Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pospravljanje: četrtek

Pospravljanje: četrtek

Še vedno smo v kuhinji.

In na vrsti je pospravljanje hladilnika.

Očistite vrata hladilnika, odstranite vse, kar imate z magneti pritrjeno na vrata, obrišite ročaje za odpiranje vrat.
Preverite, vsebino hladilnika. Vsaka hrana, ki ji je pretekel rok uporabe, nima v hladilniku kaj delati. Preglejte zalogo in če česa primanjkuje, takoj napišite na nakupovalni seznam.
Obrišite še police in notranje stene hladilnika in vrat.

Sedaj pa timer gotovo že zvoni! :))))

Nataša

Ne pozabite:

– družinski dve minuti
– perilo v koš ali stroj
– pospraviti vroče cone
– izprazniti pomivalno korito v kuhinji

_________________________________

Nataša

V ČEM JE FORA TEH TVOJIH DNEVOV IN POSPRAVLJANJ, DA O TEM RAZLAGAŠ NA FORUM?????

Joooooj Nevedna daj glej stara sporočila!!!!!
Če pa ti niso všeč, ali se ti zdi to brez veze, beri drugo!!!

LP
Hana

Sorry tudi jaz sem danes prvič zasledila to pospravljanje in ne vem v čem je poanta. Mislim pa si, da formovke skupaj pospravljate oziroma opravljate opravila za katera kar ne najdemo časa. To mi je všeč. Ravno včeraj sem poleg rednega pospravljanja očistila temeljito banjo, odmaknila hladilnik in pobrisala ves prah…. danes pa imam v mislih vitrino v dnevni sobi katera tudi ni bila že kar nekaj časa prebrisana (uf vsa ta steklovina).

To je kot posledica nekega posta o pospravljanju in naša dobra Nataša nam vsak dan postreže ,ustreže.Le toliko na kratko.
Nataša,lepo te je brati in najbrž nisem edina,ki komaj čaka,da se pojavi tvoje ime na ekranu…LEP DAN VSEM SKUPAJ

Hvala, se še priporočam….LP jagi

Nataša nikar ne prenehaj ..

Sem se s pomočjo tvojih postov res disciplinirala

Lep pozdrav!

Škoda da takih linkov ni v slovenščini (porabim preveč časa za prevajanje) (ups sem že mal iz znanja ang bo treba obnoviti) :))))

pa hvala bogu da imam vas forumovke ;)))))))))

si napisala: DA O TEM RAZGLAŠAŠ…
Malo se kontroliraj pasionka,pa NE KRIČI-JASNO

Bila sem odvisna od neta, no, zdaj pa sem še od teh nasvetov! Že od 18. ure naprej skačem na forum, da vidim, kaj me čaka jutri. 😉
Nataša, ne prenehaj, prosim!!!
(Doma pa je vedno lepše, hehehehe…)

Tudi mene tole pisanje požene na delo. Zato bom objavljala še naprej.

Nekomu sem enkrat omenila, da zadnji dve leti (odkar se vsaj približno držim navodil flylady) me tudi tašča ne preseneti več z obiskom! :))))

Hecno pospravljanje, vendar deluje!

Nataša

New Report

Close