Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poslušajte vsi ljudje!

Poslušajte vsi ljudje!

Za vse tiste, ki ste spregledali, ki ne veste, ki ste pozabili: Danes imam izpit!
Upam, da se boste ob 13. uri izkazali in mi močno močno držali pesti! Pa to še ni vse; ob 18. uri imam še kolokvij. Danes tako imate polno dela.
Zvečer po 20. uri pa vam sporočim rezultate. Če me ne bo na net, sem verjetno nekje v Dravi :))
Lepo se imejte! Pa mislite kaj na mene, ker jaz na vas definitivno bom!!!

evo mene s tabo

leta letijo - iščem stevardeso.....

Arči naš!
Poglej nekaj postov nižje!Že ponoči je bilo ukazano,da si izpit naredila!
Ti moram še kako slikco Soče poslat,pa ne za noter skočit,samo za lepo!
Lepa si in NAREDILA SI!
Sp

OOOO, ku se lepkani.
Ačrica jst ti držim pesti, še od sinoči.

Kako sta kaj moja dva tička? :)))

Haj Helči!
kar se mene tiče, s praznimi jaj*i,pa saj jih boste itak ve bapolnile tekom dneva,a ne?
Lepo jutro navzdol v AJ!
Lepa si
Sp

anke tjegor v BC!
hihi, ti si jih kar napolni za zvečer…
drgač pa Helybardica leti na obveznosti….
vsem lepim enga lupčka za lep dan.
papa

Naša si, pozabili pa sigurno ne bi, imamo kronologa oz. zapisnikarja. Ja, naš Sprevržko ziher ne bi pozabil….
Tako, da…….auuuuuu, že zdaj stiskam! Drži se, naredila itak boš, pa javi nam potem.
Cmoka na lička za korajžo.

dobro jutro

leta letijo - iščem stevardeso.....

Arci sem na tole tvoje odgovorila že tam, ko nas je sprevržko spomnil nate, pa saj si nam itak nenehno v mislih, vsaj meni, ves zakaj???
Zaradi ene delikatne teme…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…se žrtvujem zate,ker si moja “sovaščanka”….Jaz bom tak stiskala pesti,da mi bojo prsti odpadli in bom celi čas mislila na tebe… pa ne v Dravo,je umazana…bljak :))))

Arči,ne se sekirat….bo šlo,samo verjemi vase in v svoje sposobnosti,če narediš,se pa grema napit,ne??? Jaz sem naredila svoje izpite,pa sem taki kampanjski učenec…

NA MEGATONE SREČE IN LUPČKOV,PA NAREDI NAS PONOSNE!!!

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

New Report

Close