Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pomoč prosim – sosedje nagajajo

Pomoč prosim – sosedje nagajajo

Ja, drži, se strinjam s tabo – a le, če se ne poslužuješ spluženega parkirca. S tem je mišljen seveda tudi dovoz…itd…skratka, da parkiraš čisto nekje izven parkirišč – v kar pa močno dvomim, kajne…
So načini, da se oddolžiš za skupne napore … v končni fazi bi dotična gospa lahko, recimo, prinesla kaj za pod zob, pijačo … karkoli, skratka …[/quote]

Če ne bi bilo skupnega dovoza, torej če bi parkirali direktno s ceste, tudi skupne akcije kidanja verjetno ne bi imeli a ne. Če sta avto imela parkiran tako, da bi se morala s parkinga odpeljati po skupnem (očiščenem) dovozu, sta res navadni pizdi, če nista šla čistit.

enako so naredili pri nas. lenčina nikol ni kidala, je raje ležal doma. edino pravilno. če nimaš čas, pa vsaj viski dol nesi in se opraviči. ali pa škatlo piškotov.

Če bi meni kdo zakidal avto, zato ker ne kidam snega z velecenjeno soseščino, vam garantiram, da je konec miru. Maščevanje je sladko!!!

– adijo kaselci
– adijo zvonci
– adijo čisto stopnišče, zidovje, ključavnice
– adijo lepi avtočki – vsi porisani s šraufcigrom, predrte gume
– adijo vaše živalce
– adijo dišeče, čisto perilo
– adijo vse, kar se da uničit

Vse lepo previdno, počasi…..Vse!! V nedogled!!

Pa bomo videli, kdo se bo zadnji smejal!

Sicer verjetno več ne bereš naših provokacij – nasveta, ki bi ga ti hotela ti pač nihče noče dati – ampak vseeno en uporabni nasvet. Iz službe grede ne pozabi kupiti lopate, sicer boš morala še enkrat s taksijem ponjo.

Saj ni treba, da tvoj mož šnopčka zraven. Vseeno pa sosedje upravičeno pričakujejo, da se bo pridružil delovni akciji z lopato v roki. kaj pričakujeta, da bodo 60-70 letni gospodje vama stopnice in parkplac kidala? Bodite tamladi carji, pa enkrat upokojence doma pustite in skidajte sami še njihova parkirišča. Lažje vi, kot on (vsaj če gledamo fizične sposobnosti).

matr vam banda..

tud take brihte smo že dal v koš..
..ena kamerca..
pa da vidiš kak račun je človk fasal..

Pa saj sosedje niso hoteli nič drugega kot, da premakneta avto na že očiščeni del, a jima je bilo tudi to pretežko. So pač umikali sneg na neočiščeni del.

Ti se vsekakor ne bi zadnji smejal, ti si potreben zdravnika, veš katerega???

ne mešajte svojih občutkov zraven ko preberete kak post
odaljite se pa si zamisli da tebi negdo to nardi
zameče avto,ker nisi kidal znjimi
tega se ne sme narest nobenmu, pa tusdi če sta lena ko nevem kva

Nihče nima pravice od nekoga zahtevat, da pride kidat sneg!

Vsak ima doma pravico do miru. Zakaj ni šel en sosed kidat, ni nikomur dolžan razlagat, niti se opravičevat.

Nihče nima pravice nekomu zakidat vozila!

Le zakaj bi nekdo futral in napajal sosede, ki kidajo??

Sicer je pa včerajšnji sneg že skoraj skopnel – še posebej pri tistih, ki NISO KIDALI in nimajo celih kupov.
Do konca vikenda bo pa v celoti izginil, razen kupov, ki so jih ‘pedantneži’ nakidali, misleč, kako so pridni in kako dobro delo so opravili.

sonce bo stopilo sneg..
..občina mora naredit parkirišča..
….sosed mora na šiht rantat..

..jst pa mam pravico.
..ležat na kavču..
..met voziček na hodniku..
..dobit doklade in socialne prispevke..
…morda še kaj..

In potem tvojih 30 sosedov ubere tvoje metode in si gotof. Samo še odseliš se lahko. Saj veš vedno se najde vsaj eden ki je še večji be.ak od tebe.

ČUJEŠ TI, ČE SO VAMA ZVONILI IN TVOJ LENI MOŽ NI MOGEL PRESTAVITI AVTA, BI VAJU JAZ DO BALKONA ZAMETAL. ČE NISTA TOLIKO HVALEŽNA IN BI PRIŠLA DOL S KAKŠNIM ČAJEM IN PECIVOM ČE ŽE NOČETA DELAT. TO, DA SI SAMI KIDAJO SNEG JE POHVALNO, TEBE IN TVOJEGA PA JE POTREBNO IZSELIT, SAJ MOTITA OSTALE Z NEDELOM KAKŠEN VZOR STA OSTALIM IN MOREBITI OTROKOM, ČE JIH IMATA, KAJ JE SOLIDARNOST – SKUPNA POMOČ…

No pri nas si vsak kida sam, ker imamo res dolocena parkirna mesta (vsako stanovanje svojega). Vedno vsi skidamo, razen en len gnoj kao nek wannabe fuzbaler ki se je preselil podnajemnisko si nikoli ne skida. Kar me naceloma niti malo ni motilo DOKLER – nisem prisla ob 11 zvecer z otrokom ki je imel 39,2 stopinje vrocine iz dezurne in videla, da je retardiranec pustil avto na nasem prostoru. Mi je samo naredilo TILT v glavi, sem sla pozvonit in rekla naj nemudoma odmakne avtomobil ce ga se zeli kdaj videti v enem kosu. Ko se je debil privlekel sem rekla naj si ne drzne to vec storiti ker bodo drugacni ukrepi. Je samo preparkiral in od takrat naprej je isto – on ne kida in parkira b.m.k kje, jaz pa lepo na svojem skidanem prostoru. Vedno pa skidamo se sosedi, ki je zelo malo doma (par dni na mesec, zaradi taksne sluzbe), da lahko tam parkirajo tudi kaksni obiski ce jih dobimo. Imamo tak dogovor, ki ustreza nam in njej. Pa do zdaj se se ni zgodilo, da bi ji nasi obiski zasedali prostor in ne bi imela kje parkirat.
Tvoj primer pa tako – ce se ti snega ne da skidat potem bi na njihovem mestu pustila vas pri miru. Kar pomeni da vam tudi kidala ne bi in mirna bosna. Ce pa ze prides prestavit avto in potem vedno spizdis v stanovanje ne bev ne mev vi pa lepo kidajte, si pa lahko vesela da ti niso avto na odpad odnesli. Itak sta oba lena gnoja kot ta nas sosed, ampak stanovalci bi lahko spostovali vajino zeljo po gnitju na kavcu, vidva pa potem tudi ne hodita avto prestavljat ampak povejta da bosta sama skidala in avto ostane tam. To je vsa umetnost. Drugace pa boljse da se preselita v kaksno stolpnico. Tam ni bojazni, da bi se kdo hotel druziti z vama in vaju motil pri gnitju v stanovanju.


Ti pa tvoj se pa očitno večkrat selita? Imata kakšen poseben razlog za selitev? A je tvoj babjek? Ali sam navaden pijanec? Kajti samo to je lahko razlog, da ga ne pustiš,da se druži z drugimi! Ker on očitno tega problema nima, ga imaš pa ti! In misliš,da boš ti kaznovala ljudi, ker so nekam dali sneg? Ne, ne bo šlo, oni bodo kaznovali vaju, pa še vajino otročad, če bo treba.Dali vaju bodo na ignore! Pa bo bolelo, če ne sedaj pa v naslednjih letih. Ampak saj se vidva tako in tako selita kar naprej in vaju to res ne briga!

če je tvoja zgodba resnična – zveni kot provokacija – ker enostavno ni verjeti, da vsi čistijo, vidva pa na kavču – bi bolj verjetno zvenelo, če bi rekla, da je tvoj bolan, ali kaj takega, no če pa je resnična, potem sta primitivna vidva in ne vsi ostali.

No, zato pa jaz ne bi živela v bloku. Stalno se je treba komu prilagajat, kar naprej koga kaj prosit in kar naprej kaj požirat.

če je tvoja zgodba resnična – zveni kot provokacija – ker enostavno ni verjeti, da vsi čistijo, vidva pa na kavču – bi bolj verjetno zvenelo, če bi rekla, da je tvoj bolan, ali kaj takega, no če pa je resnična, potem sta primitivna vidva in ne vsi ostali.[/quote]

….če bi rekla, da je tvoj bolan………..

KOMU KLINACU NAJ EN RAZLAGA, DA NE GRE KIDAT, KER IMA NUJNO DELO DOMA?? ZAKAJ?
DA NE GRE, KER ČAKA NA OPERACIJO HRBTENICE? KER JE V DEPRI. KER SE MU PAČ NE DA,

KOMU OD 15-TIH MAHERJEV. KI IMAJO ČAS IN NAREDIJO ‘AKCIJO’???

PA NE ZAJEBAVAT FOLKA NOOOOO, LEPO VAS PROSIM!!!! In zato je en primitiven, ki se izogiba ‘jako prijateljskim’ odnosom s sosedi???

VAM NEKAJ POVEM!!! Taki sosedi, ki se fuuuuuuul družijo, vse neki skupaj delajo, kepetkajo, se obiskujejo…….

TA GAMAD SE SLEJKOPREJ SKREGA!! IN NI HUJŠEGA, KOT SKREGANI SOSEDJE!!!

Zato je res pametno, da jih že v štartu daš na ignor. ‘Dober dan in nasvidenje’ in konec debate!

KIDAJTE, KLEPETAJTE, VOHLAJTE……..KO VAS JE*BE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BANDA PA VSI, KI SI UPATE DELAT ŠTALO DRUGIM – v tem primeru sosedu, ki se vam izogiba in mu zakidate avto!!

BANDA SLOVENCELJSKA KMETAVZARSKA!! IN TAKO SE ZAČNE KREG!!

—————————————————————————

Avtorici pa – NIČ ne naredi. Z dvignjeno glavo pojdi mimo njih. Zate ne obstojajo več. JIH NI.
Največja muka jim bo, če jih ne je.beš. Živi svoj lajf. Se da, brez skrbi. Z veliko smeha, glasbe….
Too jih bo bolelo. Slej ko prej ti bo en začel lazit v rit, mogoče se bo celo kdo opravičil….

OSTANI POKONČNA IN ODPIKAJ TAK FOLK!!

Sram te je lahko. Ne marajo vaju sosedje, ne maramo vas na monu… z vama je očitno res nekaj narobe.

Na MONU nikoli nihče ne mara avtorja teme, torej to ni zanesljiv pokazatelj. Če tega še ne veš, je s tabo očitno res nekaj narobe.

kako nista mogla na šiht? Vzela bi lopato v roko in gas:)))
res ne vem, tri lopate vržt, ma jaz kot baba bi jih, da se ne bi dajala v zobe, no. Onadva pa pač špilata fino gospodo, me prav zanima, kaj jima bodo ušpičili naslednjič.[/quote]

Ali si prepričana, da ni ponoči spet snežilo … pa so vsi tvoji sosedje že zgodaj zjutraj vstali in skidali?

moj nasvet: na tvojem mestu bi vzela lopato in čisto vsem v bloku zametala avte … pa četudi bi me drugi dan vse bolelo! tak!

Pri nas imamo enega lopatarja, ki kida takoj, ko zapade par cm snega. In pogleduje po oknih, če bo še kdo prišel kidat, hahahahaha.

Med sneženjem drgne z lopato po dvorišču. Naj spi ko angel. ker se je rekreiral .

PRI nas V BLOKU NAS JE 10…………..PA NIHČE NE KIDA, RAZEN ENEGA……….:)))))))))

midva tudi nikoli ne kidava z ostalimi nadušenci, a jim vseeno ne pride na misel, da nama kaj takega naredita. Bi bili primitvci hitro ob svoje avte v najboljšem primeru. Tako je to ja. In vsem, ki tu tako nvdušeno pozdravljajo zametavanja avta, ste sami pokvarjenci in mislite, da če se nekdo noče družiti z vami mu morate škodovati, la pazite na koga naletite za vogalom.

Ja, a veš, kaj je pameten nasvet za vaju? Drugič dvignita svojo leno rit in očistita sneg. In hvala bogu, nisem vajina soseda. Da ne bosta ugibala.

New Report

Close