Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Pop Tv + Rtv Slo, oddaja Skupaj naprej

Pop Tv + Rtv Slo, oddaja Skupaj naprej

Kot nekdo, ki ni v nobeni stranki in redno spremlja politiko in novice zadnjih 20 let, prebral sem na tisoče domačih in tujih člankov, se mi zdi izven zdrave pameti, da dva medija, ki sta posredno “pozivala” na proteste, ki sta posredno preko levih strank spodbujala politično nestabilnost, sedaj skupaj vodita oddajo in nakazujeta neko kvazi spravo. To je tako kot da bi skupaj imeli oddajo ZL in SD, pa še to so se sporekli, ko je bila LMŠ. Večja umetnost bi bila da bi skupaj stopili v SD in SDS za dobro države.

Sploh se mi pa nehigiečno zdi, da oddajo skupaj vodi podjetje v rokah miljarderjev in podjetje, ki je v državni lasti. Sicer se državni medij velikokrat nagiba na eno stran, ampak čar javnih televizij naj bi bil ravno ta, da volilci gredo na volitve, nastane vlada in potem to tudi državni medij spoštuje. Ko se vlada menja pa spet to spoštuje, hkrati pa vedno lahko piše kritično, saj mu po zakonu pripada denar. Ko je lastnik privatnik se piše tako kot lastnik določi in tako kot je njemu gospodarsko-političen interes in že zato združevanje oddaj ni higienično, čeprav je pa res, da so do te vlade bili na rtv bolj kritični kot do napak, ki so jih v preteklosti delali v levih vladah, saj vsaka vlada počne napake in nihče ni nezmotljiv.  Mogoče so se zato združili, saj je pro plus izrazito negativen do te vlade in javna rtv v praksi ni več tako javna kot je na papirju.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7878, 11.11.2021 ob 22:17

Kot nekdo, ki ni v nobeni stranki in redno spremlja politiko in novice zadnjih 20 let, prebral sem na tisoče domačih in tujih člankov, se mi zdi izven zdrave pameti, da dva medija, ki sta posredno “pozivala” na proteste, ki sta posredno preko levih strank spodbujala politično nestabilnost, sedaj skupaj vodita oddajo in nakazujeta neko kvazi spravo. To je tako kot da bi skupaj imeli oddajo ZL in SD, pa še to so se sporekli, ko je bila LMŠ. Večja umetnost bi bila da bi skupaj stopili v SD in SDS za dobro države.

Sploh se mi pa nehigiečno zdi, da oddajo skupaj vodi podjetje v rokah miljarderjev in podjetje, ki je v državni lasti. Sicer se državni medij velikokrat nagiba na eno stran, ampak čar javnih televizij naj bi bil ravno ta, da volilci gredo na volitve, nastane vlada in potem to tudi državni medij spoštuje. Ko se vlada menja pa spet to spoštuje, hkrati pa vedno lahko piše kritično, saj mu po zakonu pripada denar. Ko je lastnik privatnik se piše tako kot lastnik določi in tako kot je njemu gospodarsko-političen interes in že zato združevanje oddaj ni higienično, čeprav je pa res, da so do te vlade bili na rtv bolj kritični kot do napak, ki so jih v preteklosti delali v levih vladah, saj vsaka vlada počne napake in nihče ni nezmotljiv.  Mogoče so se zato združili, saj je pro plus izrazito negativen do te vlade in javna rtv v praksi ni več tako javna kot je na papirju.

Mislim  … čemu je bila namenjena ta oddaja?

Tako sprenevedanje, toliko nakladanja brez vsake povezave z predhodnim ali naslednjim, toliko nekih kicastih vprašanj, toliko floskul, toliko mnenj brez osvetlitve ozadja … in vseeno niso povedali čisto nič!

No, končno je nekdo (Mrak) povedal, da smo se zadolžili z zadnjih letih za cca 40% glede na prejšnje stanje.

Sicer smo pa tudi to že vedeli.

Skratka – pesek v oči par excellance.

Vsi se zavedajo da je vrag odnesel šalo, vedo da se bo iskalo vzroke za katastrofo kateri bomo priča v naslednjih tednih ko bomo vsak dan šteli mrtve v stotinah, oddaja je bila poizkus oprati se pred narodom in zgodovino, ve se kdo je spodbujal in kako je spodbujal nespoštovanje ukrepov tudi te slike še nismo pozabili

(https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fsiol.net%2Fmedia%2Fimg%2Fdf%2F4e%2F3ac944e4fa09de1c7acd-sd-brez-mask-v-solah.jpeg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fsiol.net%2Fnovice%2Fslovenija%2Fepidemiologinja-beoviceva-o-pozivu-fajonove-zalostno-in-nenavadno-534827&tbnid=WNvtDAYLusMIHM&vet=12ahUKEwiJz43545T0AhXOnaQKHXbWAUgQMygAegQIARB6..i&docid=YKIjXHUxwE73gM&w=680&h=679&q=za%20%C5%A1olo%20brez%20mask&client=firefox-b-d&ved=2ahUKEwiJz43545T0AhXOnaQKHXbWAUgQMygAegQIARB6)

New Report

Close