Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek POŠTA SLOVENIJE IŠČE A NE NAJDE DELAVCEV – TEDNIK

POŠTA SLOVENIJE IŠČE A NE NAJDE DELAVCEV – TEDNIK

Težnja je prikazati, da delavcev ne morejo dobiti, čeprav prijavljene in pripravljene delati po liniji najmanjšega odpora, zavrnejo. Prav poniževalno zavrnejo.
Kadrovska služba, oziroma služba s človeškimi viri, kakorkoli že imenujemo to službo, bi morala najprej poskrbeti, da zaposlijo tiste, ki so se prijavili, ne pa razglašati, da nimajo delavcev.

Jaz mislim, da je namen tega samo odvrnit ljudi, ki bi želeli delati – da se dobi alibi za uvoz delovne sile. Naš poštar vsa ta leta dela enako. Verjamem, da ni lahko, kar si pa tukaj natrosila, so pa laži. Že vedo, zakaj.


Tukaj se začne in konča poštarska zgodba kadrovskih služb, z kadrovanjem v Sloveniji. Vsi bi radi beri tudi poštarje z vsaj tremi faksi, ki bi delali 25 ur na dan, znali 5-8 jezikov in še kaj. KADROVIKI so pa itak ujetniki, v vseh firmah pritiska na LASTNIKE . Njihovci ljubljenčki in predvsem “sposobni” otročički so pa itak kader za visoko zaposlitev. BRUUUUUUUUUH !!!!!!!!!!! Me pa res zanima kako bo ta “paradržavna ” firma našla ob tej “kvazi” varianti dovoolj poštarjev.
Slovenski pismonoše držite se, državljani saj tisti, ki smo z vami zdržite se in ne dovolite državi in njenim podre…. kom , da vas dobesedno j….b..o. Lp

Očitno nas je veliko interesentov, ki bi opravljaji dovolj dobro delovne naloge, ki se zahtevajo za pismonošo.
Več kot očitno je, da bi sprejeli razpisano delovno mesto, a so nas kadroviki zavrnili.
Torej kadrovska služba pri Pošti, če rabire zares delavce, pobrskajte po zavrnjenih prošnjah in se obrnite na zavrnjene kandidate.
Z veseljem bomo sprejeli in opravljali delo.

Predlagam da vsi tisti ki bi res to delo opravljali in izpolnjujete razpisane pogoje v dogovoru z novinarji tednika pošljete prošnje še enkrat in ko pridejo odgovori naj poslovodstvo pošte pojasni novinarjem zakaj so vas zavrnili in ali res ni ljudi v SLO ki bi to delo opravljali!


Takšna “poskusna dela” v poletnih, dopustniških mesecih so že vnaprej določena samo za apr mesecev, dokler so zaposleni na dopustih. Izigravanje zakonodaje.

Ti imas pa ocitno precej proti Srbom. Od kdaj pa velja, da so Srbi bolj len narod kot mi? Ce bi tvoja trditev veljala, bi na raznih nizje kvalificiranih delovnih mestih videli vec Slovencev kot pa juznih.
Na Hrvaskem je pa standard visji kot pa v Srbiji ali Bosni, iz tega razloga tudi iscejo delavce juzneje.
[/quote]

Od nekdaj velja, da so Srbi len in počasen narod. Isto Črnogorci. Kdor tega ne ve je itak za luno. Vse, kar sem kdaj slišala od njih je bilo “polaaaako”. Pa to v časih, ko sem bila ful utrujena in počasna. Seveda oni razmišljalo kako bi do denarja prišli brez dela… ne o delu, to se pa tudi ve. Južneje je Makedonija, kjer je še več brezposelnih. Pa Bosna ima tudi nižji standard.

isto sranje izkoriščevalsko. Povsod.

New Report

Close