Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ponovno vzet nick !!!!

Ponovno vzet nick !!!!

… he , he … tam pri Janijevih urah marketinga … a tudi tuširanje demonstrira , he , he , pa pridem , no …:)))))))

Nikitka obožuje brazgotinaste moške , hi , hi …

Ja, glede na stanje v tuširnici, brazgotine bodo, he, he, heheheheheheh!!

Hja… kot sem že rekel, pridemo tudi na dom, zato izkušnje tukaj ne bi kaj prida razlagal :))))

Jani ma kaj za povedat!

…. sladke kave
…. preveč cukra nasploh
…. kokoši – te še za jest niso dobre
…. fanatikov
…. zaslepljencev
…. ovc in črednega nagona
…. praznega poštnega predala (!!!!!)
…. burje
…. bolezni
…. ljudi nasplošno , he , he , so pa izjeme
…. še velik je tega , ma da ne utrujam …

Nikitka VAS ‘ma rada

Golden je zlat pa tud Golden, stoprocentno konkurenčen in koncentriran… huh… kaj jest vse znam :)))))

Jani ma prakso!

Vem, Jani, vem.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Hja… samo… vrsta, vrsta :))))

Ugotavljam, da popoldan ravne možganske vijuge delujejo puno bolje!

Janiju je vse ravno :))))) i tvrdo!

Uh, to bo verjetno tapravo, ja ! Saj ne zameriš, sem morala vprašat, da ne bi prišlo do pomote. Zdaj sem sigurna, da je zadeva unikat !

Jejheta, kriza. Kje je še kdo ?

Vem, Marija, vem! Mislim, da so “full fouš”, ko nimajo svojega takega foruma kot je ta. Potem pa, saj veš – pluvanje, pa praskanje, pa… oh, pustimo to. Saj vsi vemo kaj, a ne?

sita (kosila) Lili :)))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Za dobrobit ljudstva se mora človek včasih tudi posiliti… ja ja :)))

Jani se nikoli ne sili….

Tale prihod na dom, ja, bi mi bolj ustrezal. Kako, kdaj, zakaj, povem osebno !!

Ali je morda v dobrobit tega ljudstva, tudi dobro biti posiljen-a, ali kaj ? Ne vem še, rabim nasvet.

Glede na veliko povpraševanje sem naročil pečarja, ki že rihta kopalnico z pričujočo tuš kabino. Ker je zanimanje neverjetno, bo potrebno dobiti tudi nove vodstvene ljudi, ki bodo simulirali dogodek. Zato že mrzlično iščem sodelavce!

Jani ma pri tem veliko težav….

Lili, lepo sem te prosila in rotila, ne najej se preveč. kaj naj sedaj naredim, ko si se najedla ko sod? Nič, zdaj se lepo dol uleži in počakaj, potem bova videli, kako naprej. Dokler se pač ne spomnim, kakšne pametne ideje. ..

In to na dveh mestih hehehehehehehehe

Če dovolj nazorno razložiš novim sodelujočim, kako zadeva poteka, da zna biti tudi lepo, ne bi smel imeti težav. Vsa stvar je v tem, kako jim znaš to nazorno prikazati, ha, ha, ha, joj, prosim, nehi……

Hmmmmmmm zakaj pa rabiš še koga :)))))))

Jani, jaz ne morem več, he, he, he, he, he, he, he…….

mogoče bi morali še malo bolj onesposobiti vrata :))))))))))))))))))))))))

Uh, ostala sva sama.
Sicer pa, saj sem res neumna.
Mi je šele sedaj pripeljalo, da je ravno to, da sva ostala sama, prava priložnost…..

Vse za dobrobit….. ljudstva????? A ne.. to pa ne… če je za dobrobit osebe ja, drugač pa ne 🙂

Jani … naklada 🙂

prekleta hrana!

Zajček, sej ni problem v razlagi. Problem je v tem, da vas je za na eno stran že dovolj… za na drugo stran sem pa ….. sam…. huh 🙂

Jani …. mal cvika 😉

… a da ne bi mogel pobegniti :)))

New Report

Close