Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poročna obleka Kate Middleton

Poročna obleka Kate Middleton

Sicer se strinjam z vsem, samo tole, da je William uredu fant ne. Pomojem je precej poln samega sebe, ker ima toliko denarja, ker je princ….da o tem, da lovijo nedolžne živali in jih streljajo za zabavo ne govorim. Namesto, da bi darovali kaj denarja za živali….jih raje sami ubijajo za golo zabavo. To mi vse pove o t.i. kraljevi družini. Bi rekla, da nimajo pojma kaj se po svetu dogaja, koliko trpljenja je…samo da se oni zabavajo in nič ne delajo, polni denarja. Človek, ki ubija živali za zabavo zame ni dober človek, pa naj bo to princ, kralj ali navaden smrtnik.

[/quote]

Ti, to se pa čist strinjam. Imaš prav, sem pozabila na njihov hobi. Sem mislila, bolj v odnosu do Kate pa v primerjavi z njegovim zadrgnjenim fotrom, ki mu je bilo čisto vseeno za Diano. Na to sem pa res pozabila, se pa strinjam s tabo, me je simpatiziranje že minilo.

Za tisto, ki je spraševala nekaj o lobanji, prav glave ne poljubljam toliko kot recimo ustnice, ki pa nimajo veze s frizuro. Mi je pa bolj všeč pobrita glava oziroma postrižena čisto na kratko kot pa 7 daljšh las, ki štrlijo okoli pleše. Jaz mojemu že ne bi pustila, da tak okoli hodi:))

Evo še malo slikic, da boste res videle, kako je res obleka bila prečudovita……….

http://www.dailymail.co.uk/femail/article-1381851/Royal-Wedding-2011-Kate-Middleton-marries-Prince-William-dress-designed-McQueens-Sarah-Burton.html%5B/quote%5D

Prečudovita, krasna, lepaaaaa!

Kejt in Vili – VSO SREČO VAMA ŽELIM!
Danes sta že pokazala, da sta realna, ‘normalna’…….yes¨!!

No, mum 1 čakam, slike tvoje veličastne obleke, da se še malo posmejim……kje so???
al pa nimaš časa za popat slikce, ker te je vsa prestrašena klicala Burtonova in te spraševala, če je res falila korzet? mogoče te bo angažirala kot levo roko…… he he he

pa si ti kej u živlenu zašila de si taka poznavauka al si sam pamet najdla iz enih revij pa tele-v-i-zija

Joj, meni pa ni bila všeč obleka… enostavno mi čipke niso všeč… delujejo za moj okus starikavo. Sestrina obleka pa je bila za moj okus olala… bi morali skoraj zamenjati obleki 🙂

Saj boš imela svoj trenutek (upajmo) – pa takrat obleci, kar češ! Koga briga tvoj okus?

Saj boš imela svoj trenutek (upajmo) – pa takrat obleci, kar češ! Koga briga tvoj okus?[/quote]

Vprašaje je bilo: vam je všeč?
Ne ni mi všeč…
Mnogim je všeč pa zato nimam želje drugim soliti pameti, zato sem napisala, da ni bil moj okus
Svoj trenutek sem že imela brez tvojega upanja, ker kaj koga briga tvoje oklepajno upanje. In ne boš verjela: oblekla sem, kar sem hotela in ne tisto, kar je bil “predpis” 😛

[quote=”drejca

Sej je bilo že pred leti polno ugibanj in pisanj v britanskih tabloidih, katera mu je bolj všeč, ali Pipa ali Kate. S Kate je pač preživljal že od začetka po šolskih obveznostih več skupnega časa in zadeva se je razvila, kot se je…… Kate je za Britanko prava lepotica, vendar Philippa pa še bolj 😉 In Vilči to dobro ve 😉 Ma pač sedaj obe v svoji bližini, kar je tudi dobra kombinacija 😉

Kakorkoli – vso srečo jima želim in naj uspešno krmarita skozi zakonski jarem 😉

Glede obleke pa. protokol ne dovoljuje “podloženih ali korzetiranih” zgornjih delov obleke – in pri Kate je res izgledalo, kot da je “cicike doma pozabila” – preprosto tisti štrleči šivi v bradavičnem delu, brez oblike in opore so pokvarili izgled obleke v celoti.

Prelepa obleka za razliko od Megan, ki je bila vsa razvlečena.

Meghan je nosila veliko lepso obleko zvecer na sprejemu. Ce bi se porocila v tisti, bi bilo super. Ta razvlecena pa tudi meni ni bila vsec, obupno okorna vlecka…

New Report

Close