Najdi forum

Popay

Popay, kdaj boš pa nas ženske na drink peljal?

A si ti butl?
Omg, dobra!

Butl k butl, čez vikend mrkne, čez teden ima pa cajt. Patetik pač.

Niso vsi ko popay, ki gre čez vikend v službo, da vas lahko zabava.


tako si jaz nekoč dopisujem z brezveznjakom, pošlje mi sliko … potem pa ga vidim v mestu in vprašam: a si ti brezveznjak? on reče JA … kolegici, ki je bila z mano, ni bilo nič jasno :)))

Hey, Popay, po moje je tole mal škatljivo vprasanje; pazi kaj boš odgovoril, ker bo v vsakem primeru narobe. Ha ha.. Berem tale vaš ponesrecen randi – sama zmeda, ker tebe ni bilo tam. Sem zihr, da bi ti že znal celo jato skup dobit.
[/quote]

milaa, …. a veš, da res, tako, da ne bom odgovoril, hehe, je pa to zelo boleče za mojo fer play religijo, hehe ampak kot pravm, važna je duša, ta je vedno frej, hehe. Ta randi pa itak, bi že uštimal, če bi bil tam, edin če ButlTM ne bi preveč utrujal s porivanjem, hehe….

Tecy

itak, to je kot na igrišču, takoj vidš kdo je dirty player in kdo ni, tukej je pač vrstni red črk nametan na ekranu, hehe

savinjčanka

če si ti, svetovna fora, a si ti Butl, hehe… dobra….

Aperol
spritz ob Ljubljanici (to besedo pa prvič vidim, a to kao neki spricer al misliš, da tipom špricne, ko opazuje sprehajalke ob ljubljanci)
Evo, odpeljem vas na drink, ko dobim regres, hehe….

to bi tako nekako zgledalo ob Ljubljanici

https://www.youtube.com/watch?v=drxrU0Og80s

butl
čez vikend

jp, zabava se lahko začne, oz., sdons počivam, včeraj poldan je bilo naprorno, hehe..

ajd še eno balado za dušo…

https://www.youtube.com/watch?v=JlCP-aRaUqg

Popi aka smo vse picene nate.Kaj nam to delas no
A ti je kera padla u uco da, b jo rd spoznal.
Mene npr. No kera je povedi

Sem mislil ,da je šla tema že v pozabo, paaa….

Popipopoi…..,
men ste tukaj vse dobre, po nikih in stilu pisave se pa kdaj vklopi erotočna domišljija, hehe. Ne bi o jebozovnih ženskah v virtuali, torej tukaj ampak uživam v debatah z vami, ker ste zrele ženske in na tem čveku ni malinovcev, veš tisto,…. haloooo pa izbuljo oči, hehe in še bolj fajn je, da se tukaj v bistvu pokaže prej natur karakter kot v reali….., kritike me ne motijo, pohvale me zmedejo, ker dvomim, da bi v reali bili tako navdšeni nad mano, sem pa jst v bistvu čustven človek, no čustva se izklopijo, ko vidim, da imam opravka z psihično nestabilnimi ljudmi, pač, po moji osebni presoji, spoštujem vse, k istojijo za svojimi besedami in niso glumci.
Ta čvek je najbolj sproščena virtaualna realnost med žensko in moškim v tem prostoru za moje pojme in uživam v njem,…. pri meni je pa itak klasika, v smislu…… Popay ma vas rad, vse, posebej ženske, če ne bi bilo žensk, tud mene tukej ne bi bilo, hehe…

Rule 16 😉

Mi boš hvaležen.

Rule 16 😉

Mi boš hvaležen.
[/quote]

Ni panike, sem omenil, da mi je ta čvek glih zato všeč, ker ni malinovcev, odgovrim pa vsakemu, ki me kaj vpraša, sem ti hvaležen, zdej, pa …treba delat, ni druge, ajd, hehe..

Pa te imamo. Pravi kurbirček.😄

Ni panike, sem omenil, da mi je ta čvek glih zato všeč, ker ni malinovcev, odgovrim pa vsakemu, ki me kaj vpraša, sem ti hvaležen, zdej, pa …treba delat, ni druge, ajd, hehe..
[/quote]
Ne bi ti malo poservisiral te stare monovske babe, ko nisi aklih, kaka je, samo da je, saj se ne bi kaj prida odrezale, bi pa bile malo manj jeznorite.😅


Ne bi ti malo poservisiral te stare monovske babe, ko nisi aklih, kaka je, samo da je, saj se ne bi kaj prida odrezale, bi pa bile malo manj jeznorite.😅
[/quote]
Najlepšo na Monu. 😛 Od kar je ona v igri, ga druge ne zanimajo. 😉


Najlepšo na Monu. 😛 Od kar je ona v igri, ga druge ne zanimajo. 😉
[/quote]
Ne bi hotel vedet, katera je nalepša med najgršimi satrimi babami, da si kvarima apetit.😅

Hudoo, iz kje si pa to temo potegnil ven…. Samo je pa svetska fora v njej…

savinjčanka….,
vpraša, a si ti Butl, dobr sem se nasmejal, hehe…. Sm zdej sm registriran, pa morem bit resen, hehe…


Najlepšo na Monu. 😛 Od kar je ona v igri, ga druge ne zanimajo. 😉
[/quote]

Imamo najlepšo na Monu?

fenomenalna pi.č.ka, če se da abjajcat — vse lezbe bi bile nore nanj ☺

Imamo najlepšo na Monu?
[/quote]
Imamo, imamo. Ima grd karakter. 😣


Imamo, imamo. Ima grd karakter. 😣
[/quote]

Viharni?

Viharni?
[/quote]
POPAY

zato obvlada bejbam všečni čvek ☺


Štepa lepo, ona je pa največja pederka na Monu, rada ima muškarce, čim več. 🤣😂😃😄😍


Štepa lepo, ona je pa največja pederka na Monu, rada ima muškarce, čim več. 🤣😂😃😄😍
[/quote]

Katera je lepa?

Ooo, da pa pride Lepa Brena pogledat, kdo je Popay, pol je pa treba njen komad nalimat.. Paa, nism topel, jst sem dobesedno vroč, ko imam žensko ob seb, tukej ni zajebacije…

https://www.youtube.com/watch?v=kRPDn96NJjg


Najlepšo na Monu. 😛 Od kar je ona v igri, ga druge ne zanimajo. 😉
[/quote]
Ktera je to Popay?

New Report

Close