Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pospravljanje: za pokušino!

Pospravljanje: za pokušino!

Torek:

Gremo v kopalnico (3. cona)

Nastavite timerje na 15 minut – vzemite v roke vrečo za smeti in vanjo vrzite 27 stvari

Znebite se šamponov, regeneratorjev, gelov, šmink, maskar, kremic, deodorantov …. ki jih imate v kopalnici in jih ne uporabljate….

Nataša

________________________

Še originalna navodila:

Dear Friends:

We have moved through the zones and we have arrived in the bathroom!

Your mission for today is to do a 27 fling boogie in the bathroom!
Get rid of those shampoos, conditioners, hair gels, etc., that you have held onto but you don’t use them! Toss them! Set your timer for 15 minutes and grab a trash bag and start flinging!

You might even be able to get in a second 27 fling in under 15 minutes! Go for it if you dare! LOL!

Kelly

Si pa svetovna….
Bom začela jutri zjutraj,a Bog pomagaj 27 stvari pa res ne bom našla…ha ha ha.Ali to pomeni,da se boš vsak dan oglasila z” domačo nalogo”

Hej, Nataša, kje pa naj najdem v kopalnici 27 stvari za v smeti? Edino, če naštejem 27 elastik od punc :o)))
Imamo res tako malo “kemije” za telo, da ni nič odveč in bom teh 15 min. zdaj porabila za likanje :o)

Pozdravček!

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

Jaz sem tudi sedaj pomislila,na 27 stvari….pa mislim, da bi se sigurno našle!

Jaz bom pa številko 27 porabila za 27reber pri radiatorju in ko te generalno spucam,bo tudi 15min. že mimo

Ojoj, kje naj najdem v kopalnici 27 stvari…

Kdaj bo pa dnevna soba na vrsti?

:))))))))))

Jaz imam kopalnico v izmeri 5m2 – in vam GARANTIRAM, da se najde v njej 27 stvari, ki jih lahko brez slabe vesti vržem v smeti.
Sem spadajo senčila, ki jih nisem uporabila že vsaj 10 let, laki za nohte, losijoni za telo, šamponi in parfumi, ki sem jih dobila za darilo in mi pač ne ustrezajo….

VSE TO BO JUTRI KONČALO V KONTEJNERJU!

Če vam 15 minutni obvezni čas ostaja, ga porabite za druge stvari….

Nataša

PS: če želite, vam vsak dan napišem “domačo nalogo”. Ampak sedaj je na vrsti kopalnica. Počakajte z ostalimi prostori. Boste videle: mimogrede bo vse pospravljeno.

Seveda morate upoštevati to, da je poleg obveznega 15 minutnega čiščenja, vsak dan treba uvesti družinski 2 minuti. Kar pomeni, da VSAK član družine (ta micenim seveda pomagamo) v dveh minutah prime vse svoje stvari, ki navadno ležijo povsod (oz. so razstavljene) in jih pospravijo na svoje mesto. SAMO DVE MINUTI!!!!
In vsak večer se mora pomivalno korito v kuhinji svetiti.
In v vsakem stanovanju je vogalček, kjer se nabira vse (časopisi, revije, prazne plastenke…) – to je treba prazniti vsak dan.

Tako da boste tistih nekaj minut, ki vam ostanejo od obvezne naloge, imele kaj delati.

NatašaH, prosim kar napisi vsak dan. Tole je super, in menda se bo res naslo kaj tudi v kopalnici:-))))).

Hvala!

Odlična ideja.Jaz se sploh ne morem spraviti k pospravljanju ker je vsega preveč.
Jutri kopalnica..hm odlično.
)))

uh, moja kopalnica ima 2m2 in 27 stvari bi blo z brisačam kr vse, a je loh to z WC-jem, tm je vsaj še skladišče čistil?
lp

Joj, Robin – sem sem prav nasmejala – seveda je lahko to kopalnica & WC …. :))))

Nataša

super, no jutri loh pridete na obisk, bomo v kopalnici, al pa WC-ju

Jaz sem tudi za vsakodnevno nalogo :-))

Tale kopalnica mi ne pride v upoštev, ker sem imela generalno pred slabimi 14 dnevi in popucala točno tako kot je Nataša napisala – stara senčila, losjone, parfume, kup že zdavnaj poteklih reklamnih vzorčkov …. cela velika vrečka robe – sem prepričana, da več kot 27 kosov :))

No , jaz bom pa 27 ploščic v kopalnici pomila)))hahahahaha.

Če jutri ne bo nič sporočil tukaj na forumu….smo vse forumašice v kopalnicah…

;-)))

ha ha ha ha -pa vse ploščice bodo zribane—-samo,kam naj jaz pikca zaprem,ker z mano ne more biti-mu je preveč una tavelika krtača všeč :-((((

na WC sčisti, ha ha

moj sprašuje če je pisalna miza CONA zase? jaz bi ji rekla kr DANGER, pa ene 1000 in 27 stvari obvezno stran vržt

ma ne me smejat,saj bo še cel roman ratal-saj res,a sta Esmeralda pa Kasandra kdaj sploh pospravljali?

Sta imele služkinje…

Joj punce kok ste fletkane, bi vas človek kar skoz bral. Moja kopalnica pa kar milo prosi, da jo spucam. Bi bil že čas, da se je jutri končno lotim. Tistih 27 in več stvari sem pa vrgla v lavor in čakajo v spalnici, da jih preberem.

Tudi jaz sem v nedeljo (ko je bil tako lep dan) pospravljala omare v kopalnici (ne še vse) in v košu je pristalo veliko več stvari kot 27. Razna embalaža v kateri so kreme, zobna pasta, pa zamenjava mila,… stvari, ki jih najmanj 5 let že nihče ni uporabljal, kakšni vzorčki kremic in parfumov iz revij, katerim je verjetno že potekel rok trajanja, zlomljeni glavniki, … Se nabere, bom pa danes pospravila še čistila, ki jih je tudi kar nekaj in od tega verjetno bolj malo uporabno.
NatašaH, kar piši naloge, če so pa slučajno že opravljene pa po mojem ne bo problema najti kakšno drugo zaposlitev! Tista s čiščenjem 27 ploščic je kar uporabna zadeva.

Super ideja, daj nam kar vsak dan eno nalogo, pa si jo potem po svoje prikrojimo.

Od tistih 27 stvari, bom jaz našla kup igrač, ki jih ima ta velika za kopanje, vseh ne rabi več. Za stran zmetat nimam pa na srečo nič.

No, Nataša, današnjemu opravilu se pa jaz lahko mirno izognem, ker take čistke naredim v kopalnici vsaj enkrat na tri mesece. :)) Pa ne samo pri sebi, zadnjič sem to naredila svoji mami, pa je še dve uri vila roke, češ, kaj vse sem ji proč vrgla (10 let stare šminke, maskare, senčila, pudre…..) Ampak potem sva šli v Mullerja in sem nakupila na novo samo tisto, kar vem, da bo rabila, ko se bo želela naličiti, kar pa itak ni pogosto.

---------------------------------------------------------------------------------------------- Ker ne verjamem v telo, rad bi te videl v srce. <http://tamala0801.moj-album.com>

New Report

Close