Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu porednica…

porednica…

rada sem poredna…zapeljujem, provociram…

vas moške jezi, če ženska koketira ali takoj sprejmete igro, heheheheheh

ja neznansko nas jezi, a si zdej srečna in potešena, ko si tako poredna in zapeljiva, joj kolk si cool, ne moremo se ti več upirat mi tipi vsi slinasti in potrebni tebe:-)))))) halooooooo…

sedaj sem pa res potešena:))))))))))))))))))))))))))))

Vsaka je rada mal porednice…in moškim to ugaja, hudo je le, ker imamo svoje meje in takrat pa zna marsikdo zamert in nam rečt zakaj smo sploh začele, če ne gremo do konca.Ampak meni je največji izziv,užitek se z nekom igrati, provocirat, zapeljevati, koketirat… in nato reči stop v nekem določenem mojem trenutku, to pa moške iznori;)) , seveda pa so tudi moški, ki jih to nič ne gane, sto ljudi sto čudi;)), kaj čmo, vsi res ne mormo biti poredni-pridni…

o pa ja! Kar igračkala se boš z vsemi, misliš?!?

tipi se slinte okoli nje, jst sm ji pa fovš, ker vsi mislite, da je ona kul, v resnici sm pa jst še bolj kul….. ah ah:P

Potem so pa posilstva in jok!

Jaz mislim, da je to zelo nevarna igra, kajti če se misliš igrati z moškim in ga rajcati do konca, potem pa rečt “stop” se mi zdi kot bi z vžigalico mahal pred bencinskim oceanom – za svoja dejanja moraš odgovarjati!

Pa ne govorim za posilstva, ki se zgodijo takrat, ko moški napade dekle na ulici ali jo preseneti itd; pač pa takrat, ko ga v baru/diskaču/… skoz rajcaš, potem pa ko vidiš da je že čist v igri, pa “konec”!

Če ne misliš do konca iti, potem naj ostane pri nežnem spogledovanju, ne pa da mu z joški “po nesreči” zagrabiš une in ga rajcaš gor dol……..to je prispodoba! Ve se kaj hočem reči, ne?

Lp

Ve, ve… punce, splooh niste resne…

Potem pa se sprašujete, zakaj se moški, ko vas podrejo, shladijo in odidejo, prej pa so bili vsi “zaljubljeni”, topli, sladki itd…

To je nekak naša različica vaše “igrice”.

1 : 1

ma, pa res samo nakladanje zadnje cajte tu tgor… pridem po enem mescu, pa še tokrat na čisto lepo vprašanje kup brezzveznih odgovorov

evo, jaz pa tak mislim, ni baba tista, ki pošteno ne koketira (:-P)

Bravo NUOVA, 1000 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} se strinjam s tabo!! Pametna punca si

torej ti nikoli ne koketiraš???

mimogrede…eno je koketiranje, zapeljevanje…čisto nekaj druga pa je, če začneš opletati s svojimi joški in se razkozavati…jaz sem govorila o koketiranju in zapeljevanju, kar počne 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk…

Nuova, niti pod razno ne misliva enako, ko rečeva -razmišljava o porednici;)).
Zame je porednost vse drugo od tistega kar si opisala ti, to kar opisujes ti je zame že pokvarjenost, izzivanje brez meja…tako kot pravis z ognjem in v takih primerih se resnicno lahko tudi hudo opečeš, kot si napisala že ti.

Jaz na to gledam drugače in ko rečem da sm rada tudi porednica, sem vse drugo kot pa taka kot jo imas v mislih ti…ja, besede in misli so razlicne, sploh takole na daljavo.

Sem taka ku ti;))

Ja sonček, tudi jaz sem te tako razumela,mogoče bi morala napisati raje nagajivost…kajti ob besedi “porednica” dobijo nekateri pike na kožo;)), ampak ob nagajivosti zraven sodi tudi občasna porednost;)), tisto nedolžno spogledovanje, igranje dveh, je kot začimba na neki hrani, ne pa ogenj, ki bo vsak hip zakurjen. Nagajivost da dnevu poseben pridih, kdor tega nima, izgublja marsikaj.Seveda pa je spet beseda nagajivost večumna, za nekoga je to, za drugega je to, zame osebno je nekaj zaradi katerega je lepo obema, vsem, nihče zaradi tega ne trpi, ravno obratno, dan je lepši, bolj poln, živ in taprav!

Mm imaš prav, kot sem že napisala… je “igra dveh” to kot začimba na hrani, le kakšna je jed brez soli, kaj šele brez začimb, bljakkkkk;)) in ej, tudi moški mora biti tak!

Ne ne, jaz nisem tak, jaz bi se samo s tabo!

Samo ena začimba ne pali, jih mora biti več, zato:
Eden sol, drugi poper, tretji sladkor, lčetrti….

Saj si mislila tako?

čim več tem bolje;)), ampak, da je še vedno okusno…

Jasno JAZ-ka, samo da se razumeva! Pa ti meni odgovarjaš?!? Kar topim se od sreče!

Prosim, ne stopi se mi, saj nisi sladoled;))

Samo še kapljice so ostale od mene ko te takole berem, ljubezen moja!

No sej zarad mene se lahko igrate, sam da bo fer igra za oba. Jaz če koga osvajam/koketiram, potem mi je všeč in bi šla z njim “kamorkol”.

Če pa mi je samo do igre, in se igračkam,….potem se lahko tudi on igračka z mano….oba po svojih pravilih lastne igre ne?

J, to je res zanimivo, meni se tudi zdi, da to zenskam pase, meni tudi, ceprav ko pa pride do situacije zares, potem pa po navadi stisnem prpo in grem, verjetno za rajcanega moskega to katastrofa, ampak, druage pa je brez veze, potem opa ni vec fore, enostavno,.

Zdej me ne gane, ker mam doma zrezek in ne rabim sendvica (kot je nekdo napisal) :)) …prej me pa tut ni ganilo, ker sem kmal porajtal te “igrice” in nisem hotu nobeni dat uzitka… 🙂

zakaj zenske postavte lahko neke meje.da bi pa moski enkrat v dolocenem trenutnku reku stop bi bil pa najvecji prasec…..ene “kao” lepe neki zapeljujete itd pol pa kdo navali na vas…se delate pa vse nedolzne….GET REAL

New Report

Close