Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poročil bom povprečno, DA IMAM MIR

Poročil bom povprečno, DA IMAM MIR

Dovolj mi je vprašanj, buzeriranj teh joškastih med. sester in celo namigovanj od strani starejših moških da če kaj želim lahko dobim. FUJ.

Poročil bom povprečno, mlado, da bo prstan in da bo MIR. sveti mir pred svetom in konec teh pritiskov. Ne zdržim pritiskov po konstantnem sekksu, vsiljevanj, potrebujem NEDOLŽNO MLADO da me ščiti. Sam ne morem.

Provokatorski bukselj

slovenski jezik je precej napreden, kar se raznih patriarhalizmov tiče in je prav, da se reče, da sta se dva poročila, oz sem bom poročil z, kar takoj vzpostavi domnevo, da gre za dva enakopravna partnerja, ki skleneta pogodbo o medsebojnih razmerjih. Marsikateri drugi jezik pa uporablja lastniško naracijo, ki je očitno monovskim bukseljnom bližja. Dajte malo stopit iz srednjega veka, tudi v vaših izvornih državah so že.

Časi se spreminjajo in mi z njimi, boš spoznal in sledilo bo razočaranje. Ali morda le hinavsko iščeš device za šiljenje svojega hinavskega pisala?

Odgovor na objavo uporabnika
Doktor medicine, 07.05.2024 ob 10:08

Dovolj mi je vprašanj, buzeriranj teh joškastih med. sester in celo namigovanj od strani starejših moških da če kaj želim lahko dobim. FUJ.

Poročil bom povprečno, mlado, da bo prstan in da bo MIR. sveti mir pred svetom in konec teh pritiskov. Ne zdržim pritiskov po konstantnem sekksu, vsiljevanj, potrebujem NEDOLŽNO MLADO da me ščiti. Sam ne morem.

Si ti doktor medicine, ja. Ravno tako kot jaz papež.

Avtor, a si musli? Glede na besedišče, si ali iz srednjega veka ali pa si musli.

Odgovor na objavo uporabnika
a si musli, 07.05.2024 ob 11:08

Avtor, a si musli? Glede na besedišče, si ali iz srednjega veka ali pa si musli.

Tole bo držalo. Kakšno povprečno? Kakšno je to merilo?? Zelo borno izražanje domnevnega doktorja :).

New Report

Close