Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek popoldanska gmajnica

popoldanska gmajnica

Sameva……dežek se je izzlil…grozno soparno je postalo…sonče je posvetil..nič več bliskanja, grmenja…Na še malo pajčevine ometem pa mal počakam ,mogoče koga srečam??’…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, pa še tema se dela pa me je strah 🙂

Ku kuc..Evo mene…avno oz direkcion iz vrta…Komej sem še kaj vidla..ampak moja džungla dobiva spet normalen izgled.
Nč me ni blo strah zajči..maaaaa tako je pasalo malo miru..uhhh bi kar ostala tam..heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čau Muca, kako je bilo ?

o čauuu nagajivec…ma bilo je oki…Mal kopanja,mal lenarjenja..mal mi je avto crknu..mal smo delal..v glavnem pa za otroki skakal…
Aja blo je tud mal bolehno…še zdej mam dva bolnika v postelji,začel je mali potem sta skup nadaljevala…
Ja za enga člana nas je več a ne! Zajčka mamo tistega pravega ,drgač za papat ampak je čist micen..zdej pa he velik veselja z njim…kaj češ..otrok si ga je tako zaželel..dedija je prepričal in očija..pa ga mamo zdej.Eko!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close