Najdi forum

Popay

A ti si pre fontano….
[/quote]
Bil dokler je dezevalo
[/quote]

Čak mau, pa ne moreš kar tako, če se nisi prej slišal z dekleti, pa to je virtuala, nč otiplijivga in realnega, v bistvu bi bilo pozitivno presenečenje, če bi punce res tam bile, 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} šans, da res stojijo za svojimi besedami in 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da ne, sej veš kako je z ženskami, one ga bi mele not, ne bi pa rade, da jim ga porineš not.
Pokazale so voljo, rade se igrajo z domišljijo, to je tud vse, ni pa rečeno, da si nekje v svoji notranjosti res ne želijo tisto, kar pišejo, samo, v reali je pa to malo težje realizirat.
Jst temu pravim, ženski trenuten preblisk, hehe, pri katerem je treba bit zelo previden, v smislu prej, da ne bo tako kot pravi, kot, da bo tako kot pravi, hehe.
Ni problema jst te častim pivo al pa drugo pijačo, če kej u Ljubljano uletiš ob ljubljanci na soncu, ko je promenada dobrih bejb mimo dnevno na sporedu, hehe.
Veš kako pravjo na balkanu, nema đabe ni u stare babe, hehe, v sloveniji pa tisto, nenene, ne boš ti men zizike majal, heeh, ženske držijo tempo in razpoloženje moškega, kot dirigent, ki dirigira orkestru.

Te prosim, da se ne družiš s tem starim butlom, ti dam rajši jaz za pivota v promenadi, bova gledala, ti babnce, jaz tipe, kakšno rekla in to je to. Samo butla ne vabi nikamor. Itak se pa ne bo oglasil niti tu, ker ga čez vikend žena ne pusti, razen če bo njegov gost kaj v njegovem imenu blebetal.


Ni problema, samo pri pijači imam jst pravilo, da vedno plačam jst ženski, ne ona men, je pa tako, če sm z žensko v družbi, ne gledam drugih žensk, ker to je še za mene, pod nivojem. Vem jst, kako se more človek obnašat v družbah v katerih se nahaja, hehe.

he, he , he otroci cvetja uživajte v cvetju tale popaj ma vas rad.

drug drugega programiramo

Te bomo počakal s pivom u rokah 🙂
[/quote]

Prpe kje ste? Ustrasile dezja?? !
[/quote]
sori, mene mož ni pustil :((

Prpe kje ste? Ustrasile dezja?? !
[/quote]
sori, mene mož ni pustil :((
[/quote]

Hehe, ta je dobra, to je ista fora kot enkrat, ko smo bili mulci, na plesu z družbo na morju na terasi enga hotela z živo muziko, pa greva s kolegom do enih dam za sosednjo mizo, prosit za ples, jst sem že nakako vedel , da bova pušnla, sva bila preveč zelana za njih, heeh, kolega pa zapel, da glava boli, greva, greva,…. pa ajde, da naredim nejmu uslugo. Prideva, jst takoj košarco fašem, kolega pa onemi, ko mu je ta, ki jo je prosil rekla, nemam vremena, hehehe…. evo pa sem se orng nasmejal, dons, hehe, ko se spomnim te scene in tiste face od kolega, zarad odgovora, hehe….
Smejem se pa tud za to, ker se mi zdi, da ti nisi četrtinka, heeh…


sori, mene mož ni pustil :((
[/quote]

Hehe, ta je dobra, to je ista fora kot enkrat, ko smo bili mulci, na plesu z družbo na morju na terasi enga hotela z živo muziko, pa greva s kolegom do enih dam za sosednjo mizo, prosit za ples, jst sem že nakako vedel , da bova pušnla, sva bila preveč zelana za njih, heeh, kolega pa zapel, da glava boli, greva, greva,…. pa ajde, da naredim nejmu uslugo. Prideva, jst takoj košarco fašem, kolega pa onemi, ko mu je ta, ki jo je prosil rekla, nemam vremena, hehehe…. evo pa sem se orng nasmejal, dons, hehe, ko se spomnim te scene in tiste face od kolega, zarad odgovora, hehe….
Smejem se pa tud za to, ker se mi zdi, da ti nisi četrtinka, heeh…
[/quote]

nisem prava četrtinka 🙂 ampak mi je všeč, da sem te spravila v smeh in lepe spomine

Hehe, ta je dobra, to je ista fora kot enkrat, ko smo bili mulci, na plesu z družbo na morju na terasi enga hotela z živo muziko, pa greva s kolegom do enih dam za sosednjo mizo, prosit za ples, jst sem že nakako vedel , da bova pušnla, sva bila preveč zelana za njih, heeh, kolega pa zapel, da glava boli, greva, greva,…. pa ajde, da naredim nejmu uslugo. Prideva, jst takoj košarco fašem, kolega pa onemi, ko mu je ta, ki jo je prosil rekla, nemam vremena, hehehe…. evo pa sem se orng nasmejal, dons, hehe, ko se spomnim te scene in tiste face od kolega, zarad odgovora, hehe….
Smejem se pa tud za to, ker se mi zdi, da ti nisi četrtinka, heeh…
[/quote]

nisem prava četrtinka 🙂 ampak mi je všeč, da sem te spravila v smeh in lepe spomine
[/quote]

Lej ti njo hehe…si še mene nasmejala 🙂 drugač pa nimam moža, sm samska 🙂

Butl TM tebe kje si bil???

Te bomo počakal s pivom u rokah 🙂
[/quote]

Prpe kje ste? Ustrasile dezja?? !
[/quote]

Kje si bil??

Popay kje si pa ti biu?

Ajde, če si prava četrtinka, pa skor ne verajmm, da si, evo odgovor, kljub temu, služba isto kot zdej, hehe, pa itak ne grem nikamor, če ni ziher, obstajajo varovalke, ki v virtuali ne pregorijo, pregorijo pa po tem, ko vidš, da si đabe porabil čas in prišel pogledat svojo senco tja kamor si prišel, hehe.
Kakor koli, važno, da je dobra volja, itak pa pivo vsepovsod točjo, ni nam zarad tega glih na okoberfest it, hehe.

Vedno znova me Popay nasmeje…nisem rada v gužvi žensk, okol moških…toda Popay, ne morem, da vas ne pohvalim 🙂

Sm ljubica 🙂 a sm zdele prava? 🙂
Drugač pa ja, pivo točjo vsepovsod 😉

Hvala iii.. tii, hvala, zato pa smo tukej, da si popestrimo dneve in se zabavamo, znamo se pa tud poglobit v žensko moške probleme ampak sej teh sploh ni, to si eni kar izmišljajo tako za šalo malo, med nami je sam idila, posebej v vodoravnem položaju, edin malo je zakomplicirano priti do tega položaja, hehe.

https://www.youtube.com/watch?v=yG0oBPtyNb0

Sm ljubica 🙂 a sm zdele prava? 🙂
Drugač pa ja, pivo točjo vsepovsod 😉
[/quote]

Tist z ljubico je šala, da neboš zdele mrknu 🙂

Sm ljubica 🙂 a sm zdele prava? 🙂
Drugač pa ja, pivo točjo vsepovsod 😉
[/quote]

Aha, zdej pa si prava in kje si ti bila včerej, ko je ButlTM tako besen, hehe…, pivo pa itak, ima da pade, čeprav sem ravnokar spil 2 deci jagodovga soka, sej veš, moški more bit sladek, da ga ženska z užitkom obliže,, hehe.

Sm ljubica 🙂 a sm zdele prava? 🙂
Drugač pa ja, pivo točjo vsepovsod 😉
[/quote]

Aha, zdej pa si prava in kje si ti bila včerej, ko je ButlTM tako besen, hehe…, pivo pa itak, ima da pade, čeprav sem ravnokar spil 2 deci jagodovga soka, sej veš, moški more bit sladek, da ga ženska z užitkom obliže,, hehe.
[/quote]

ButlaTM ni blo učeri 🙂
Popay sladk pa moraš bit, če mogoč uleti kašna bejba 🙂

Popay rad sliši, da ga ženske pohvalijo. Pa tako skromnega se potem naredi, kdor zna pač zna … 😉

Aha, zdej pa si prava in kje si ti bila včerej, ko je ButlTM tako besen, hehe…, pivo pa itak, ima da pade, čeprav sem ravnokar spil 2 deci jagodovga soka, sej veš, moški more bit sladek, da ga ženska z užitkom obliže,, hehe.
[/quote]

ButlaTM ni blo učeri 🙂
Popay sladk pa moraš bit, če mogoč uleti kašna bejba 🙂
[/quote]

Čaki, a ti si kao bila včerej, pa zdej pa res ne vem komu verjeti in kje je savinjčanka…. Kaos…

Popay rad sliši, da ga ženske pohvalijo. Pa tako skromnega se potem naredi, kdor zna pač zna … 😉
[/quote]
Pa sej jst sem skromen, včerej sem igral đekpot, pa spet nism nč dobil, če bi pa dobil , pa itak ne vem kaj bi z kešom , še novga avta se mi ne bi dalo kupit, ajde edino mogoče kakšno jahtico, drugo bi pa investiral v proizvodnjo, da se lahko ljudje zaposlijo, hja, kaj čes, otrok socializma, hehe.

Popaj a si frej to me zanima.

Mah,.. lej .. težko vprašanje, hehe, moja duša je vedno frej. A v Tuzli še obstaja klub Sloboda!?

Ja obstaja.
Torej nisi frej imas zensko nisi porocen otroc veliki.in ce *e zapletes z eno k ti je bomba je pac to to.ona ne ve si pa se boljsi v postelji znjo

Hey, Popay, po moje je tole mal škatljivo vprasanje; pazi kaj boš odgovoril, ker bo v vsakem primeru narobe. Ha ha.. Berem tale vaš ponesrecen randi – sama zmeda, ker tebe ni bilo tam. Sem zihr, da bi ti že znal celo jato skup dobit.

Jz sem šla tja, en me je ogovoril pa sem ga vprašala, a si ti Butl? Pa je neki zamrmral in šel. Tk da sem pol uskočla v eno družbo, tuki se itak vsi poznamo, sem domačinka. Mi smo se imel prav fajn, lepo pod šotorom smo se zabaval. Men je kul, če kdo pride pride, drugače pa je dost folka za hec.

New Report

Close