Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pospravljanje: za pokušino!

Pospravljanje: za pokušino!

Oh kako ste me okužile. Včeraj sem tole brala povsem hladno in nezainteresirano. Kaj pa se je zgodilo?!! Danes sem celo popoldansko spanje naših treh malčkov preždela z gobico v kopalnici. Res ne vem kaj je bilo to. Take čiste naša kopalnica ni videla že vsaj eno leto heheheh. Bo treba bolj pogosto brat take teme, pa se bo vse zasvetilo naenkrat! Torej – hvala za spodbudo.

raglja

Čistili in počistili! :-)))))

Hvala NatašaH!

Hvala za tole stran.
Sem začela včeraj z “decluttering”, ne samo v kopalnici, predvsem v tistem “extra cimru”, kjer najdeš vse in še več – no sedaj je že odpadel tisti več, danes nadaljujem in se bom približala tudi vsemu.

Nasledji teden pa je na vrsti spalnica – si moram pripraviti kakšnih 10 škatel, da naredim totalko.

Res zanimivo, kako so čiščenje stanovanja naštudirali v nulo. Upam, da bom prišla še kaj dalje od baby steps.

uživajte.

Ha, ha… dobre ste….. jaz sem pa tik pred porodom in imam “gnezditveni sindrom” – uf kolk paše. Vse sem že pospravila, tako da je stanovanje res tipi top, samo še na dve garderobni omari v spalnici se spravim. Mož pa ob tem nori in zmajuje z glavo kaj lahko naredijo hormoni. Se je posvetoval s sodelavkami, če je kaj res na tem sindromu ali je to le moj “lari fari”, pa so mu opisale njihove izkušnje in je prišel ves zamorjen iz službe ter mi dejal: “Draga, saj ti si še milostna”…… 🙂

;-)))))))))
Srečno nosečnost in lahek porod…
Pa seveda ZDRAVO dete!

New Report

Close