Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Popoldanski počitek

Popoldanski počitek

Ker sem na forumu že zasledila vprašanja, kje bi se lahko preživelo kakšno urico na samem s svojim partnerjem, vam z veselje sporočam, da je na voljo povsem nova lokacija v središču mesta. Diskretnost popolnoma zajamčena, ne rabite dajat nobenih podatkov, samo pokličete, se dogovorite za termin in prevzem ključa in potem….. uživate! Koga zanima?

ker nikol ne veš, kdaj ti kaj prav pride – povej!!!

Ja, povej za vsak slučaj….

Kaj te zanima? Verjetno telefonska, a ne?
031/545-173

Hvala!

Malenkost.

Haha, se ti mudi;), glej da poveš kako je bilo!

Ja, le povej, mogoče pa še koga zamika, da izkoristi priložnost. No, jaz sem tam že bila in je fino. Stanovanje je lepo, čisto in res na takem mestu, da tudi če koga srečaš ni sumljivo.

UŽIVAJTE!

Kot sem že na starševskem čveku povedal, da je naivnost ljudi neomejena, je očitno tud pri “seksu v mestu” 🙂

Kar se mene tiče mi je stvar zelo jasna. V oglasnikih dobiš kup ponudb za take “sobice”. Le zakaj? Ker tam definitivno ni nobenih skritih kamer, fotoaparatov in tam tudi definitovno ni nobenega, ki bo kukal skozi ključavnico, okenca in ostale “skrite luknjice”.

ajajaj….

no, tole kukanje in snemanje je mene tud zanimalo…kako veš, da te nihče ne “snema” – tako ali drugače?…

Ajoj….
V oglasniku ni takih sobic. Je hotla prijateljica sicer oddati oglas, pa ji ga niso sprejeli. Kar se pa snemanja tiče… ne vem, no…. tuki ga ziher ni! Kako pa veste, da ni kamer v kakšnih motelih? Pa tam moraš še podatke pustiti na recepciji.

V hotelih dobiš sobico bolj naključno in hotelu se gre, da bo posloval tudi jutri in ne samo danes. Poleg tega so sobice v hotelih enostane, ni skritih kotičkov. Pustiš jim svoj naslov, pa kaj? Jaz pustim v hotelih svoj naslov ker poslovnim partnerjem najamem sobo.

Koliko te je pa stalo? Meni namreč tvoj primer dobesedno diši po tem, da si nekdo prav “želi” dajati take vrste sobic v najem…

No, kakor veš.
Več kot, da garanitram, da ni NOBENIH skritih kamer, kukal in kaj vem česa še vsega, pač ne morem. Na vas pa je ali sumničite ali pač verjamete.
Kakor pri vseh stvareh v življenju. Lahko napletaš slabe variante na katerokoli temo, ali pa zaupaš.
Aja, pa jaz nisem nič plačala, ker oddaja stanovanje moja prijateljica. 🙂

Saj boš menda zraven, skuštranka, kaj naj ti pol govorim, hahaha

Joj, čist sem pozabila saj res, komaj čakam;)))))))))))), jaaaaaaaa, haha.

Že zdaj vzdihuješ?

Khm… Evo, prijateljica je našla najemnika za daljši čas in žal (za nekatere!) ponudba ni več aktualno, za druge pa ni več dvomov o tem ali bi jih pri njihovem veseljačenju spremljala kamera.

To mi je všeč, ko nekdo anonimen na forumu izjavi, da nekaj GARANTIRA:)))))))

Koliko je lahko vredna garancija anonimneža?

Ne drzi cisto, podatkov ni treba puscat vsepovsod. Ponekod pac dejansko ravnajo tako, kot da je gost kralj ;-)))

A ti to sebe ponujaš zraven ali …?

Mene pa zanima, če je kdo od vas sploh že klical na to številko, ki jo je dala Poldka??
Mogoče pa je Poldka neka dobra duša in je želela res samo pomagati tistim, ki to potrebujejo,take usluge-sobica, vi jo pa sedaj napadate, še predno ste stvar preverili.Sicer nisem brala vseh odgovorov, zato sory, če sem kaj zamešala;))

Sem. Mislim, da je kar pošteno! Za vsak slučaj….
Si tudi ti?

Ne nasedaj tistemu, ki se sam ponuja!

Tudi v oglasniku se sami ponujajo, mislim. Nikoli pa ne veš, saj te veliki brat zasleduje povsod, še v trgovini, garaži, bencinski črpalki…, na internetu!!!!

Maš prav! Ampak je še zmeri bolje, da ti presenetiš hotel, kot pa da hotel preseneti tebe… 😉

New Report

Close