Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pospravljanje prikolice

pospravljanje prikolice

Zanima me kako se vi lotite pospravljanja počitniške prikolice? KOliko časa vam vzame, kje začeti (baldahin, notri,…?), koliko se vas loti dela, …, pa še kakšen nasvet. Aja mi jo bomo iz HRV pripeljali domov, ker bomo šli drugo leto v drug kamp. Je vozna brez problemov, za vso kramo zraven pa si bomo morali sposodit kombi. Kako je to pri vas?

Ja mi jo vsako leto vozimo domov, vse imamo naloženo notri in pa v avtu.

Stvari kot so posode, deke, povštri, kante za vodo, stoli, miza, pult, tla za v baldahin, baldahin, palice, hladilnik to vse imamo zloženo v prikolici ( pa nimamo tavelike,ampak uno brako ki ko se razstavi pride kot običajna prikolica) in imamo to lepo vse notri.

Predno gremo od tam kjer kampiramo, baldahin malo pobrišemo če je fino umazan, prikolico tudi, zložimo vse stvari lepo notri in to počaka lepo do naslednjega leta ko prikolico odpremo predno gremo na morje da notri naložimo še pijačo in kaj hrane.

Nikoli je ne odpiramo še enkrat ko pridemo domov, tako kot smo zložili na morju tako počaka do naslednjega leta.

Tudi čistimo jo nikoli neki posebno, pa saj že na morju paziš in čistiš za sabo.

LP

New Report

Close