutko dve..in potem se priziblji vsa popolna..lepa..da ga bo prijelo da bi te kar tam za mizo…prisepni mu za uho..br cer ljubezen moja, mal se skloni, naj te vidi zavoha…vidi tvoj modrcek, zapeljiv..nov;)..ja in v tem stilu jejta..seveda pretezno z prsti…nadaljuj..z svojo igro..rajci ga..ne vulgarno..ampak nedolzno..romanticno..nezno..a strastno..mogoce lahko sleces en del perila..mu ga nakazes…skratka idej velik..le ti pa ves kaj paše tvojemu…

Jaz vem, da pri mojem vedno vzge, kombinacija hrane, glasbe, samota,in moje igranje z njim.

Lahko gresta kam v savno,lahko na nocno plavanje, lahko po vecerji se nekam plesat, lahko mu uprizoris seks povsod drugje kot v postelji, bodi taka, kot si on zeli da si vedno,pa ni casa ali zelje…

Lahko, ko pride domov..ga caka en del tvojega perila na kljuki..in listek ” pridi, kosilo je na mizi”..ali vecerja…in tam na mizi ti..zavita okoli pasu z rdeco pentljo…na tebi napis..”vse najboljse dragi, zagrizi se vame, naj ti tekne”..

Sam mal domisljije in pogoj, da mu tak nacin paše in uzivajta!

Huh, to je pa odvisno kaj je njemu všeč. Težko rečt!

Jao!sara* naj,naj ti hvala!
Kar se takih stvari tiče,res nimam domišlije.
Bom izvedla!

New Report

Close