Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poročna obleka Kate Middleton

Poročna obleka Kate Middleton

Meni je bila tudi sestrina obleka super vsec.

Nimam pojma o modi po 15 letih šivanja? Ravnokar šivam obleko zase za poroko (ne poročno) in da boš imela veselje, bom pripopala kakšno slikco. Raje se sedaj ugrizni v jezik.

P.S. Imam ravno toliko kil kot Kate in stalno poslušam, da sem presuha. Kaj čmo…

Čudovita je, tudi sestra mi je bolj všeč. Se čudim, da se ni Vilči za njo odločil.

Joj, babe, kako ste smotane!!! Vse je tudi stvar okusa, mar ne????

Meni je Kate naravnost lepotica. Tudi poročna obleka je zelo lepa.
Na tej povezavi se lepo vidi, kako je lepa. http://www.rtvslo.si/zabava/iz-sveta-znanih/kraljevska-poroka-v-zivo-william-v-cerkvi-caka-svojo-kate/256380

Edino malo se mi pa res preveč zdijo špičaste košarice za joškice. Drugače pa super. 🙂

Sama osebno bi tudi raje imela takšno, kot njena sestra, ker je bolj sexy, ampak za Kate se to verjetno ne bi spodobilo. 🙂

Košarice so slabo podložili, pa kakšen zmeren push-up bi prav prišel pri tem stilu. Ampak za kraljevske neveste se to ne spodobi 🙂
Krilo pa super zgleda!

Huda, ta Pippa, ni kej…

http://www.youtube.com/watch?v=WmbIAsRoUEA

Huda, ta Pippa, ni kej…

http://www.youtube.com/watch?v=WmbIAsRoUEA%5B/quote%5D

Krasnaaaaaaa je, ona in obleka tudi.

Mum1, šivaš?

poročna obleka je bila zelo lepa, samo še vedno ne vem, v čem je fora dolgih vlečk na takih porokah. od sestre obleka je bila sicer tudi lepa, ampak zelo nepraktična za vse tiste štenge pa prepogibanje. vsaj meni se je zdelo, da je imela nekaj težav.

Meni je bila tudi sestra zelo všeč. Ampak pri taki obleki, kot jo je imela je vsak špehec viden iz helikopterja, tako da takšno obleko si lahko privošči nositi samo res suha ženska, pa tudi preveč majhna in s kratkimi nogami ne sme biti.

Ja, zdaj takoj grem v akcijo! Poroka je naslednji teden, zato bo treba pljunit v šivalni stroj :)))))))))))

ste že pozabili kako je končala Diana?

’My husband is planning an accident in my car’: Diana’s sensational letter is revealed in full

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

pa kaj vam je pa tako všeč na sestrini obleki, meni je prav dolgočasna in brezvezna, kot en žakelj, nič posebnega. ona pa en kup kosti, vsa anoreksična

kate je bila pa lepa in njena obleka tudi

Nimam pojma o modi po 15 letih šivanja? Ravnokar šivam obleko zase za poroko (ne poročno) in da boš imela veselje, bom pripopala kakšno slikco. Raje se sedaj ugrizni v jezik.

P.S. Imam ravno toliko kil kot Kate in stalno poslušam, da sem presuha. Kaj čmo…[/quote]

Ha ha ha, po 15 letih šivanja, misliš, da ti to daje pravico da sodiš izdelek nastal v modni hiši Alexandra McQueena? buahahahahahahaa, ta je pa dobra!

In kako veš, koliko kg ima sedaj nč več Kate pač pa h.h. princess Catherine? si jo mar potežkala dans zjutraj? In kaj potem če imaš isto kil kot ona? joj ste ene butaste, pa res……

No, kje pa je tvoja slikca? da se še enkrat posmejim.

kje ste pa slišale daje bila obleka od mcqueena?! nazadnje so sem brala o njej, je bila ena ženska kreatorka v igri. sicer ne vem točno, kake so navade, samo taka poročna obleka ni nekaj, kar snameš z obešalnika v butiku, dizajnerji stojijo v dolgih vrstah pred nevestinimi vrati in grem stavit, da sami vodijo pomerjanja in to. ne vem no, ni mi logično, da bi dala delat obleko asistentu mrtvega dizajnerja.

Nimam pojma o modi po 15 letih šivanja? Ravnokar šivam obleko zase za poroko (ne poročno) in da boš imela veselje, bom pripopala kakšno slikco. Raje se sedaj ugrizni v jezik.

P.S. Imam ravno toliko kil kot Kate in stalno poslušam, da sem presuha. Kaj čmo…[/quote]

Ha ha ha, po 15 letih šivanja, misliš, da ti to daje pravico da sodiš izdelek nastal v modni hiši Alexandra McQueena? buahahahahahahaa, ta je pa dobra!

In kako veš, koliko kg ima sedaj nč več Kate pač pa h.h. princess Catherine? si jo mar potežkala dans zjutraj? In kaj potem če imaš isto kil kot ona? joj ste ene butaste, pa res……

No, kje pa je tvoja slikca? da se še enkrat posmejim.[/quote]

Bi se strinjala s tem komentarjem. Če nekdo zna šivati še ne pomeni, da je modni strokovnjak. Poznamo ogromno primerkov, ki šivanke še od blizu vidli niso pa so hudi modni strokovnjaki. Ziher se pa ena šivilja iz slovenije ne more primerjati z modnimi kreatorji svetovnega formata.

Sicer sem pa vidla tiste obleke, ki si jih hotla sešiti za poroko pa lahko rečem samo kmečko, kmečko, kmečko. Šivanje ti prav nič ne pomaga, če nimaš okusa in občutka za modo.

Moje mnenje: Kate lepotica, obleka prekrasna, šopek tudi,( ali so bile šmarnice?), Pippa mogoče še večja lepotica kot Kate, obleka še poudari njeno gracioznost,sicer pa imata biti po kom lepi, saj sta starša zelo OK, ženin prav simpatičen, nežen dec, Harry pa izgleda navihan in naraven dečko…aja, danes mi je bil Charles veliko bolj simpatičen kot kdaj prej, oziroma nikoli mi še ni bil všeč, danes prvič, bolj star bol fejst, pa tudi Camilla me je presenetila s svojo opravo, mi je bila res šik oblečena….

Ena kvazi kmečka slovenska wannabe šivilja je od oka, tako na hitro preko televizije, podala hudo strokovno mnenje o poročni obleki. Da dol padeš. Umiram od smeha. Mislim, da bi morali tvoj vele strokovni komentar nujno takoj objaviti v vseh angleških IN ameriških časopisih. Nedodelana sti ti v galvi, če mene vprašaš.

Obleka mi je bila zelo všeč, tudi Kate mi je lepa ampak tudi moj stil bolj vleče h Pippini obleki, ki mi je bila res fenomenalna. Moram pa povedati, da mi je tudi ime Pippa čist hudo, no pri nas ne izpade dobro ampak kot tuje ime mi je pa res všeč.

Mi pa ni všeč tisto čudo na Williamovi glavi. Najgrše na moškemu, ki ima plešo mi je da vzdržuje dolžino las, ki so še ostali. Če že želi odbdržati te lase, ki jih še ima bi jih moral vsaj postriči čisto čisto na kratko. Meni je sicer všeč pobrito ampak najbrž se to ne spodobi. No resno, ne vem zakaj si pušča tistih 5 daljših las, postiže naj se na kratko pa bo prec boljše izgledalo, Drugače se mi zdi pa zelo uredu fant.

a rabš koj en foc okol ušes da se mal strezniš? Tle se ne pogovarjamo tko!!!

A se ti rada poljubljaš z lobanjo?

Sicer se strinjam z vsem, samo tole, da je William uredu fant ne. Pomojem je precej poln samega sebe, ker ima toliko denarja, ker je princ….da o tem, da lovijo nedolžne živali in jih streljajo za zabavo ne govorim. Namesto, da bi darovali kaj denarja za živali….jih raje sami ubijajo za golo zabavo. To mi vse pove o t.i. kraljevi družini. Bi rekla, da nimajo pojma kaj se po svetu dogaja, koliko trpljenja je…samo da se oni zabavajo in nič ne delajo, polni denarja. Človek, ki ubija živali za zabavo zame ni dober človek, pa naj bo to princ, kralj ali navaden smrtnik.

lepa…preprosta…kot oba….

Williamovi sestrični sta najbolj odbiti :))

[quote=”drejca

Kate Middleton je pred oltar stopila v elegantni obleki oblikovalke Sarah Burton. 36-letna oblikovalka je sicer kreativna direktorica modne hiše februarja lani preminulega oblikovalca Alexandra McQueena.Burtonova, ki je kot oblikovalka v modni hiši Alexander McQueen že od leta 1996, je hišo McQueen prevzela takoj po McQueenovi smrti, oktobra 2010 pa je že imela svojo prvo revijo, pred katero je bila menda precej nervozna, a jo je odnesla s samimi pohvalami modnih kritikov. Od leta 2000 je bila desna roka McQueena.

Za tiste, ki jih zanima sem besedilo kopirala iz današnjih novic.

No, mum 1 čakam, slike tvoje veličastne obleke, da se še malo posmejim……kje so???
al pa nimaš časa za popat slikce, ker te je vsa prestrašena klicala Burtonova in te spraševala, če je res falila korzet? mogoče te bo angažirala kot levo roko…… he he he

Evo še malo slikic, da boste res videle, kako je res obleka bila prečudovita……….

http://www.dailymail.co.uk/femail/article-1381851/Royal-Wedding-2011-Kate-Middleton-marries-Prince-William-dress-designed-McQueens-Sarah-Burton.html

New Report

Close