Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pospravljanje ????? petek

Pospravljanje ????? petek

Ne vem če ima tole kaj veze s pospravljanjem, toda ….

Preverimo kaj vse moramo še storiti pred prazniki:

Dvakrat preverite sezname!!

– preverite če imate narejen spisek za praznične jedi
– ste preverile seznam daril in prekrižale kaj vse ste že nakupile?
– imate pripravljene voščilnice in znamke?
– so darilni paketi pripravljeni za pošto?
– ste preverile koledar in kaj vse morate še narediti do konca leta, da boste mirno praznovale?
– ste naročile vsa darila preko katalogov in interneta?

Vzemite si 15 minut časa, spijte skodelico čaja in natančno preglejte vse spiske!

Nataša

PS: Ob tako “težkem” delu ne bo težko narediti standardnih anlog:

– družinski dve minuti
– pospraviti vroče cone
– pospraviti perilo
– zvečer poskrbeti, da bo pomivalno korito v kuhinji prazno

_____________________________________

Dear Friends,

As we are cruising through the Holidays it is time to review our Holiday Control Journal.

Your mission for today is to check your lists and then check it twice!!

Do you have a menu plan with grocery list for your Holiday meals?

Have you checked your gift list lately and crossed off as you have shopped and updated it?

Have you finished preparing your holiday cards and purchased stamps?

Are your packages ready to be mailed and have you scheduled time to take them to the post office?

Have you checked your calendar to make sure that you have planned accordingly for the Holiday that you will be celebrating?

Have you placed all of your online, catalog and mail orders for gifts?

Have you taken time out **** for you? Maybe have a cup of tea and quietly sit and review your lists.

We are cruising through the holidays 15 minutes at a time!

Kelly

Hmmm… Tvojega pospravljanja ne spremljam redno… Voščilnice pa ravnokar izdelujem…

BTW: Ali je nevljudno, če jih pošlješ že 10. decembra ??? Ker bi potem rada čas porabila za ostale stvari in praznovanja???

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Ma, Slonček – pojma nimam!!!!

Tile američani malo pretiravajo, se mi zdi :)))

Moj predlog: voščilnice pripravi, zapokaj v kuverte in jih odnesi na pošto naslednji vikend. Se mi zdi, da bo čisto OK.
Da le ne boš pozabila!!! :)))))

S “pospravljanji” sem malo zabremzala in čakam na začetek resnega pospravljanja, za katerega ne vem, kdaj se bo začel.

Takrat bom vse skupaj nizala pod en naslov, da bodo vsa navodila na enem kupu. Me resno zanima v kolikšnem času se zadeva “obrne”….

Nataša

Ja, pospravljanje meni ne gre… Čeprav, če takole počež po stanovanju pogledam – kar OK zgleda…

Jaz se itak od pospravljanja ”odvajam”, ker sem bila včasih pravi psiho (vse je bilo na točno predpisanih mestih, vse polikano na rob, vse pobrisano, bognedaj da bi bilo kaj streseno)… Me je moj okregal in sedaj pospravljam v mejah normale… Se mi zdi…

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

New Report

Close